Nevyznám se v něm :(

Anonymní
13.11.18 09:36

Nevyznám se v něm :(

Moc Vás zdravím. Píši raději anonymně. Předem chci říct, že je mi 25 let, studuji vysokou školu a nepřipadám si jako nějaká hloupá přiblblá holka, která řeší kraviny a střídá muže. Jen když mě něco zasáhne ohledně vztahů, bohužel mi trvá dlouho, než se z toho vzpamatuji.
Posledně mi trvalo půl roku, než jsem se vzpamatovala z jednoho „nevztahu“, kdy mě po uhánění dotyčný nakonec, co jsem přistoupila na možnost, že bychom spolu byli, odmlčel se a nabídl mi pouze kamarádství s výhodami. To by nepřipadalo v úvahu, já v tom totiž měla city. Takže mi trvalo půl roku, než jsem se z toho trochu dostala.
Nyní jsem se seznámila s novým mužem, je o rok mladší, ale připadal mi, že to má v hlavě srovnané více, než spousta starších mužů. Seznámili jsme se na seznamce, psali si asi 3 týdny a on byl takový hodně hrr, psal mi hodně hezké věci, bylo vidět, že by pro mě udělal asi první poslední, až mi to přišlo divné, když jsme se skoro neznali. Řekla jsem mu, že zatím pořád sama nevím co chci a nerada bych mu třeba v budoucnu ublížila, kdybychom měli jiné přestavy. A on že slibuje, že mu neublížím, ať udělám cokoliv a chce semnou zjistit, co vlastně v životě chci já, jestli vztah nebo ne. Pak jsme se sešli, strávili spolu skoro celý víkend (Ne, nespali jsme spolu, ale k něčemu došlo). Chválil můj vzhled, nebylo ani chvíli ticho, nasmáli jsme se, pořád měli témata k hovoru a všechno. Takže si myslím, že k žádnému zklamání nemohlo dojít ani z jedné strany. Já byla naopak mile překvapená a říkala si, že kdyby to do budoucna takto pokračovalo, zkusila bych to s ním. Na konci víkendu vstával kvůli mně v 5 ráno a šel mě doprovodit na vlak, sám od sebe, i když vlastně nemusel a mohl jet až o několik hodin později. Objímali jsme se, tulili se k sobě, bylo to moc hezké. Pak jsme si tedy psali, podstatně méně, než předtím. Napsal mi, to ano, ale už tam nebyly žádné takové ty náznaky, že by byl ze mě tak hotový, jako předtím.
A já to teď prostě nechápu. Vím, že jsem prvně nechtěla žádný vztah a nechtěla jsem ho ranit. Teď mi přijde, že se to obrací. Řekla jsem mu, že mám z toho setkání dobré pocity a ráda ho uvidím znova a on řekl, že je rád a že mě také rád ještě uvidí. A když jsme se bavili nebo si psali, říkal jakože " tak příště zajdeme tam a tak". Takže jsem měla docela naděje. Napsala jsem mu pak i mezi řečí, že budu ráda, když budeme spolu zjišťovat, co vlastně chci. Že je u mě teď docela posun a chtěla jsem nějak vrátit to, co jsem mu řekla, že mu nechci ublížit a že nikoho nechci. Aby prostě věděl, že je u mě změna. A on na to řekl, že je rád a těší ho to, ale že teď sám taky neví moc co chce a že se budeme poznávat a půjdeme na „Vztah“, pokud z toho tedy bude, pomalu. Já neříkám, že bych do toho skočila hned, ale přijde mi to jako obrat k horšímu. A nemám z toho dobré pocity. Takto dopadl ten můj „nevztah“ předtím, muž použil stejná slova a pak se odmlčel. já už to nechci zažít znovu. Říkám si, jestli jsem to teď nepřehnala s tím pochlebováním mu a psaním mu, jak jsem z toho setkání měla dobré pocity a bylo to fajn. Nepíšu nikomu první ani nikoho neseřvu, když odepíše později. Nejsem žádná stíhačka, co se vnucuje. Přišlo mi prostě fajn mu jen dát najevo, že se moje postoje změnily a ráda bych do budoucna, pokud by to šlo dobře, přešla s ním k něčemu vážnějšímu. Obvykle to totiž mám tak, že po nějakém rande už ty muže ani vidět a tenhle mě prostě zaujal. Nechci věřit tomu, že by to byl nějaký šmejd, co se na mě takhle vykašle. Navíc ví, že nemám moc k mužům důvěru po tom, co se mi stalo. Všechno to ví a odsuzoval chování toho předchozího muže.
Teď nevím, co dělat. Nechám tomu samozřejmě volný průběh, nebudu mu psát, ani mu pochlebovat, nic, nechám vše na něm. Jen jsem zklamaná, myslela jsem, že jsem poznala někoho skvělého, s kým mi bylo dobře, líbil se mi fyzicky, jeho smysl pro humor. Prostě nějak nevidím důvod, proč by se to mělo otočit k horšímu, rozuměli jsme si před setkáním, ale i na setkání. Já fakt nevim. A ano, vím, že se tu do mě můžete pustit, protože jsem mu prvně řekla, že zatím nevím co chci a nechci mu tím ublížit a on to přijal. A teď to má on stejně, takže bychom měli být oba spokojení, ano, je to pravda, vím, že mi to můžete vytknout, ale já mu právě po tom setkání řekla, že se to u mě docela změnilo a ráda bych někdy pokročila dál. Takže…nevím kde je chya. Omlouvám se za sloh. Jen mě to poměrně trápí. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6274
13.11.18 09:45

Myslím,že dopadneš jako u toho prvního přítele. Přijde mi,že ztratil zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.18 09:56

Asi jsi mu tolik nesedla při osobním setkání. Taky ta věta: budeme spolu zjišťovat, co vlastně chci. To je hodně nestastne napsáno a pro mne by to bylo jasná stopka. Protože je to jednak sobecké a druhak bych se cítila jak nějaká tvoje terapie než si tedy utridis myšlenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
13.11.18 09:58

Myslim si ze zalaskovani z jeho strany neproběhlo a chce té max na postel.Jinak možná bych se pokusila nebrat život jako tragédii.pusobis na mne precitlivele a takové to neustále rozebírání pocitu je hodne nepříjemné lidem.Chlapi to zkousnou kvůli posteli většinou.drzim palce u dalšího.ale nefixuj se takhle rychle,a cekej na přirozený rozvoj vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.18 10:00

Ja bych to chápala, kdyby ta schůzka byla peklo. Ale rozuměli jsme si jako staří známí, nenudili jsme se a říkal mi, že jsem skvělá, líbím se mu a chtěl mě políbit už jakmile mě uviděl. Proto to nechápu. Ale asi to tak je, no. Nebudu to před ním nějak analyzovat, ať se sám rozhodne,co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.18 10:01

@Tichošlápek jo, to chápu, ale raději jsem u to řekla zavčas, aby ho to pak neranilo.třeba. a nakonec z toho vyjdu jako ta zraněná já

• Nahlásit
  • Citovat
Hroznej puberťák
13.11.18 10:15

Kašli na to. Když takhle couvá a „neví“ po první schůzce, nic dobrého z toho nekouká. To je holt nevýhoda seznamek, no…

• Nahlásit
  • Citovat
4488
13.11.18 10:21

Já se nikdy přes seznamku neseznamovala, ale říkám si, jak někdo po 3 týdnech psaní se cítí tak zamilovaně, aby když dotyčného potká naživo, už měl potřebu tulení, líbání, někdy i kompletu.
Chybí tam hodně osobního poznávání a společných zážitků, aby to všechno mělo nějaký podklad.
Asi ani přes tu seznamku není dobrý postupovat jinak, než by se postupovalo při standartním způsobu seznámení - že se napřed jenom vidíte, očumujete, pak spolu mluvíte, pak se několikrát někde potkáte, pak už domluveně potkáte - při tom všem se více poznáte a i to chtění bližšího kontaktu musí být opravdovější.
V životě jsem neměla chuť se líbat s klukem, kterého jsem poprvé viděla včera.
Asi jsem stará nebo žiju v jiným světě. Ale to se mi nestalo ani jako -náctileté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6048
13.11.18 10:34

Hele vubec to ted nepitvej, neres, nevnucuj se. Oni ti chlapi potrebujou lovit. Jak nemusej moc usilovat, prestanes je tolik lakat. To neni o pretvarovani se, jen se proste nepodbizej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
13.11.18 10:35
@Tichošlápek píše:
Asi jsi mu tolik nesedla při osobním setkání. Taky ta věta: budeme spolu zjišťovat, co vlastně chci. To je hodně nestastne napsáno a pro mne by to bylo jasná stopka. Protože je to jednak sobecké a druhak bych se cítila jak nějaká tvoje terapie než si tedy utridis myšlenky.

To jsem si taky rikala, kdyz jsem to cetla. Pokud by mi bylo s nekym fajn, ale on mi pak napsal toto, asi bych taky vycouvala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.18 10:59

No,ja jsem mu pri psani rekla, ze nevim co chci a nechci mu kdyztak ublizit. Pak jsem nazivo zjistila,ze je to super a prehodnotila jsem to. Ale zaroven jsem mu po jednlm rande ne htela psat jak s nim hci homem chodit. Tak jsem mu rekla ze jsem to prehodnotila a nebudu se nicemu branit. A na to mi rekl,ze je za to rad, ale ze ted bysme meli fakt zpomalit protoze uprimne ani on ted nevi co moc chce. To je pro me jasna stopka, ze to u nej tak horouci neni,jak to bylo predtim

• Nahlásit
  • Citovat
Hroznej puberťák
13.11.18 11:03
@Anonymní píše:
No,ja jsem mu pri psani rekla, ze nevim co chci a nechci mu kdyztak ublizit. Pak jsem nazivo zjistila,ze je to super a prehodnotila jsem to. Ale zaroven jsem mu po jednlm rande ne htela psat jak s nim hci homem chodit. Tak jsem mu rekla ze jsem to prehodnotila a nebudu se nicemu branit. A na to mi rekl,ze je za to rad, ale ze ted bysme meli fakt zpomalit protoze uprimne ani on ted nevi co moc chce. To je pro me jasna stopka, ze to u nej tak horouci neni,jak to bylo predtim

Krásnej příklad, jak je mlčeti zlato. Proč si proboha předem sdělujete takhle blbý pindy typu „nevím co chci“, kór když to pak stejně není pravda? Vždyť to má jedinej efekt - udělat ze sebe předem krávu :roll: Pár takovejch „vhodnejch“ poznámek a efektních otoček, jak jsem to najednou „přehodnotila“, a dotyčnej zcela logicky uteče. A přitom úplně zbytečně.

• Nahlásit
  • Citovat
13.11.18 11:42

Podle mě by si člověk měl prvně srovnat sám věci v hlavě a až pak se pouštět do vztahů a to i za předpokladu ať už ublíží nebo neublíží, ale musí do toho jít naplno… Prostě žádné zadní vrátka.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
13.11.18 11:48

@Hroznej puberťák Moje řeč. Já šla vždycky na rande s tím, že se uvidí co z toho bude nebo nebude. Nechápu tohle hrocení a obštrukce předem. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4488
13.11.18 12:08

Nemohla bych se dále angažovat s chlapem, který by mi řekl hned zkraje, že mi nechce ublížit. Byla by to brzda, stopka. Tím se dává najevo odstup.

Když ne odstup, tak jistá nevyrovnanost. Mně to odpuzuje. Beru to ze svého pohledu, jak to působí. Zamysli se, co lidem říkáš a jaká je na to možná reakce.
Musíte trochu riskovat, jste mladí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama