Nevonící myčka na nádobí

Anonymni
26.6.09 13:08

Nevonici mycka nadobi

Ahoj

chtela bych se zeptat tech co maji doma mycku-zda jim to vevnitr voni nebo je tak nejak divne citit.
Myju nadobi tak jednou za 2-3dny,po umyti nadobi vyndam a mycku necham otevrenou aby vyvetrala ale proste se nemuzu zbavit takove te zasmradlosti co tam je.
Vonku uz nepouzivam,prislo mi to zbytecne…

Jak na ten zapach?Jo a jinak ji mam celkem novou,cca 4 mesice.

Diky Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24919
26.6.09 13:10

a máš vyčištěný i filtr???
my teda vůni používáme, bez toho to není ono

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.6.09 13:14

Filtr-mas tim na mysli to do ceho se zachytava napr.jidlo?Ano mam akorat nevim proc mi tam pod tim filtrem vzdy zustane trocha vody…

• Nahlásit
  • Citovat
JVP
569
26.6.09 13:18

Ahoj, záleží na typu myčky, ale my taky nemáme pod filtrem sucho - vždyť je tam prohlubeň… :lol: Používám nějakou závěsnou vůni z DM drogerie (bambus nebo co) a je to v pohodě. Taky bys možná po čtyřech měsících mohla zkusit ten čistič myčky :wink: - já ho používám tak jednou za dva měsíce. J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.6.09 13:21

Mame Fagor,vune jsem taky pouzivala z DM,ze zacatku me bylo az z te vune zle jak byla silna ale ted jsem tam nedavno dala novou a prislo mi to ze po pra umytich smrdela.
Jinak cistic jsem pouzila cca pred mesicem.

• Nahlásit
  • Citovat
2724
26.6.09 13:23

To bude odpad. Zkontrolovat zapojení (jesli není zbytečně dlouhý, „zalomený“ nebo přicpaný a čerpadlo. Filtr pravidelně čistit, „voňka“ není na nic.
U nové myčky bych to zkusila přes záruční servis ať se na to někdo přijde podívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5697
26.6.09 13:23

Máme myčku Fagor, používám citronovou vůni z TESCA a krásně voní… stojí pár korun, tak vyzkoušej ;-) u nás to pomáhá-…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24919
26.6.09 13:30

JOJO taky ten čistič je dobrý. Vždycky jednou za čas cca 3 měsíce ho koupím a použiju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
26.6.09 13:58

Ahoj, my teda vůni taky používáme, bez ní to prostě smrdí.
Ale chtěla jsem reagovat na to, že píšeš, že necháváš myčku otevřenou, aby vyčichla. Na to pozor. Tchánovcům se porouchala myčka a opravář je speciálně upozorňoval na to, že myčka nemá zůstávat otevřená, aby nevysychala, že jí to nedělá dobře. Taky jsem to nevěděla, ale od té doby myčku zavírám. Nevzpomínám si už, co měli rozbité, ale příčina byla právě v tom vyschnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.6.09 14:05

Teda Bibi tak to jsem vubec netusila ale vim ze ja mam v papirech napsano ze pokud clovek treba nekam jede tak ma nechat mycku otevrenou.

Jinak me to nedalo a cichla jsem k te vode co zustava pod filtrem a to je teda smrad…FUUUUUJ!!!
Ale co s tim?!??!?!

• Nahlásit
  • Citovat
18639
26.6.09 14:51

Re: Nevonici mycka nadobi

Anonymni píše: .

Vonku uz nepouzivam,prislo mi to zbytecne…

Jak na ten zapach?Jo a jinak ji mam celkem novou,cca 4 mesice.

Diky Tereza

Mno tak voňka asi úplně zbytečná nebudene? když vám ta myčka smrdí???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8499
26.6.09 14:53

Ahoj, to je divný, že ti smrdí po umytí, navíc ta voda pod filtrem už by neměla být nijak znečistěná, protože to je voda z oplachů. Jestli je to vážně tak hrozný, tak zkus zavolat do servisu a zeptat se, za to nic nedáš. :wink:
My máme taky myčku od Fagoru a smrdí jen před zapnutím a na to používám tu voňavku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.6.09 14:54

Lacenko ja jsem ale pak psala ze kdyz jsem tam nedavno dala novou vonku tak po par umytich smrdela proto nepouzivam.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.6.09 16:57

Nevím jak vyřešit tvůj problém :oops: , ale já místo umělé vůně používám citronovou slupku, přijde mi že to voní líp :wink: . J*

• Nahlásit
  • Citovat
9224
26.6.09 18:33

Mně teda myčka nesmrdí, mám jí novou od Vánoc, ale voňavku bych nikdy nepoužila, je to chemický sajrajt a neustále se vyplachuje na nádobí :-( Myčku bych pořádně vyčistila, propláchla octem, pustila jednou naprázdno jen s tabletou na nejvyšší teplotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama