Reklama

New York - sama holka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SunSan
Kecalka 288 příspěvků 18.01.17 11:42
New York sama holka?

Ahoj,

jedu za kamarádkou do USA a zvažuji že bych se pak stavila sama v NY, na cca 3 noci. Ani mě moc nelákají turistický atrakce kromě nějakého výhledu na město, spíš chci nasát atmosféru, něco si koupit a vidět NY. Víc než Brooklyn a jižní číst Manhattanu stihnout nechci. Jezdila bych spíš taxikem a nebo chodila, metru se chci vyhnout, nejsem uplně zdatný typ na orientaci :)

A tak se ptám - byly jste tam? Je to nesmysl jet tam sama? Bronx apod nemám v plánu navštívit :) Spát budu v hezkém hotelu, ne žádném hostelu, do toho bych se bála.

Dík všem za názory :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 12:07

Jop, jela bych.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31611 příspěvků 18.01.17 12:08

Nikdy jsem tam teda nebyla, ale vůbec bych se nebála..nepřijde mi to pro samotnou ženskou o moc nebezpečnější než třba Praha :think:

tina1979
Závislačka 2763 příspěvků 18.01.17 12:09

Ja bych jela hned, „ale“ jsem zvykla cestovat sama a mam alespon omezeny orientacni smysl. V NY jsem sama nebyla, ale v jinych vetsich mestech ano. Jinak metro v NY mi neprislo nejak vic nebezpecne nez metro treba v Londyne nebo Parizi (i kdyz krysy velikosti kralika jsem videla poprve prave tam). Jinak NY na me ze zacatku pusobil hodne klaustrofobicky - ty vysoke baraky blizko u sebe a strasny hluk a rychle pohybujici se lidi na ulicich, to jsem jinde nezazila, ale hlava si rychle zvykla. Nejlepsi zazitek - navsteva predstaveni na Brodwayi, naprosto bezkonkurencne nejlepsi divadelni zazitek v zivote.

arinecka
Závislačka 4600 příspěvků 18.01.17 12:09

@SunSan Tak pokud se nebudeš ty tři dny sama nudit tak proč ne, když už je tam možnost tak proč jí nevyužít. Nemohla by tam s tebou strávit ty tři dny ta kamarádka za kterou tam letíš?

Jogrr
Závislačka 4211 příspěvků 18.01.17 12:09

Jela bych. Ja byla sama v i v Bronxu (pres den) a uplne v pohode, jsou to 4 roky.

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 18.01.17 12:12

No jela bych hned, NY je můj sen :srdce:

Vemas
Kelišová 5358 příspěvků 18.01.17 12:19

Ja bych taky jela. Na 3 dny se v NYC krasne zabavis. Skoda nevyuzit

Janka Z
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 18.01.17 12:21

Ty se máš, strašně závidím. Určitě jeď. Taky je NY můj sen :srdce:

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 18.01.17 12:21

Ja bych taky jela. Pokud se tam domluvis tak bych nevidela problem :)

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 18.01.17 12:23
@Janka Z píše:
Ty se máš, strašně závidím. Určitě jeď. Taky je NY můj sen :srdce:

Poletíme tam spolu :srdce: :mrgreen:

KalamityJohn
Kelišová 6095 příspěvků 18.01.17 12:34

NY v klidu pokud jde o bezpeci = predpokladam ze se nebudes v noci poflakovat nekde na severnim konci mesta, ha.

Tip: Z jizniho cipu Manhattanu jezdi Staten Island Ferry = vylet po vode a je zadarmo. Proste se svezes na Staten Island, cestou uvidis sochu Svobody, tam si prohlidnes pomnik 911 a zase se vratis zpatky.

KalamityJohn
Kelišová 6095 příspěvků 18.01.17 12:35

A rozhodně si dej sem tam jidlo u stankaru na ulici. Bagdád nad podzemní dráhou je jimi proslulej.

Janka Z
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 18.01.17 14:09

@juliettee Jedu hneeed :lol:

luffinka
Závislačka 2895 příspěvků 18.01.17 14:12

Ahoj, mrkni na stranky: www.chcidoameriky.cz - tam si zjistíš čemu se raději vyhnout, kde se nepohybovat sama a co naopak stojí za to ;) používala jsem tyhle stránky před tím než jsme s přítelem letěli do USA na tři týdny a fakt mi to pomohlo. Najdeš tam fakt vše :pankac: je tam i fórum kde lidi píší, že jedou sami a zda někdo nechce cestovat s nimi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama