Reklama

Probiotika na žaludek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leha82
Kecalka 102 příspěvků 19.01.17 18:51
Probiotika na zaludek?

Dobrý večer, vyslala jsem přítele do lékárny a přinesl mi na „bolavy“ zaludek probiotika a meduňku. Bude to k něčemu? Male jsme dávali probiotika, když prujmovala, tak nevím?! Dekuji za nazor.

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24070 příspěvků 19.01.17 19:00

Probiotika spíš na střeva…
A čaj by by asi lepší mátový :D

Leha82
Kecalka 102 příspěvků 19.01.17 19:19

To si prave také myslím, ale o medicine vím prd, tak bud to tam máme teda umelce nebo tam ten Můj žvanil bůh ví co :)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 19.01.17 19:42

U nás na bolavý žaludek, na přepaní a tak nejlíp zabírá iberogast kapky, mám pořád doma.

Chumchalice
Kecalka 146 příspěvků 19.01.17 19:44

Iberogast souhlasim :palec: je to pry prirodni

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 19.01.17 20:27

Mátový čaj je na žaludek úplně vynikající, chce to pít ho alespoň 3× denně, mně zabral perfektně. Meduňka je spíš na uklidnění a na klidný spánek, ale to se taky občas hodí :D

mjituska
Kecalka 307 příspěvků 01.02.17 17:44

Iberogast mi pomáhá a Biopron forte

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama