Proč mít milence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 16:31
Proč mít milence?

Ahoj,
trochu se babrám v nefunkčním vztahu, když se doma všechno sere, tak člověk někoho potká. Otázka zní asi zvláštně, ale vy kdo máte zkušenosti s nějakým poměrem, krom sexu dalo vám to i něco víc? Lepší pocit, sebevědomí, radost do života, zapomněli jste na starosti, nebo vás milenec nakopl se sebou něco dělat atd…? Pomohlo vám to nějak překonat partnerskou krizi a fungovat v nějaké provizorii kvůli dětem?

Nebo to ve výsledku přineslo jen nervy a strach z prozrazení?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Faris
Stálice 86 příspěvků 12.11.18 16:41

Muj milenec se vetsinou pak stal mym dlouholetym partnerem. Ale na zacatku to je urcite neco noveho, najednou jste pro nekoho vzacna, krasna, sexy. Takze si tak pripadate a chcete to jeste vic. Ja jsem zacla cvicit, zajimat se o nove veci. Je to hezky. Milence do kazde rodiny:)))

Hroznej puberťák
Kelišová 5374 příspěvků 12.11.18 16:41

Samozřejmě že to milence dalo mnohem, mnohem víc :srdce: :* :palec:

chlap40
Povídálka 32 příspěvků 12.11.18 16:41

Jasně, že Ti to přinese radost, těšení se, orgasmy, stud, vzrušení -
a pak trochu střízlivění, výčitek a hodně přemýšlení ..
Jestli to bude stát za to … záleží na Tobě :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 12.11.18 16:49
@Anonymní píše:
Ahoj,
trochu se babrám v nefunkčním vztahu, když se doma všechno sere, tak člověk někoho potká. Otázka zní asi zvláštně, ale vy kdo máte zkušenosti s nějakým poměrem, krom sexu dalo vám to i něco víc? Lepší pocit, sebevědomí, radost do života, zapomněli jste na starosti, nebo vás milenec nakopl se sebou něco dělat atd…? Pomohlo vám to nějak překonat partnerskou krizi a fungovat v nějaké provizorii kvůli dětem?Nebo to ve výsledku přineslo jen nervy a strach z prozrazení?

Ahoj.

Teď jsi uhodila hřebíčkem o hlavičku.

divine woman
Echt Kelišová 9090 příspěvků 12.11.18 16:50

Když se ti to doma se.e, nepřidělávej si starosti milencem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj,
trochu se babrám v nefunkčním vztahu, když se doma všechno sere, tak člověk někoho potká. Otázka zní asi zvláštně, ale vy kdo máte zkušenosti s nějakým poměrem, krom sexu dalo vám to i něco víc? Lepší pocit, sebevědomí, radost do života, zapomněli jste na starosti, nebo vás milenec nakopl se sebou něco dělat atd…? Pomohlo vám to nějak překonat partnerskou krizi a fungovat v nějaké provizorii kvůli dětem?Nebo to ve výsledku přineslo jen nervy a strach z prozrazení?

Hele dalo. Krásný zážitky. Pokud to doma nefunguje, milenec to nevylepší. Je fakt, že já vždycky měla lepší náladu. Na druhou stranu je tady strach z prozrazení. Milenec ho má větší, než já. Momentálně jsme ve fázi, kdy on to chce z tohoto důvodu ukončit. Definitivně. Já tak rázná nejsem, tohle jsme už několikrát řešili a vždycky se k sobě vrátili. Osobně doufám, že je i tohle momentální, on je trošku složitější člověk. Tak uvidíme, jestli to po letech vzdá. :lol: a nevím, co bude, když to vzda, paradoxně se asi konecne dokopu k odchodu. Prosím anonym, jinak smazat.

vejilka
Závislačka 4708 příspěvků 12.11.18 17:03
@Faris píše:
Muj milenec se vetsinou pak stal mym dlouholetym partnerem. Ale na zacatku to je urcite neco noveho, najednou jste pro nekoho vzacna, krasna, sexy. Takze si tak pripadate a chcete to jeste vic. Ja jsem zacla cvicit, zajimat se o nove veci. Je to hezky. Milence do kazde rodiny:)))

Já vždy poznám, když má příbuzná z rodiny milence :lol: Zhubne, zkrásní, ani to nemusí nikomu říkat :lol: Jinak, když má jen manžela, tak je rozkydlá a neupravená :lol: Teď třeba nikoho nemá :lol:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 12.11.18 17:03

Podle mně to přechodně pomůže k lepší náladě. Ale dlouhodobě to asi k užitku nebude, protože neznám ani jeden pár, kde by spolu zůstali. Faktem ale je, že když začala zahýbat ona, tak proto, že manžel už nic nechtěl v posteli nebo byl sám pro sebe totálně ve všem, a ona tak protahovala odchod od něho kvůli menším dětem. V momentě , kdy děti nabraly kolem 14-15 let, tak to končilo.
Když on, tak proto, že měl široké srdce a nechtěl být jen s jednou. Obvykle nezůstal ani s tou další.
Tak nevím, co se komu vyřešilo, ale byly to vztahy, kde řešení neexistovalo. Jen oddalování rozchodu, a k tomu je ten vedlejšák dobrý, dá se to manželství déle snést.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 12.11.18 17:04
@vejilka píše:
Já vždy poznám, když má příbuzná z rodiny milence :lol: Zhubne, zkrásní, ani to nemusí nikomu říkat :lol: Jinak, když má jen manžela, tak je rozkydlá a neupravená :lol: Teď třeba nikoho nemá :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 12.11.18 17:05
@vejilka píše:
Já vždy poznám, když má příbuzná z rodiny milence :lol: Zhubne, zkrásní, ani to nemusí nikomu říkat :lol: Jinak, když má jen manžela, tak je rozkydlá a neupravená :lol: Teď třeba nikoho nemá :lol:

Přesně, na ženskou to účinkuje jako zkrášlovací salon. Nejlepší na tom je, jak to těm jejich chlapům nedojde a dál se válí v gauči.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14105 příspěvků 12.11.18 17:08
@vejilka píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 12.11.18 17:09
@vejilka píše:
:mrgreen: Takže kašlat na běhání a dření ve fitku a raději jít do milence? Tomu říkám spojení příjemného s užitečným. :)

Mango_Lassi
Extra třída :D 14105 příspěvků 12.11.18 17:10
@Nmdl píše: :mrgreen: Takže kašlat na běhání a dření ve fitku a raději jít do milence? Tomu říkám spojení příjemného s užitečným. :)

Nevíš, že milenec pomáhá I na rakovinu? (via Aktip) :jazyk: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 17:12
@Anonymní píše:
Ahoj,
trochu se babrám v nefunkčním vztahu, když se doma všechno sere, tak člověk někoho potká. Otázka zní asi zvláštně, ale vy kdo máte zkušenosti s nějakým poměrem, krom sexu dalo vám to i něco víc? Lepší pocit, sebevědomí, radost do života, zapomněli jste na starosti, nebo vás milenec nakopl se sebou něco dělat atd...? Pomohlo vám to nějak překonat partnerskou krizi a fungovat v nějaké provizorii kvůli dětem?Nebo to ve výsledku přineslo jen nervy a strach z prozrazení?

Dalo mi to od všeho trochu i když sex byl nedostižný. Milence jsem si našla - i když jsme se vlastně před tím znali už skoro 18 let - v době, kdy jsme procházeli s manželem opravdu těžkou krizí. Manžel si po 20 letech našel milenku a mě považoval za něco, jako inventář domácnosti, který je na něm absolutně závislý a na nic se nezmůže :nevim: Takže vlastně ani nervy z prozrazení až takové nebyly. S milencem jsem to utnula ve chvíli, kdy začal chtít něco víc a já jsem se na to necítila.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >