Nesnáším svůj život

Anonymní
7.4.20 14:21

Neznášam svoj zivot

Som úplne zničená. Mám muža čo sa o nič nestará 4 deti. Nechce sa mi už vôbec žiť. Nemáme ani na chleba. Stále nám musí pomáhať matka, bývame aj v jej byte. Muž si už viackrát dopisoval s inými aj sa stretával. Mali sme strašnú hadku, prišla polícia. Muža zobrali preč no za 4 dní bol naspäť. Je to totiž ťažké byť sama so 4 deťmi. Rodina nechce aby sme boli spolu ale sama na 4 deti není nič moc. Auto sa nám pokazilo, nemáme na opravu. Deti sú zle. Ja už len nejak prežívam, ťažko sa mi vstáva z postele, stále som unavená ledva sa postarám o deti stále plačem. Pokazila som si celý život. Deti som mala veľmi mladá myslela som že to je ten princ ale mýlila som sa. Chcela som čím skôr odísť z rodičovského domu lebo otec píl a preto som si založila rodinu s prvým koho som našla a takto to dopadlo. Stále sa len od nervov prezieram mám veľkú nadvahu to má tiež trápi ale neviem s tým nič spraviť len jedlo má drží nad vodou. Neviem čo dalej :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24144
7.4.20 14:26

Smutný koloběh smutných životů. Poradit neumím, ale soucítím s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17887
7.4.20 14:27

To co popisuješ zní jako učebnicová deprese. Zavolej nějakému psychiatrovi poblíž tvého bydliště, jestli máš přijít, nebo jestli zvládá vyšetření po telefonu, nech si napsat prášky a počkej až zaberou. Pokud mu/jí přiznáš i to přejdání, tak jsou antidepresiva, která chuť k jídlu potlačují.

Pak ho vyhoď - dost se ti uleví. To je první balvan, kterého se zbavíš. Ano, múžeš to udělat. A v tuhle chvíli to tobě i dětem jedině pomůže. Nějaký nový, konstruktivní způsob vztahu s tátou budou hledat později. Jasně že se toho bojíš, nemusíš to dělat teď, až zaberou prášky, půjde to snáz. A nebo časem. Ale je to jedna z věcí, co ti dost pomůžou.

Pak si srovnej psychiku a pomalu se začni stavět na vlastní nohy. Ideálěn v psychoterapii - zkus napsat do https://terap.io/ a nebo si nadji někoho na https://www.delamcomuzu.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
7.4.20 14:48

Nemáte ani na chleba, ale hlavně, že se přežíráš :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6216
7.4.20 14:49

@Ou souhlasim i jsrm dala srdíčko. Jen s vyhozenim to bude asi technicky horsi, kdyz bydli v byte jeho matky. Azylovy dum?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 14:54
@xjuliax píše:
Nemáte ani na chleba, ale hlavně, že se přežíráš :zed: :zed: :zed:
@Konnny píše:
@Ou souhlasim i jsrm dala srdíčko. Jen s vyhozenim to bude asi technicky horsi, kdyz bydli v byte jeho matky. Azylovy dum?

U mojej mamy bývame ale ja som strasne stále unavená vôbec nezvládam sama deti preto som ho vzala späť

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17887
7.4.20 14:56
@Anonymní píše:
U mojej mamy bývame ale ja som strasne stále unavená vôbec nezvládam sama deti preto som ho vzala späť

No to bude důsledek té deprese (případně nějaké poruchy např. šttné žlázy, bude potřeba vyšetření u praktického lékaře). až se to zaléčí - ať už antidepresivy a nebo se srovnají hormony či jiný zdravotní stav, tak budeš zase o trošku víc sama sebou, ne pod tou hnusnou, černou dekou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6216
7.4.20 15:02
@Anonymní píše:
U mojej mamy bývame ale ja som strasne stále unavená vôbec nezvládam sama deti preto som ho vzala späť

Aha, spatne jsem cetla. O to lepe ze bydlite u tve mamy. A on s detmi pomaha, nebo k cemu je vlastne dobry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 15:05
@Konnny píše:
Aha, spatne jsem cetla. O to lepe ze bydlite u tve mamy. A on s detmi pomaha, nebo k cemu je vlastne dobry?

Keď zostanem sama z deťmi je mi ešte horšie celý deň by som prespala úplne som jak matoha a nevzladzem za nimi behať. On má vždy prehovorí sladkými recickami a za dva dni je to také isté 😔

• Citovat
  • Nahlásit
7550
7.4.20 15:10

Ahoj zakladatelko,
mrzí mě, že takto vnímáš svůj život.
Rozumím, žes chtěla jako mladá rychle z domova a možná i ty rychle pořízené děti se staly kotvou v novém životě.
K tvému muži - ani bych nelitoval, pokud by od vás odešel. Možná by vám to mohlo pomoci. Ale asi je to pro něj u vás vlastně pohodlné - kromě toho, že mu občas něco vyčteš nemusí nic dělat a nemá problém…
Jestli tomu dobře rozumím, tak mamka vám pomáhá. Bydlíte u ní, pomáhá asi i jinak. To mě také vede k domněnce, že jeho fakt k ničemu nepotřebujete.
No a k tobě… Zkus si najít jinou berličku, než,,přežírání." To nesvědčí zdraví ani peněžence. Je fajn, že máš mamku, která to s tebou drží. To je tvá opora. Věřím, že i děti ti udělají alespoň občas radost. A pokud tě štvou, podívej se někdy na jejich úsměv a oči. To ti ukáže, že vše má i přes ty problémy smysl. A ty sama, zkus hledat na sobě i dobré stránky. Zvládáš péči o 4 děti, což tedy máš můj obdiv. Mě často stačen ty dvě :-). Uvědomuješ si, co ve tvém životě není dobře, a tím i víš co udělat, abys to změnila. Když to teď třeba vypadá jako nemožný cíl, tak i maraton se běží pomocí jednotlivých kroků, z nichž každý sám o sobě se dá zvládnout.
S hmotnou nouzí doporučuji vyhledat za pomoci obecního/městského úřady ty, které ti pomohou (např darují základní potraviny).
Věřím, že najdeš v životě zase radost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
7.4.20 15:22

Začala bych tím, že vyhodis muže. S čím přesně ti pomáhá, že je tak nepostradatelný? Vždyť i bydlení poskytuje tvá máma. Myslím si, že se ti uleví. Pokud nezvladas děti, co střídavá péče? Pokud je chlap aspoň dobrý otec teda.

• Citovat
  • Nahlásit
193
7.4.20 15:42

Do takychto rodinnych a financnych pomerov si priviedla styri deti??? Neverim, ze sa tvoj muz takto zmenil zo dna na den. Prepac, ale kde si mala rozum? Tym, ze sa budes prejedat a lutovat sa, si nepomozes. Zmobilizuj vsetky sily a pozbieraj sa, hlavne kvoli detom. Nepises, ci pracujete s muzom a ani preco nemate peniaze, ked byvate u mamy. Najom v tomto pripade nie je velky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
7.4.20 16:08

@majkakajka tady to nikdy nezklame, vždycky se najde někdo, kdo si do člověka se sebevražednýma sklonama prostě musí rýpnout, aby se cítil on osobně dobře a zakladatelce diskuse to nandal. Gratuluju, tleskám, si jednička. :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
6150
7.4.20 16:16
@majkakajka píše:
Do takychto rodinnych a financnych pomerov si priviedla styri deti??? Neverim, ze sa tvoj muz takto zmenil zo dna na den. Prepac, ale kde si mala rozum? Tym, ze sa budes prejedat a lutovat sa, si nepomozes. Zmobilizuj vsetky sily a pozbieraj sa, hlavne kvoli detom. Nepises, ci pracujete s muzom a ani preco nemate peniaze, ked byvate u mamy. Najom v tomto pripade nie je velky.

Hezky jsi jí poradila. Tak prakticky :mrgreen: :palec:
Ale zase sis ulevila, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
7.4.20 16:17

To nie je rypanie a nebolo to myslene v zlom. Je mamou styroch deti, jej vlastna mama je jej napomocna, podla vsetkeho. Sediet doma a lutovat sa jej nepomoze. Je potrebne pozbierat sily, vyhladat odbornu pomoc, prejst si obdobne diskusie, co si zeny navzajom radia. Prajem jej, aby sa co najskor dala dohromady. Ale v prvom rade, prepacte, ale je mi viac luto jej deti. Deticky si takyto zivot nevybrali a zasluzia si zit slusny zivot. Jediny, kto s tym moze nieco urobit, je zakladatelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat