Kolikovité bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 19.01.17 13:56
kolikovité bolesti

Ahoj, prosim o radu, jestli nemate nekdo zkusenost. Zhruba pred rokem me prepadla silena bolest v pravem podzebri vystrelujici do zad mezi lopatky, nemohla jsem ani popadnout dech. Vezla me RZS do nemocnice, kde mi udelali rtg a laborku- vse ok. Myslela jsem si, ze to byla zlucnikova kolika, ale zadne kameny. Nasledne mi bylo udelano sono bricha a byla sem na gastro vysetreni- vsechno v poradku. Na Silvestra me ta bolest prepadla znova. Ikdyz jsem si hnedka dala algifen, bylo to sileny stejne. Klepala sem se bolesti jak ratlik temer 6h. Byla jsem na chirurgii, kde me pan doktor vyprovodil ze dveri s tim, ze mam vsechny vysetreni ok a at navstivim spis psychiattra :roll: nemate s tim nekdo zkusenost, co by to mohlo byt? Od Silvestra sem se poradne nenajedla, pac mam strach, porad piju nejaky bylinkovy caje a uz sem uplne vyrizena. :roll:

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 14:03

Slinivka?

Marca 1
Závislačka 2860 příspěvků 19.01.17 14:58

Co ledvinové kameny?

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 19.01.17 15:30

Slinivku i ledviny mam v poradku. Vsechno mam v poradku. Uz me bapada, jesi fakt bejsem cvok

Tunrida
Hvězda diskuse 47838 příspěvků 19.01.17 15:45

Ta vyšetření jsi měla jenom jednou? Jestli jo, tak bych je chtěla zopakovat.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 19.01.17 15:52
@Tunrida píše:
Ta vyšetření jsi měla jenom jednou? Jestli jo, tak bych je chtěla zopakovat.

Na sono bricha a ledvin chodim kazdy rok, pac jsem po operaci nadoru na mozku a hlidaji me kvuli nejaky geneticky poruse(nejaky vonhip…syndrom) a loni jsem mela sono 2×. V lete jsem mela to gastro a zhruba pred tim rokem ten rtg, takze vse nedavno v podstate. Na to gastro se v kazdrm pripade podruhe moc hrnout nebudu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >