Jak zaujmout starší kluky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 00:02
Jak zaujmout starší kluky?

Dobrý den, tento dotaz bude mířený hlavně na pánské osazenstvo, ale budu ráda za každou odpověď nebo postřeh. Už nějakou dobu zjišťuji, že se mi spíše líbí spíše starší,,kluci" než moji vrstevníci. Tím myslím tak 17-20 let, mně samotné je 15. Nevíte, jak zapůsobit na někoho staršího, aby si nepomyslel že jsem jen malé děcko?

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 12.11.18 00:57

Na to jsi ještě malé děcko.

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 12.11.18 01:47

Bohužel v tomto věku je i 3 lety věkový rozdíl velký problém. 20 holka a 23 kluk je OK ale s tebou ten 18 lety nebude moct pít, vyjet někam ven atd. Nemůžeš řídit auto, bude te muset všude zavažet. Nehledě záležitosti sexu, ty bys neměla ještě spěchat, na tyto věci mas čas a to by se starším klukům nelíbilo.

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 12.11.18 02:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, tento dotaz bude mířený hlavně na pánské osazenstvo, ale budu ráda za každou odpověď nebo postřeh. Už nějakou dobu zjišťuji, že se mi spíše líbí spíše starší,,kluci" než moji vrstevníci. Tím myslím tak 17-20 let, mně samotné je 15. Nevíte, jak zapůsobit na někoho staršího, aby si nepomyslel že jsem jen malé děcko?

Je normální, že se ti vrstevníci „nelíbí“ a o 2 roky starší mi teda nepřijde nějaký strašný rozdíl, jak je tady psáno. Já randila s takhle „staršími“ běžně. Nevím, jak to je dnes, ale velký změny bych neočekávala. Taky záleží jaká jsi, jak se chováš, jak vypadáš a jaký je zase naopak ten kluk… Problém by mohl být v tom, že starší kluci většinou očekávají víc „intimity“ a to nevím, jak jsi na ni připravená, abys nebyla tlačená někam, kam nechceš. Nemyslím si, že jsi malé děcko, ani že by s tebou měl mít plnoletý kluk problém, že nemůžeš to či ono. Prostě záleží jak se s kým najdeš. Snad jen jedinou věc… Než se vrhneš na sex (pokud už jsi tak neudělala)… Popřemýšlej o antikoncepci a ochraně před sex. přenosnými chorobami. Jinak se opatruj a užívej mládí. Patnáct už mi bylo dvakrát, ale na období, ve kterém jsi ty vzpomínám nejraději. :pankac:

flybe
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 12.11.18 06:56

Pokud se ti libi starší kluci tak si té nějaký sám najde.Vetsinou ženská projeví zajem(oční kontakt,úsměv)a pak chlap loví..bože 15prosim este jednou :srdce:

Annabela11
Závislačka 2580 příspěvků 12.11.18 09:32
@Anonymní píše:
Dobrý den, tento dotaz bude mířený hlavně na pánské osazenstvo, ale budu ráda za každou odpověď nebo postřeh. Už nějakou dobu zjišťuji, že se mi spíše líbí spíše starší,,kluci" než moji vrstevníci. Tím myslím tak 17-20 let, mně samotné je 15. Nevíte, jak zapůsobit na někoho staršího, aby si nepomyslel že jsem jen malé děcko?

Stačí si vzít legíny… :lol:

Adulika
Povídálka 29 příspěvků dnes v 00:59

Většinou, pokud se těm mladým holkám starší líbí, tak na ně ty mladé holky zapůsobí tak nějak automaticky mi přijde. Buď svá. Mluv s nimi o tvým životních plánech, co chceš třeba studovat, co děláš ve volném čase, pokud se věnuješ třeba sportu, umění apod. to úplně stačí. Někteří i starší kluci než ty si s tebou mají co říct, někteří zase jsou jinde. I mezi staršími kluky 17-20 jsou celkem velké rozdíly v jejich mentálním věku…nebo jak to říct. Zase počítej s tím, že třeba kluci v 18-19 budou řešit maturitu, ukončovat střední vzdělání a ty jsi vlastně na začátku, takže se spíš ty od nich dozvíš víc a s tebou budou chodit spíš ti, kterým dělá dobře ti tohle všechno říkat a poučit tě. Myslím, že ale ti starší, kteří budou chodit s 15letou holkou v tom budou spíš hledat fyzické zalíbení. Mě v 15 taky přitahovali starší, sami mi řekli, že jsem třeba rozumná na svůj věk atd., ale chodit se mnou nechtěli, chtěli se se mnou spíš jen vyspat a to já zase nechtěla jen kvůli sexu. V 19 se to změnilo a zase jsem si víc rozuměla s vrstevníky a max o 2 roky staršími. Ti o 4 roky starší a výš pro mě byli dědouši. Dneska bych si představila i chození s o dva roky mladším :D. 25 už mi bylo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >