Nikdy si nikoho nenajdu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 19:52
Nikdy si nikoho nenajdu

Ahoj,
anonymně, nemám odvahu jít s kůží trh, a to je asi se vším, a to je ten důvod.
Takže k věci.
Je mi 21 let, a nikdy jsem ještě neměla přítele. Ne, že by mi někdo nenapsal (ale pravdu byli dva a nestály za to. Oba dva milovaly hospody a alkohol. Jeden se teda o mě usilovně snažil týden mi psal, pak mě pozval i s bráchou do restaurace posedět, já hoodně nešikovně odmítla, s bráchou bych nikam nešla, to je ten důvod alkoholismu v rodině. Ale kdyby mě pozval samotnou, možná bych to i zkusila, a dala mu šanci, ). Do restaurací nechodím, diskotéky mě nikdy nezajímaly, alkohol v nadměrném množství nemám ráda (alkoholismus v rodině). Kamarádky nemám, jsem introvert, nicméně nemám problém oslovit lidi na ulici, zeptat, se proč spoj například nejede, nebo kde najdu tu a tu ulici. Mám brigádu v restauračním zařízení, myslím si, že jsem tam úsměvavá, i komunikuju. Nedávno jsem se také bavila s jedním mužem v autobusu (začal první, ale já jsem v konverzaci pokračovala). Dále mám problém, že nemám žádné koníčky.
Takže buď zůstanu stará panna :/ :/, bez dětí - které si strašně přeju. DĚTI PRO MĚ ZNAMENAJÍ CELÝ MŮJ ŽIVOT. DĚTI MILUJU. BEZ DĚTÍ SI ŽIVOT NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT.
Nevím, co mám dělat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 12.11.18 19:55

Větší problém vidím v tom, že tě v 21 letech nic nebaví a nemáš žádné zájmy, než to, že jsi ještě neměla chlapa.
Zkus si najít něco, co tě baví (třeba nějaký sport) a uvidíš, že se ti naskytne i dost příležitostí, jak se seznámit. A pokud se nepoštěstí, tak můžeš zkusit seznamku.
Ale hlavně si nejdřív najdi pořádnýho chlapa a pak až dumej o rození dětí. :D Rozhodně si ho nepořizuj s prvním týpkem, co se namane. :)

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 12.11.18 19:57

To jsou mi řeči na prahu života…
Máš dost času nasbírat zdravé sebevědomí a sebeúctu. Ať už praci, koníčkem… To je fuk. Tomu bych se v nejbližších měsících věnovala.
Příliš brzy na černé myšlenky, nemyslíš?

Ice79
Závislačka 2621 příspěvků 12.11.18 19:59

Jsi mladinká. :) Věř, že přijde doba, kdy se budeš usmívat při vzpomínce na svá dnešní slova. Netlač na pilu, přijde to samo. ;) Hlavně se dál vyhýbej individuím, které tady popisuješ.

Meily
Kecalka 254 příspěvků 12.11.18 20:03

Jde vidět, že ještě ani nejsi na pořádnýho chlapa připravená.
Nemáš koníčky? Tak tím bych začla. Čemu se věnuješ, co tě baví, kam chodíš na školu/ práce?
Udělej si pro začátek pořádek v životě. Najdi si koniček, aktivitu, které se budeš věnovat. Najdi si dobrou kamarádku. Buď sama se sebou spokojená a až pak se mrkni po mužským. Budeš mít vše srovnané, své priority a nenabrnkneš si prvního dementa, co se kolem zamane. To že jsi v 21 nikoho neměla není žádná ostuda. Někdy je lepší si počkat na pořádnýho kluka než se vyspat s blbečkem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:05
@Halamka píše:
To jsou mi řeči na prahu života…
Máš dost času nasbírat zdravé sebevědomí a sebeúctu. Ať už praci, koníčkem… To je fuk. Tomu bych se v nejbližších měsících věnovala.
Příliš brzy na černé myšlenky, nemyslíš?

no fajn, ale ať jsou to spolužačky, tak co vím, tak přítele mají, a to mě možná trošku deprimuje. Přijde mi, že už bych také měla někoho mít, :oops: :oops:
no zatím studuju, ale příští rok již nastupuju do práce,

tumpach
Kelišová 6337 příspěvků 12.11.18 20:06

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:15

No, takže nějaké otázky odpovím. Studuju ekonomickou školu, i když už teď vím, že jsme měla jít i´jiným směrem, ale takže bych se chtěla vydat ekonomickým směrem, buď pracovat na úřadě nebo v nějaké firmě.
Ano, taky si říkám, že mám ještě čas, ale je to tak těžké, když všichni holky už nějakého ,,kluka - přítele" mají, nebo měly .
Tak si říkám, že až si někoho najdu ve 23, tak až mu řeknu, že jsem ještě nikoho neměla, tak ano, máte pravdu poznám, zda je normální a ocení, a nebo je to magor, a můžu jít o kousek dál, :) :)
Jinak koníčky: ve sportu jsem takový poleno :oops: :oops: , ale mám ho ráda, až nabudu odvahu, tak třeba něco zkusím, jako malá i teď miluju plavání, no ale k tomu teda postavu jako twigy nemám
Dále je asi problém moje mamka, která mě hoodně hlídá, kvůli tomu že jsem vysněná holčička. Nejspíš budu dojíždět do práce (mini město tam šance není), a nebudu závislá na penězích, tak zas třeba to bude lepší. :think: :think:
Máte asi pravdu, člověk se potřebuje někdy vypovídat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:19
@Nmdl píše:
Větší problém vidím v tom, že tě v 21 letech nic nebaví a nemáš žádné zájmy, než to, že jsi ještě neměla chlapa.
Zkus si najít něco, co tě baví (třeba nějaký sport) a uvidíš, že se ti naskytne i dost příležitostí, jak se seznámit. A pokud se nepoštěstí, tak můžeš zkusit seznamku.
Ale hlavně si nejdřív najdi pořádnýho chlapa a pak až dumej o rození dětí. :D Rozhodně si ho nepořizuj s prvním týpkem, co se namane. :)

tak nebaví, ono v našem prde.lákově možností ke koníčkům není, a samotnou mě to ani moc nebaví, kdybych měla partačku, která by mě podpořila v koníčkách, asi by to bylo zase jiný

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 12.11.18 20:20

To jsem si v 21 myslela taky… byla jsem stejný případ jako ty :mrgreen: no, hned v tom roce to dostalo grady a teď už mi je 27 a čekám třetí dítě :mrgreen:

a12
Vesmírná mluvilka 32957 příspěvků 12.11.18 20:38
@Anonymní píše:
no fajn, ale ať jsou to spolužačky, tak co vím, tak přítele mají, a to mě možná trošku deprimuje. Přijde mi, že už bych také měla někoho mít, :oops: :oops:
no zatím studuju, ale příští rok již nastupuju do práce,

Proc nemas tulipan? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:44
@a12 píše:

tulipan, se ztratil po cestě :mrgreen: ,psala jsem z druhého počítače, a byla tam přihlášena mamka :oops: , a ja si toho nevšimla, mno :roll: :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:46
@a12 píše:

tulipan, se ztratil po cestě :mrgreen: ,psala jsem z druhého počítače, a byla tam přihlášena mamka :oops: , a ja si toho nevšimla, mno :roll: :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 21:13

Já do 21 roků byla na tom stejne jako ty…Pak jsem sla jednou na diskoteku, potkala prvniho pritele, s nim v tech 21 letech prisla o panenstvi…Pak jsem pres internetovou seznmku potkala jiného, otehotnela, ve 23 se mi narodil syn, o 5 let pozdeji dcerka…No s partnerem jsme se rozešli a to jsem si tuplem myslela, že už si nikoho nenajdu(bylo mi 30, k tomu dve malé deti)..No ted je mi 33 a predstav si, že jsem si partnera nasla(teda on si nasel me) a je mi s nim lip než s kýmkoliv jiným.Moje rada je- začni žít, chod mezi lidi, klidne sama plavat, do knihovny, obcas nekam za zábavou, klidne si dej seznamku na net…Prijde to, neboj.Jsi mladá.

robinka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 21:18

Jojo, to znam, resp. v těch 21 jsem to mela podobne. Za sebou tedy prvni lasku, ale dalsi v nedohlednu, sebevedomi nic moc… no docela se v tom tvém popisu poznavam. Co bych ti poradila skoro o patnact let starsi, vdana, se dvema detmi a o neco sebevedomejsi?

1. Lepsi je si na toho praveho pockat. Taky jsem nikdy neztracela čas a energii s tydyty, kteri by za to nestali. O to je to pak lepsi, kdyz to fakt klapne!!!
  2. Zaroven se tak zasadove nebranit novym zazitkum, lidem, klidne flirtovani a randeni. Proste ziskavat zkusenosti a tridit si myslenky, hodnoty. Randeni jsem ja podcenila, obcas si rikam, ze jsem si mohla zkusit vic, aby bylo na co vzpominat, nyni uz nedozenu. :) To se nevylučuje s bodem 1), proste jsem nemusela byt az tak asketicka… :oops:
  3. Konicky nejsou jen sport, je to vic atraktivni, ale kdyz nejsi sportovni typ, tezko se predelas. Radsi dělej neco min cool, ale TVOJE.
  4. Uzivej si bezstarostne mladi. Mas vse pred sebou. Az prijdou deti (a ty prijdou!!!), bude ti chybet chvilka jen pro sebe.
  5. Nauc se zit sama se sebou, byt spokojena a delat veci pro SVŮJ dobry pocit.
  6. Kasli na holky, nesrovnavej se. Na tebe kluk teprve ceka, ony uz maji prvni zamilovane chvilky za sebou. Neni kam spěchat.
  7. Blbecky ani nadále nebrat. Lepsi byt sama nez s kretenem.
  8. Proste bud sva a uvidis, jak si te vsechno, co ma, v pravou chvili najde.
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >