Nezájem o děti

1.12.19 20:59

nezajem.o deti

Mile maminky, tak me nejak trapi takove zvlastni myslenky ohledne moji rodiny. Mam pomerne velikou rodinu.. Dve sestry ( 25 a 35 let) a bratra ( 26.let) dva otce vlast. a nevlast. A dve matky, jednu babicku, dedecka, tetu.. Jsem jedina ( 33.let) z deti ktera je vdana a ma tri deti. Mam pocit ze moje deti nejsou v rodine výtane, nikdo je nikdo nehlidal, nikdy se nikdo na ne nezeptal. Meho manzela nemaji radi, ackoliv ho poradne neznaji. Se svadbou nikdo nesouhlasil, a nikdo nam nedaval nadeji a jsme spolu stastny uz 10. Let. Nikdy jsme nepotrebovali pujcit si penize, ani hlidat, nechteli jsme obtezovat.. Nejmladsi synek ( 4 roky,) je manzelovi nesmirne podobny a tak ho ignoruji protoze nemaji radi manzela. Sourozenci bydli s rodicema, nemaji vztahy, nemaji deti, nemaji vubec zivotni smer.. Ale kazdy je omlouva ze maji cas, ze je doba blba a draha a ze kam by spechali. Me jen obcas zkritizuji vychovu ( i ty sourozenci) ze oni by to delali jinak.. Pritom jsou moje deti vedene k rezimu, ja sama ucim ve skolce, chodi spinkat v 19h, tablet ani tv se jim nepousti, jezdime na vylety,do.lesa apod.. Nemame zadne problemy doma, ani se nehadame, nemame problemy s manzelem temer nikde a v nicem.. Manzela nemaji radi protoze ma jine politicke nazory, protoze jezdi jako strojvedouci.. A uplne nesmyslne duvody. Ani mu nedaji sanci. Pochopila bych kdyby to byl treba muj otec jen. Ale oni jsou takoveho nazoru opravdu vsichni. A tim padem ani nase deti, ani ja jim nestojim za navstevu. A treba se ani pul roku nevidime. Na svadbu mi sla jen matka a jedna sesta. Nekdy me to mrzi a vubec nevim proc je u nich takovy nezajem. Mam pry nevhodneho manzela, nevhodnou praci, nevhodny dum… A nejlepsi rady jsou od sourozencu kteří nemaji ani paru o manzelstvi a rodine. Staram se jako druhou praci o mentalne postizeneho chlapce, to mi tak vycitaji. Je mi z toho smutno. Mam pocit ze nemam zadnou sestru ani matku ani otce.. Opravdu nevim proc maji tak tezky nezajem. Narozeniny deti, vanoce, svatky vuubec ani jim nezavolaji. Nic. Proste opravdu nic. Ma nekdo podobne smutne pocity? Pritom je muj manzel tak prima. Jen neni podle jejich gusta a asi mi to davaji timto sezrat. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9503
1.12.19 21:07

@Lusanita Je to smutne, ale zamerila bych se na sveho manzela a sve deti. Pises, ze se mate radi, tak zijte svuj zivot a nenechte si ho otravovat zbytkem rodiny :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6804
1.12.19 21:07

Já bych řekla, že je to prachsprostá závist. Závidí ti tvůj život. Chápu, že to bolí, my tohle zažíváme ze strany manžela a vidím, jak ho to trápí. Ale těžko s tím něco uděláš. Na druhou stranu, máš úžasného manžela a skvělé děti. Oni jsou teď tvoje rodina a budou tu vždy. :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6157
1.12.19 21:08

@Lusanita

Je mi líto jaký to s rodinou máš ale je to pro tebe tolik důležitý? Chápu mrzí to, ale když jsou takoví tak se na ně vykašli, dělej že nejsou, když se neumí chovat a jen kritizovat, zvlášť když sami bydlí u rodičů, vůbec bych je neposlouchala. Důležitý je, že s manželem se máte fajn, že děti jsou zdraví a to by mi ke štěstí stačilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 21:13
:srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10710
1.12.19 21:18

Jako je to blbý, ale evidentně pokud máš být spokojená, tak se potřebuješ přestat vázat na souhlas své původní rodiny. Tedy defintivně dospět i emocionálně a smířit se s tím, že rodiče ti prostě některé věci nejsou schopni poskytnout, i když bys je sakra potřebovala a jiní rodiče to umí a nabízí. Je mi líto, ale holt sis vylosovala takovou rodinu, jakou máš, no. Nezměníš je, jedinné co jde, tak najít takový svůj postoj, aby tě to nezraňovalo.

A případně mrkni sem, jestli to čirou náhodou na tvoje rodiče nesedí.

https://obchod.portal.cz/…-dost-dobra/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 21:56

Chápu… Musíš se tím smířit a žít dal podle svého…
Me se zase odcizil nejstarší syn, ze dne na den utnul kontakt, nikdo nechápe…nekomunikuje, s brachou jo, tak od něj něco vím.. Žije slušně, pracuje, nepije, nehulí, nic takového, jen se mnou nechce nic mít…nevím a nechápu…
Už je to 5 let a tolik to neboli…ale asi nepreboli.. Žij si svůj život, jiný nedostaneš. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1.12.19 22:07
@Anonymní píše:
Chápu… Musíš se tím smířit a žít dal podle svého…
Me se zase odcizil nejstarší syn, ze dne na den utnul kontakt, nikdo nechápe…nekomunikuje, s brachou jo, tak od něj něco vím.. Žije slušně, pracuje, nepije, nehulí, nic takového, jen se mnou nechce nic mít…nevím a nechápu…
Už je to 5 let a tolik to neboli…ale asi nepreboli.. Žij si svůj život, jiný nedostaneš. :srdce:

8o krutý celkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama