Přítelova změna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 17:46
Přítelova změna

Dobrý den, potřebovala bych se asi vypovídat a přečíst cizí, nezaujatý názor.
Mám přítele, jsme spolu rok. Ze začátku byl úžasný, zatímco já se chovala jako kravka.. Když jsme se hádali, tak jsem to hodila na něj, hrozně jsem se urážela, za všechno jsme peskovala. Pak jsme se hodně pohádali, kdy už bylo i téma rozchodu, a já se prostě celá změnila. A pořád se snažím. Občas mi to ujede, ale komu ne. I on uznal že jsem se zlepšila..
No každopádně, s mojí změnou přišla i přítelova. Je to jak kdyby mi po chtěla oplatit všechno, tvrdí mi, že dřív se takhle nikdy nechoval. Teď se urazí za vše, a myslím, že ve mně furt vidí tu semetriku. I když řeknu něco normálním tonem, a v klidu vše, tak on si to přebere po svým a po zlým, a je hádka. A v konci mi výčte, že se mám snažit předcházet hádám, pritom on sám to nedělá. A já nemám pořád sílu být ta milá, klidná.
Taky mi přijde, že si připadá, že je vždycky v právu, a že nedokáže se ponížit prede mnou. Nemyslím ponížit jako tak.. Ale nevím jak to říct.. Prostě třeba nedokáže uznat že mám pravdu, nebo jednou tu hádku ukončit a říct - jo máš pravdu, jsem blbec.
Bydlíme s mámou moji, a on tvrdí, že se to zlepší až se odstehujeme, že kvůli je vyřízenej. Jenže se bojím, že se přestěhujeme, a on s e nezmění, I když mi to pořád slibuje.
Co si myslíte?
Anonymně, protože nevím kdo všechno sem chodí, ale tohle téma neřeším s nikym známým, nechci.

Reakce:
Tecumseh
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 12.11.18 17:53
....

Hlavně si nepořizuj s ním mimíska…

Celina
Závislačka 3615 příspěvků 12.11.18 17:55

Upřímně žasnu nad tím, že jste na začátku vztahu a ten nejkrásnější čas (začátek) jste prohádali :roll:
Měli by jste být zamilovaní a tohle, co popisuješ si ve vztahu nedokážu představit ani po x letech. Vypadá to, že by si každý z vás měl najít někoho jiného, především někoho, s kým bude šťastný. A takové to „snažím se, změním se atd“ to prostě nefunguje, vztah se nedá budovat tím, že sebe, nebo toho druhého měním, je to k ničemu.

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 12.11.18 17:56

Neumíte se k sobě chovat…vzájemně. To co popisuješ jsem s partnery nikdy neměla, a po roce vztahu? Už vůbec ne

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5210 příspěvků 12.11.18 18:05

Evidentě se k sobě nehodíte. Po tak krátké době máte být zamilovaný a užívat si, vy se jen hádáte. To nemá budoucnost :nevim:

Jjanek
Povídálka 29 příspěvků 12.11.18 18:05

Me takto pritelkyne taky zmenila… byval jsem takovy hodny blbecek. Pul roku jsem snasel vsechny jeji hadky, nalady a nechal na sobe i drivi stipat. Pritom jsem vubec nechapal proc se hada. Po tom pul roce se ve me neco zmenilo a uz si to nenechal libit. Kdyz na me zvysila hlas, zvysil jsem ho taky, ikdyz duvod k hadce zase zadny nebyl. Byl to zacatek konce. A byla to zmena nevratna.
Jsem tolerantni, ale nenecham si vse libit.
To co popisujes bych asi prirovnal k pruzine…muzes ji natahovat, ale jak ji jednou pretahnes, tak uz ji do puvodniho tvaru nevratis.
Ale kazdy je jiny, mozna to vse dobre dopadne, ja si to ale nemyslim.

Chytrak
Závislačka 2841 příspěvků 12.11.18 18:17

To, ze bydlite s jeho „tchyni“ chapu, ze ho muze srat a dost stresovat. Ja tohle nechapu a nikdy bych takhle nemohl v partnerskem vztahu fungovat.
Nicmene podle toho co pises, to nebude ten hlavni problem a neverim, ze to bude lepsi ani kdyz nebudete u tve mamy. :nevim:

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 12.11.18 19:17

Jste spolu jen rok a už jste se skoro rozešli? Nevidím moc naději, že vám to vydrží popravdě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >