Nevyslyšené volání od partnera

Anonymní
19.2.21 07:15

Nevyslyšené volání

Dobré ráno všem,
nejdříve se omlouvám za anonym, ale jistě chápete, že ventilovat veřejně psychický stav se mi moc nechce…
Poslední dobou mám strašný vnitřní strach, že vztah s mým partnerem jde ke dnu. Měli jsme spousty hádek, poslední dobou často, ale vždy jsme se snažili je překonat…tedy alespoň jsem si myslela, že se to zlepší. Jenže ve mě se vše hromadí, všechny ty nesplněné sliby, nehezká slova od něj, včetně ponižování a celkový pocit jeho nespokojenosti a teď nejsem schopná radovat se z ničeho.
Všechno jsem mu řekla, všechny moje pocity, i to že mám strach, aby mě pochopil a mohli jsme s tím něco udělat, protože nechci, aby vše skončilo. Miluju ho a vzdát to nechci.
Bohužel mě ale jeho reakce překvapila. Místo toho, aby se snažil se mnou mluvit, řešit to, být mi na blízku - přesně to, co bych potřebovala, tak řekl, že to je blbý a že to asi nemá cenu, když mám strach a že se mi radši bude stranit. Copak nepochopil, že je to moje volání o jeho pomoc? I přes to, že jsem mu to řekla? Nevím, jak se k tomu teď postavit. Navíc, když on má nějaký psychický problém, jsem vždycky při něm. Mluvíme o tom, snažím se mu ukázat to pozitivní, dotýkám se ho a tak. Asi bych čekala to samé od něj😔
Myslíte, že je to tím, že je to chlap, že to má jinak nastavený? Nebo že to vzdává dopředu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
19.2.21 07:19

Spíš mu na tobě až tak nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.2.21 07:21

Zkuste mu vyznávat lásku

Zkuste mu vyznávat lásku a obejme te ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4787
19.2.21 07:24
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem,
nejdříve se omlouvám za anonym, ale jistě chápete, že ventilovat veřejně psychický stav se mi moc nechce…
Poslední dobou mám strašný vnitřní strach, že vztah s mým partnerem jde ke dnu. Měli jsme spousty hádek, poslední dobou často, ale vždy jsme se snažili je překonat…tedy alespoň jsem si myslela, že se to zlepší. Jenže ve mě se vše hromadí, všechny ty nesplněné sliby, nehezká slova od něj, včetně ponižování a celkový pocit jeho nespokojenosti a teď nejsem schopná radovat se z ničeho.
Všechno jsem mu řekla, všechny moje pocity, i to že mám strach, aby mě pochopil a mohli jsme s tím něco udělat, protože nechci, aby vše skončilo. Miluju ho a vzdát to nechci.
Bohužel mě ale jeho reakce překvapila. Místo toho, aby se snažil se mnou mluvit, řešit to, být mi na blízku - přesně to, co bych potřebovala, tak řekl, že to je blbý a že to asi nemá cenu, když mám strach a že se mi radši bude stranit. Copak nepochopil, že je to moje volání o jeho pomoc? I přes to, že jsem mu to řekla? Nevím, jak se k tomu teď postavit. Navíc, když on má nějaký psychický problém, jsem vždycky při něm. Mluvíme o tom, snažím se mu ukázat to pozitivní, dotýkám se ho a tak. Asi bych čekala to samé od něj😔
Myslíte, že je to tím, že je to chlap, že to má jinak nastavený? Nebo že to vzdává dopředu?

Uprimne uz se chce trhnout ne se dat do kupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 07:25

@miroslavanovotna to děláme běžně. Myslím, že jinak máme vztah založený na lásce, objímáme se denně, říkáme si, že se milujeme, ale problém je v tom, že poslední dobou si to nedokážu užít na plno, vzhledem těm hádkám, co byly. Není to o tom, že se nemilujeme nebo že si to nedáváme na jevo. Jen když je nějaký problém, neumí se mnou o tom mluvit, což potřebuju😟

• Citovat
  • Nahlásit
2159
19.2.21 07:25

Asi ti nezbyde mu rict tohle konkretne co potrebujes. Treba ho to svym zpusobem ranilo a je urazeny a dava ti jako prostor a nevi ze to presne nechces. Kdyby ani pak co mu to reknes ti vstric nevysel, tak az pak bych si myslela ze nema zajem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 07:30

@tini právě, že jsem mu to řekla, co potřebuju, abych předešla tomu, že se urazí nebo, že to pochopí špatně, ale stejně nic. Dokonce ani nepřišel spát ke mě do postele, což udělal poprvé…

• Citovat
  • Nahlásit
1138
19.2.21 07:34

Myslím, že po něm chceš něco, co ti nemůže/nechce dát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63608
19.2.21 07:36

Je to chlap, musíš mu to říct narovinu, jinak to nepochopí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
19.2.21 07:56

Podle me mu vadi tve fnukani. Muj chlap to taky nenavidi, takze kdyz chci neco resit, problem ve vztahu, tak nikdy nesmim prijit cela ufnukana a tvarit se jak zoufalka. Neumi na to reagovat a pracovat s tim. Pak padne nejaka reakce, ktera neodpovida situaci. Zkus na to jit jinak, vzchop se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
19.2.21 08:14

Chlapi na tohle stourani ve vztahu proste nejsou :nevim: obejmout/pusu/mam te rad, kdyz je problem zajit na pivko pokecat, ale vykladat jak se boji clovek ve vztahu, to chlap nepochopi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
19.2.21 08:18
@Anonymní píše:
@miroslavanovotna to děláme běžně. Myslím, že jinak máme vztah založený na lásce, objímáme se denně, říkáme si, že se milujeme, ale problém je v tom, že poslední dobou si to nedokážu užít na plno, vzhledem těm hádkám, co byly. Není to o tom, že se nemilujeme nebo že si to nedáváme na jevo. Jen když je nějaký problém, neumí se mnou o tom mluvit, což potřebuju😟

Chlapi ale na to mluveni o citeckach a pociteckach moc nejsou, je to spis otravuje a nudi, opravdu to maji jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5455
19.2.21 08:19
@miroslavanovotna píše:
Zkuste mu vyznávat lásku a obejme te ho.

Jen to NE!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 08:21

@kalie tak chlap může všechno, včetně toho fňukání, ženská ho musí pochopit a podporovat a když to jednou potřebuje ona, nedočká se…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 08:23

@marcellia a proč o jeho pocitech mluvit chce a o mých ne?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat