Nevyloučené těhotenství

293
12.2.21 12:32

Nevyloucene těhotenství

Ahoj holky už jsem zakládala hodně diskuzi ohledně ms a podobně ale teď mě zajímá zda jedna z vás to měla to co já.
Před 21 dnema jsem byla u Dr a ta mi píchá dvě dávky na vyvolání ms ale ta se ještě nedostavila dneska jsem byla na vyšetření dělala mi ultrazvuk a řekla mi že nevyloučí těhotenství když jsem se podívala na ten ultrazvuk tak tam byl váček ale neřekla mi o něm nic jen mě poslala na krev vůbec tomu nerozumím když jsem se jí na to vše ptala řekla mi že podle krve vše zjistí toď vše nic jiného mi řekla ale pořád mi nejde do hlavy kdyby jsem byla těhotná uz by byla skoro 2 měsíce :nevim: podle poslední ms :nevim: dělala jsem si v pondělí test byl negativní vůbec tomu nerozumím.

A pokud by jsem byla těhotná tak by jsem musela otěhotnět teď někdy s manželem jsem spala v ovulačních dnech ale jen jednou se udělal dovnitř Že by se podařilo?
Díky všem ktery si to přečetli :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1249
12.2.21 13:11

Možné je všechno, počkej na výsledek krevních testů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
12.2.21 13:54

@Jolka86 já už jsem z toho zoufalá už nevím co si o tom myslet
A určitě si počkám děkuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
12.2.21 14:41

@Sovička 00 tak kdyby si byla těhotná dva měsíce, tak by to měla už určitě poznat, takže to je buď čerstvý, ale v děloze by to bylo asi i tak 3-4 týdny po menstruaci, nebo něco jiného. Doufám, že budeš mít výsledky co nejdříve :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 15:33

Kamarádka to měla podobně, dostala injekci na vyvolání menstruace a nic, tak myslela, že má zase cystu a doktorka zjistila, že je ve 12tt. 8o Ale viděla to tedy rovnou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat