Probiotika na žaludek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leha82
Kecalka 102 příspěvků 19.01.17 18:51
Probiotika na zaludek?

Dobrý večer, vyslala jsem přítele do lékárny a přinesl mi na „bolavy“ zaludek probiotika a meduňku. Bude to k něčemu? Male jsme dávali probiotika, když prujmovala, tak nevím?! Dekuji za nazor.

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24102 příspěvků 19.01.17 19:00

Probiotika spíš na střeva…
A čaj by by asi lepší mátový :D

Leha82
Kecalka 102 příspěvků 19.01.17 19:19

To si prave také myslím, ale o medicine vím prd, tak bud to tam máme teda umelce nebo tam ten Můj žvanil bůh ví co :)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 19.01.17 19:42

U nás na bolavý žaludek, na přepaní a tak nejlíp zabírá iberogast kapky, mám pořád doma.

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 19.01.17 19:44

Iberogast souhlasim :palec: je to pry prirodni

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 19.01.17 20:27

Mátový čaj je na žaludek úplně vynikající, chce to pít ho alespoň 3× denně, mně zabral perfektně. Meduňka je spíš na uklidnění a na klidný spánek, ale to se taky občas hodí :D

mjituska
Kecalka 308 příspěvků 01.02.17 17:44

Iberogast mi pomáhá a Biopron forte

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >