Nezvládám se

Anonymní
18.3.21 20:45

Nezvládám se

Ahoj všem.
V poslední době je toho na mě nějak moc a tak se potřebuju vykecat..
Procházím teď hodně složitým a emočně náročným obdobím. Začala to krizí v manželství, které málem skončilo rozvodem, potom přesto těhotenstvím, které skončilo předčasným ukončením porodem kvůli vývojovým vadám, což mi samozřejmě nechalo hlubokou ránu v srdci. Vzápětí hned přišlo stěhování do nového. Pořád zařizujem a je tu toho hodně k pořešení, nemluvě o finančních problémech s tím souvisejícím. Nutno říci, že jsem mámou 21 měsíčního velmi živého chlapce, který pravděpodobně prochází obdobím vzdoru a mě už rupaj každou chvíli nervy. Mám pocit, že se vůbec nezvládám, emočně jsem úplně na dně a mám pocit, že exploduju nebo skončím brzy na psychiatrii. Nejhorší je, že se s manželem dost často hádáme a k tomu ještě před malým, mě to pak moc mrzí, ale já jsem teď fakt psychicky strašně slabá, že mě všelicos vytočí, stejně tak i s malým-neposlouchá, dělá si co chce, je často jak utrženej ze řetězu. K tomu ta doba covidová, že ani odreagování není. Podpora od rodiny nijaká, neustále řeším vnitřní konflikt s matkou, od které přichází vždy spíš kritika, než podpora.
Nevím co už se sebou, jsem enormně přecitlivělá..pokud máte někdo kontakt na fakt dobrého psychologa či poradce z Brna a okolí budu ráda či ocením dobrou radu či příběh, díky moc za dočtení až sem :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15993
18.3.21 20:51

Je toho na tebe moc, ale nakonec tím projdete - držím palce.

Ohlendě psychologa či psycholožky - to je docela dobrej nápad - mít hodinu týdně pro see, kdy si srovnáš věci dost pomůže.

S tématy co řešíš by ti mohla sedě Michaela Killarová

http://killarova.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23792
18.3.21 21:11
@Anonymní píše:
Ahoj všem.
V poslední době je toho na mě nějak moc a tak se potřebuju vykecat..
Procházím teď hodně složitým a emočně náročným obdobím. Začala to krizí v manželství, které málem skončilo rozvodem, potom přesto těhotenstvím, které skončilo předčasným ukončením porodem kvůli vývojovým vadám, což mi samozřejmě nechalo hlubokou ránu v srdci. Vzápětí hned přišlo stěhování do nového. Pořád zařizujem a je tu toho hodně k pořešení, nemluvě o finančních problémech s tím souvisejícím. Nutno říci, že jsem mámou 21 měsíčního velmi živého chlapce, který pravděpodobně prochází obdobím vzdoru a mě už rupaj každou chvíli nervy. Mám pocit, že se vůbec nezvládám, emočně jsem úplně na dně a mám pocit, že exploduju nebo skončím brzy na psychiatrii. Nejhorší je, že se s manželem dost často hádáme a k tomu ještě před malým, mě to pak moc mrzí, ale já jsem teď fakt psychicky strašně slabá, že mě všelicos vytočí, stejně tak i s malým-neposlouchá, dělá si co chce, je často jak utrženej ze řetězu. K tomu ta doba covidová, že ani odreagování není. Podpora od rodiny nijaká, neustále řeším vnitřní konflikt s matkou, od které přichází vždy spíš kritika, než podpora.
Nevím co už se sebou, jsem enormně přecitlivělá..pokud máte někdo kontakt na fakt dobrého psychologa či poradce z Brna a okolí budu ráda či ocením dobrou radu či příběh, díky moc za dočtení až sem :srdce:

Dokud se nenaučíš nakládat na sebe jen tolik, kolik jsi schopná unést, sotva to bude lepší. Každý jednotlivý problém, který popisuješ, by zasloužil pořádně vyřešit a vynaložit na ni sílu obou partnerů, ale vy současně otevřete takových problémů třeba pět. Tak to se nediv, že to nezvládáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 21:25

@hanka.br.
Mohu se zeptat na to, v čem vidíte, že jsme si něco sami naložili? Bohužel ty situace tak přišli sami, jak život zřejmě chtěl… Opravdu jsem nechtěla, aby skončilo těhotenství tímto způsobem, období vzdoru taky tak nějak přišlo…, o stěhování jsme věděli cca dva roky a nešlo odložit. Za krizi si zřejmě můžem sami, ale taky bych ji nejraději neměla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
23792
18.3.21 22:17
@Anonymní píše:
@hanka.br.
Mohu se zeptat na to, v čem vidíte, že jsme si něco sami naložili? Bohužel ty situace tak přišli sami, jak život zřejmě chtěl… Opravdu jsem nechtěla, aby skončilo těhotenství tímto způsobem, období vzdoru taky tak nějak přišlo…, o stěhování jsme věděli cca dva roky a nešlo odložit. Za krizi si zřejmě můžem sami, ale taky bych ji nejraději neměla :nevim:

Tak situace samy úplně nepřicházejí, vždycky jim jdeme dost naproti. Asi nechci rozebírat, v čem jste si naložili, pokud to nevidíš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat