Neznáte tento recept na kaši přesně?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Neznáte tento recept přesně??
Moc prosím, našla jsem kdysi na netu recept na kaši pro větší nasycení půlročního miminka, ale nemůžu ho ted najít a sestře by se moc hodil. Převařilo se asi 50ml vody, nechala se vychladnout, přidaly se asi 3 dávky Nutrilonu, pak zvlášt uvařit vodu s dětskou krupičkou a smíchat s připraveným Nutrilonem plus kapka olivového oleje. Ale nevím přesně dávkování. Moc prosím, neznáte to někdo? Malej to pil hrozně rád a spinkal úžasně.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Nevim, ale na 50ml vody 3odmerky nutrilonu? ![]()
kdyz tak je na obalu presne davkovani tak si vypocitej kolik pouzijes celkove vody a podle toho prizpusobit Nutrilon, krupicku tam jen pridas na zahusteni ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No tak podle toho co píšeš, rozmícháš 3 dávky nutrilonu v 50ml, tudíž krupičku vaříš ve 40ml ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ale jinak bych spíš koupila půlročnímu rýžovou kaši a rozmíchla v mléce. Protože krupička je dost těžká
Mělo by se začít rýžovou kaší
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Taky záleží na tom, jestli je to dítě kojené nebo UM
ale rozhodně je lepší koupit inst. kaši. My kupovali Sunarku nemléčnou rýžovou, rýžovo kukuřičnou, později pšenično ovocnou a od Nestlé lipovou na dobrou noc -míchala jsem je do odstříkanýho MM
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Náš jája pil jen sunar, a ty instant kaše plival. Koupila jsem tedy čistou rýžovou kaši, tuším od nestlé, byly to jen rýžové vločky. Udělala jsem klasiku sunar a do toho ty rýžové vločky přidala, mléko to zahustí a nemění to chuť. Takže to mladej vypil a byl spokojen
.
Jinak na hrnek vody se dává lžička krupičky, řádně povait, a pak do tý šlichty udělat klasika sunar dle dávkování, příp. to ještě naředit vodou.
- Citovat
- Upravit
Ja bych do normalne udelane davky UM pridala odmerku nemlecne kase, je to hustsi a sytivejsi.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit