Neznáte nějaké youtubery?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DominikaVeselá
Povídálka 20 příspěvků 12.08.19 20:47
Neznáte nějaké youtubery?

Ahoj děvčata,
jdu na vás s takovým zvláštním dotazem. Před nedávnem jsem dopsala knihu (bude co nevidět k dostání jako e-kniha), čímž jsem si tak trošku dokázala, že možná (doufám) jsem schopná sesmolit nějaký smysluplný text :D
A teď k mému problému - už asi rok mě zajímá fenomén youtuber/influencer a pod. Chtěla bych na toto téma napsat knihu (asi novelu, normálně prózu, žádnou literaturu faktu). Problém je, že bych si potřebovala popovídat s několika lidmi, kteří se tím opravdu živí. Kvůli autentičnosti a tak. Neznáte některá nějakého youtubera (skvělé by bylo osobně, ale takové štěstí asi mít nebudu) nebo nevíte náhodou o některém, který by odpověděl na e-mail (nebo fb zprávu), aniž by to hodil do spamu s tím, že ho otravuje plebs? :D :lol:
Díky moc a omluvte zvláštní dotaz :-)

Reakce:
ajmy
Kecalka 165 příspěvků 12.08.19 20:51

Zkusila bych Stejka, ten je v pohodě, žádný namyšlenec :D Pak možná Fatty Pillow by taky mohl odpovědět… Je jich spousta, stačí projít ytube.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 12.08.19 20:56
@DominikaVeselá píše:
Ahoj děvčata,
jdu na vás s takovým zvláštním dotazem. Před nedávnem jsem dopsala knihu (bude co nevidět k dostání jako e-kniha), čímž jsem si tak trošku dokázala, že možná (doufám) jsem schopná sesmolit nějaký smysluplný text :D
A teď k mému problému - už asi rok mě zajímá fenomén youtuber/influencer a pod. Chtěla bych na toto téma napsat knihu (asi novelu, normálně prózu, žádnou literaturu faktu). Problém je, že bych si potřebovala popovídat s několika lidmi, kteří se tím opravdu živí. Kvůli autentičnosti a tak. Neznáte některá nějakého youtubera (skvělé by bylo osobně, ale takové štěstí asi mít nebudu) nebo nevíte náhodou o některém, který by odpověděl na e-mail (nebo fb zprávu), aniž by to hodil do spamu s tím, že ho otravuje plebs? :D :lol:
Díky moc a omluvte zvláštní dotaz :-)

Zkus Sejrošku, ta jako namyšlená celebrita nepůsobí. Myslím, že by ti mohla normálně odpovědět, ale teď je nejspíš na táboře s dětma. Jezdí každý rok jako vedoucí s nějakou agenturou v místě, odkud pochází.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 12.08.19 20:58

Stejk :mavam: ten je bezva a urcite by se ozval..

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 1 inzerát 12.08.19 21:00

Dva tátové - ti normálně na zprávy odpovídají a jsou super :)

MartinKa36
Závislačka 3756 příspěvků 12.08.19 21:08
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 1 inzerát 12.08.19 21:10

Ptala jsem se bráchy a prý youtuber nejfake a prý odpovídá všem nebo hodně odpovídá na fb tak zkus :slight_smile:

Slečna Holmesová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 21:15

Rozhodně dva tátové, moc super chlapi ;)

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 26387 příspěvků 12.08.19 21:31

Když se o to zajímáš tak, že chceš psát knihu, tak by z tebe tipy měly padat jeden za druhým, ne? :think: Radši bych počkala na odezvy na první knihu.

anička65
Kecalka 186 příspěvků 12.08.19 21:46

Vím, že Ati odpovídá na zprávy, ale těžko říct, jestli bude chtít dělat rozhovor :nevim:

adriana24
Závislačka 3085 příspěvků 12.08.19 21:53

Myslím, že Ňuňu a Balů z Live More! CZ by ti odpověděli

DominikaVeselá
Povídálka 20 příspěvků 12.08.19 23:58

Děkuju moc holky :-) napsala jsem Fattymu, uvidíme :-) pak jsem zkoušela Mace (neodpověděl), Agraela (taktéž) a Smusu (to samé). Nevím, asi je to trashtalkuje, ale mně skutečně jde jen o pár zpráv a odpovědí, nic dlouhého :-D ale tak, víte co - čas jsou prachy :-D ještě mě napadá Kovy, ale ten teď tancuje :-D

Ijen
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 13.08.19 04:43

Neznam osobne zadneho, napisu ti ktere sleduje nas kluk: Tary, Pedro, Baxtrix, Kovy, Gamer, Wedry, MenT. Ale jestli odpovi netusim. Mne se jevil fajn Jirka Kral, ale ten s YT ofic. skoncil a je jenom na IG. Jednu influencerku jsme meli v rodine, ale na tu kontakt dat nemuzu.

ajmy
Kecalka 165 příspěvků 13.08.19 12:48
@Ijen píše:
Neznam osobne zadneho, napisu ti ktere sleduje nas kluk: Tary, Pedro, Baxtrix, Kovy, Gamer, Wedry, MenT. Ale jestli odpovi netusim. Mne se jevil fajn Jirka Kral, ale ten s YT ofic. skoncil a je jenom na IG. Jednu influencerku jsme meli v rodine, ale na tu kontakt dat nemuzu.

Tak taryho bych mu zatrhla. To neni influencer, ale namysleny de.il :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama