Nevolnosti, mdloby 15TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 06.06.19 10:39
nevolnosti, mdloby 15TT

Ahoj,
mám otázku, jsem v 15TT a začala jsem celkem pravidelně zvracet je mi nevolno, dost se mi točí hlava občas mam mžitky nebo bolesti v podbříšku ale poslední 2 dny je to extrem, 2× jsem omdlela sice už tak zvracím jen jednou denně ale netroufnu si vyjit ani ven mam takový pocit nekoordinovanosti když dlouho stojím dělají se mžitky a začíná se navalovat a nemluvě o tom horku to mi taky moc nepřidá, ale mam strach aby se něco nestalo malému. S manželem auto nemáme a do nemocnice to není uplně kousek MHD. Myslíte že mam volat sanitku?

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 06.06.19 10:44

Ať tě doprovodí chlap k doktorovi. Sanitka je pro akuty, tu jste měli volat, když jsi sebou prásknula.

Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 06.06.19 10:46
@7.straka píše:
Ať tě doprovodí chlap k doktorovi. Sanitka je pro akuty, tu jste měli volat, když jsi sebou prásknula.

To on by rád ale nemá možnost je v práci a vrací se až v 20:00 a koho jiného nemam. Jsme čersvě v novém městě

Kriss Tina
Extra třída :D 11003 příspěvků 06.06.19 10:58

K dr si vem někoho jako doprovod nebo si zavolej taxi, sanitka je pro akutní případy. Já tyhle stavy měla celé těhotenství, žádný tlak, bála sem se vyjít sama ven, když mě nemohl přítel odvézt na kontrolu autem tak přijela aspoň ségra a doprovodila mě k dr, kdyby se mi udělalo zle aspoň by nějak zareagovala. Nechtěla sem se spoléhat, že mě někdo zachrání, kdybych sebou někde sekla :D

Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 06.06.19 11:02
@Kriss Tina píše:
K dr si vem někoho jako doprovod nebo si zavolej taxi, sanitka je pro akutní případy. Já tyhle stavy měla celé těhotenství, žádný tlak, bála sem se vyjít sama ven, když mě nemohl přítel odvézt na kontrolu autem tak přijela aspoň ségra a doprovodila mě k dr, kdyby se mi udělalo zle aspoň by nějak zareagovala. Nechtěla sem se spoléhat, že mě někdo zachrání, kdybych sebou někde sekla :D

Počkám do večera na manžela a pak tam zajedeme :)

Kriss Tina
Extra třída :D 11003 příspěvků 06.06.19 11:05

@Leonessi akorát počítej že tam nebudou moc nadšení, když tam přijedeš večer na pohotovost, když je ti špatně už 2 dny…

kve-tinka
Kelišová 5183 příspěvků 2 inzeráty 06.06.19 11:06

Ja nevidim duvod jet do nemocnice :think: lez, pij hodne vody, nohy i vleze dat vyse… v nemocnici s tebou delat nic nebudou :nevim: tohle diteti neublizi

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 06.06.19 11:07

@Leonessi Pravděpodobně tlak. S tím bohužel nikdo nic neudělá - pít hodně vody a dlouhé procházky.

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 06.06.19 11:14

Taky si myslím, že je to tlakem, blíží se bouřky, hapruje ti tlak. Odpočívej, hodně pij, ale v nemocnici s tebou stejně nic neudělají. A záchranku fakt nevolej, těhotenství k tomu důvod není.

Adulka24
Echt Kelišová 7986 příspěvků 06.06.19 11:20

@Leonessi Taky jsem uz omdlela v krame mezi lidmi :roll: Ber všude s sebou piti a vyhýbej se dlouhemu stani. Jinak když cítíš, ze je ti na omdleni rychle si sedni a napij se.

Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 06.06.19 11:25

Co se týče pití piju co mužu cca 4L vody mam i chlazenou colu… tak snad se mi udělá líp..s gynekoložkou jsem domluvena že když cokoliv mam jet na pohotovost at mi rozředí krev a pohlidají tlak

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 06.06.19 11:28

Na nemocnici to opravdu není. Je to normální. Doktor mi i vysvětloval čím to v těhotenství je, ale už si to nepamatuji. :lol: Já byla k ničemu až do pátého měsíce. Omdlevani, motani hlavy, černo před očima, taky byla vedra. Ještě jsem pořád spinila, od 13 týdne jsem byla na neschopence kvůli krvácení a bylo mi tak zle, že jsem měla problém dojít z ložnice do kuchyně.

Kajka9
Kelišová 5028 příspěvků 06.06.19 12:25

Udělej si 2 kafé denně.. máš motání hlavy z tlaku…
proč nemocnice? já zvracela od 7-14tt.. pokud udržíš aspobn vodu není důvod. jes ovoce a zeleninu aspon.. já byla několik týdnů skoro jen na mandarinkách a zvracela jsme ve dne v noci
Jinak sanitku určitě ne to je pro akutní stavy.. vem si taxik nebo at te podepře.. a to si nemůže vzít propustku na půl dne?

Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 06.06.19 12:41

@Kajka9 praveze v sobě urdzim jen vodu nebo bonbon… A v práci to ma tezke právě že to nejde spíš vůbec pokud nemá nahradu… A o jedno mimi už jsme přišli a jsem historická možná zbytečně ale někoho kdo by mi pomohl je 300km daleko takže proto ty dotazy

Kajka9
Kelišová 5028 příspěvků 06.06.19 12:51

@Leonessi ono je to dost normální zvracet.. ale taky pořád zkoušej.. dej si ovoce a uvidíš ne ale že se přecpeš třeba 2× si kousni do banánu za 20 minut zas…hysterie ti fakt nepomůže.. mrzí mě to že jste o jedno přišli..ale musíš být v klidu… lehni si dej si nohy na horu fakt zkus ovoce..jahody, mandarinky, banán, pomeranč…piškoty

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama