Bývalý přítel a návrat? Drží si odstup

Anonymní
18.2.21 16:04

Bývalý přítel a návrat?

Když už jsem se z rozchodu, který inicioval on dostávala, tak přijel na Valentýna s kytici a dárky 8o Absolutně jsem nepochopila PROČ. Po dvou týdnech od jeho kopaček.

Řekl mi, že to nesouvisí se mnou jako s osobou ten rozchod, ale s naší bezvýchodnou situací - jsme od sebe daleko a ještě nějaký čas budeme. Že to ho dělá ve vztahu nešťastným.

(Setkali jsme se. Má intuice mi říká, že mě má rád, víc, než rád, ale i, že si drží odstup. Žádná pusa, žádné objetí. Sice se mě dotkne, uvaří mi, ale jinak se najednou cítím jak prašivá. Sice zavolám a navrhnu, kdy se uvidíme a on na to kyvne, ale sám nic nenavrhne.)

Potom co jsem se rozloučili, jsem mu jen napsala SMS, že jsem chtěla pusu. Ihned mi odepsal, že je dlužníkem.

Nevím co dělat, holky. Nevím vůbec. Dostávala jsem se z toho, zaměřila se na sebe, dny, kdy jsem nespala a nejedla byly pryč a já se srovnávala s tím, že holt budu sama a holt mi zase vztah nevyšel.

Prosím o zachování anonymního příspěvku. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20091
18.2.21 16:18

Poslala bych ho do háje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
18.2.21 16:19

No a když se teď k sobě vrátíte, tak se změní co? Vykašli se na něj, možná na Valentyna se mu udělalo smutno, ale začneš-li si od toho něco slibovat, budeš zase ve stejném kýblu, jak jsi byla. Pokud by tě opravdu chtěl zpátky, nebude tam stát jak vyjeveny trotl, ale vyjádřil by se, proč toho lituje a co udělá pro to, aby už ti znovu neublížil. Hele preboli to, uvidíš. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 16:22

Na Valentýna se udělalo po návštěvě obchodu smutno mě. Furt chodili chlapi a květinami.

Svěřila jsem se kamarádovi, který je s ním kolega a za dvě hodiny mi přišla od něj zpráva, že mi koupil Valentýna. :think: Nereagovala jsem, až potom jsem zkusila asi za den odepsat, jestli se uvidíme. A souhlasil.

• Citovat
  • Nahlásit
18.2.21 16:26

Co znamená, že ještě nějakou dobu nemůžete být spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
18.2.21 16:28

Já bych ho poslala někam.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
18.2.21 16:28

Jen si s Tebou pohrává. Přijede, dá dárky a přitom se chová jako ledový král? :think: Možná si chtěl těmi dárky sám sobě omluvit to, že se s Tebou rozešel.
Kdyby se mu rozchod rozležel v hlavě, tak bys tu psala, že jste spolu skončili v posteli. Ale to ne, předal pugét, dary a dál si držel odstup.
To nepotřebuješ, takového chlapa. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 16:30

Pracovně budu ještě několik měsíců daleko, než mě přesunou do města, kde bydlí.

No, být to tak, že by přijel s květinou a dary a chtěl jít do postele, tak si spíš myslím, že mu jde o to jedno a o nic víc. A tím by u mě nepochodil.

• Citovat
  • Nahlásit
20346
18.2.21 16:33

Nechava si otevrena zadni vrátka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.21 16:38
@Anonymní píše:
Pracovně budu ještě několik měsíců daleko, než mě přesunou do města, kde bydlí.No, být to tak, že by přijel s květinou a dary a chtěl jít do postele, tak si spíš myslím, že mu jde o to jedno a o nic víc. A tím by u mě nepochodil.

Já myslím, že se v tom sám placá a neví, co chce. Že tě má rád, ale to čekání se mu zda dlouhé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
18.2.21 16:41
@Anonymní píše:
Na Valentýna se udělalo po návštěvě obchodu smutno mě. Furt chodili chlapi a květinami.Svěřila jsem se kamarádovi, který je s ním kolega a za dvě hodiny mi přišla od něj zpráva, že mi koupil Valentýna. :think: Nereagovala jsem, až potom jsem zkusila asi za den odepsat, jestli se uvidíme. A souhlasil.

T R A P N É

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
18.2.21 16:43

Pracovně budu ještě několik měsíců daleko, než mě přesunou do města, kde bydlí.

Tak na tom by se dalo pracovat, kdybyste oba spolu chtěli být, tak to zatím držíte v rámci psaní a telefonování a pak hurá vztah. Takhle to vypadá, že on čekat nechce, protože třeba je ve frontě jiná, která chce hned vědět na čem je :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20091
18.2.21 16:44
@Anonymní píše:
Na Valentýna se udělalo po návštěvě obchodu smutno mě. Furt chodili chlapi a květinami.Svěřila jsem se kamarádovi, který je s ním kolega a za dvě hodiny mi přišla od něj zpráva, že mi koupil Valentýna. :think: Nereagovala jsem, až potom jsem zkusila asi za den odepsat, jestli se uvidíme. A souhlasil.

Tak to je tedy trapárna první kategorie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 16:46

Jiná není.

A trapárna proč? Mě to na jedné straně zaskočilo, na druhé mi to přišlo romantické.

• Citovat
  • Nahlásit
2210
18.2.21 17:03

A ty máš nějakou svojí teorii, o co mu tím Valentynskym tyatrem šlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat