Nezvládnu konec vztahu

1
31.10.19 23:29

Nezvládnu konec

Ahoj. S přítelem spolu budem 8 let a náš vztah poslední 2 roky prochází krizí. Partner o mě nejeví žádný zájem a svůj volný čas nejraději tráví se svými kamarády nebo na kole a hraní her. Problém mu dělá i se mnou komunikovat  příjde mi že když na něj mluvím nebo se ho na něco ptám tak ho to až obtěžuje. Telefon a sociální sítě jsou pro něho vším. Neprojevuje žádné city nepohladí mě, neřekne mam tě rád když mam néjaky problém tak ho to nezajímá v ničem mě nepodrží ba naopak podle něj si za to můžu sama :( nemám v něm žadnou oporu. Občas si vedle něj citim uplně zbytečna a k ničemu :,( Za 8 let jsme se dostali jen ke společnému bydlení a když příjde řeč o dětech nebo svatbě tak přijdou na řadu ponižující argumenty proč si mě nechce vzít typu : si moc tlustá, musíš zhubnout, nevim jestli si ta pravá, až se naučíš líp chovat, musiš si to zasloužit. Časteji se mi stává že jenom sedim, brečím a sama sebe prosím ať už to skončí. Na veřejnosti mezi přáteli je pro něj nemyslitelné aby mě objal nebo mi dal pusu dělá jako bych tam ani nebyla. Ani nevím jestli je mi pomoci spíš se asi potřebuji vypovídat, doufám, že mě tu někdo pochopí. Vím že je to u konce ale nevím jak to zvládnout a vyrovnat se s tím obávám se že to nedokážu :(  Děkuji za každý názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29225
31.10.19 23:32
@Paulin88 píše:
Ahoj. S přítelem spolu budem 8 let a náš vztah poslední 2 roky prochází krizí. Partner o mě nejeví žádný zájem a svůj volný čas nejraději tráví se svými kamarády nebo na kole a hraní her. Problém mu dělá i se mnou komunikovat  příjde mi že když na něj mluvím nebo se ho na něco ptám tak ho to až obtěžuje. Telefon a sociální sítě jsou pro něho vším. Neprojevuje žádné city nepohladí mě, neřekne mam tě rád když mam néjaky problém tak ho to nezajímá v ničem mě nepodrží ba naopak podle něj si za to můžu sama :( nemám v něm žadnou oporu. Občas si vedle něj citim uplně zbytečna a k ničemu :,( Za 8 let jsme se dostali jen ke společnému bydlení a když příjde řeč o dětech nebo svatbě tak přijdou na řadu ponižující argumenty proč si mě nechce vzít typu : si moc tlustá, musíš zhubnout, nevim jestli si ta pravá, až se naučíš líp chovat, musiš si to zasloužit. Časteji se mi stává že jenom sedim, brečím a sama sebe prosím ať už to skončí. Na veřejnosti mezi přáteli je pro něj nemyslitelné aby mě objal nebo mi dal pusu dělá jako bych tam ani nebyla. Ani nevím jestli je mi pomoci spíš se asi potřebuji vypovídat, doufám, že mě tu někdo pochopí. Vím že je to u konce ale nevím jak to zvládnout a vyrovnat se s tím obávám se že to nedokážu :(  Děkuji za každý názor.

Ale dokážeš. Každý den se před zrcadlem za něco pochval a jeho blbé kecy ignoruj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
31.10.19 23:35

Zvladnes to :hug: :hug: :hug:.A cim driv od takovyho hnusa odejdes, tim driv to prestane bolet. Vazne. Neprotahuj tu agonii, at te to nedostane jeste vice na psychicke dno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
31.10.19 23:40

A proč s takovým blbečkem ještě jsi? Není to poslední chlap na světě, najdeš si jinýho, který tě bude mít rád a ocení tě. Já byla s bývalým pět let, ke konci hrůza, nezajímala jsem ho, chodil ven s kamarády a ani ho nenapadlo vzít mě sebou. Byl pro něj problém mi odpovědět i na blbou smsku. Sex tvrdil, že skoro nepotřebuje. Bydleli jsme spolu jen chvíli. On mě teda neponižoval, jako ten tvůj a i když jsem ho milovala, tak jsem se nakonec rozhodla, že to ukončíme. Chvíli na to jsem si našla současného partnera, jsme spolu šest let, je hodný, zajímá se o mě, má o mě strach, sex klidně každý den, máme spolu malou krásnou holčičku. Občas se porafáme asi jako každý pár, ale máme se rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3295
31.10.19 23:42

Jsi zvyklá na určitou osobu. Je to zvyk. Ten časem přejde. Každý rozchod je bolestivý a musí si ho člověk odžít. Chlap To dává najevo, že jsi pro něj nic, takže bych to utla, nelitovala se, a jemu ukázala, že nejsi nic, ale No 1 ale né pro něj. Opakuj si,,je to zvyk, mám na víc,, Motto Tvého dne po probuzení… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
1.11.19 00:13

@Paulin88 posli ho k sipku co nejdriv. Jen ztracis cas. Konec zvladnes lip nez si myslis. Uz ted si najdi konicky a veci, kterymi se zabavis v prcnich tydnech po rozchodu. Drzim palce at jsi brzy spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15407
1.11.19 01:34

Snaží se tě motivovat. Ať zhubneš a jsi lepším člověkem. Pak si tě třeba i vezme. Jednodušší je najít si jiného, ale ta správná výzva je v tom, makat na sobě! Dělej jak myslíš, ale ta nejjednodušší cesta nemusí být ta správná :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7205
1.11.19 06:22
@zoidberg píše:
Snaží se tě motivovat. Ať zhubneš a jsi lepším člověkem. Pak si tě třeba i vezme. Jednodušší je najít si jiného, ale ta správná výzva je v tom, makat na sobě! Dělej jak myslíš, ale ta nejjednodušší cesta nemusí být ta správná :palec:

Takze si myslis, ze zhubnuti vyresi vsechno, co tu napsala jo? :mrgreen: ty sis vybral jen tloustku, ale je tam toho mnohem vic.

@Paulin88 Nebud s takovym blbeckem uz ani den, ukonci to co nejdriv. Akorat z tebe vysava energii. Ty ho mas rada? Ani to jsi nenapsala, takze to taky nebude zadnej zazrak z tve strany, je to zvyk, jka tu zaznelo. Kazdy rozchod je neprijemny, kor po tolika letech, ale zvladnes to a bude ti lip :) pokud i ty bys rada sama zhubla, v tomhle stresu to beztak nepujde. Vykasli se na nej, zmen svuj zivot a jeste bude litovat…hlavne ho neber zpet, tohle se vetsinou vraci do starych koleji brzy a maaalokdo se razem o tolik zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
1.11.19 06:24
@Paulin88 píše:
Ahoj. S přítelem spolu budem 8 let a náš vztah poslední 2 roky prochází krizí. Partner o mě nejeví žádný zájem a svůj volný čas nejraději tráví se svými kamarády nebo na kole a hraní her. Problém mu dělá i se mnou komunikovat  příjde mi že když na něj mluvím nebo se ho na něco ptám tak ho to až obtěžuje. Telefon a sociální sítě jsou pro něho vším. Neprojevuje žádné city nepohladí mě, neřekne mam tě rád když mam néjaky problém tak ho to nezajímá v ničem mě nepodrží ba naopak podle něj si za to můžu sama :( nemám v něm žadnou oporu. Občas si vedle něj citim uplně zbytečna a k ničemu :,( Za 8 let jsme se dostali jen ke společnému bydlení a když příjde řeč o dětech nebo svatbě tak přijdou na řadu ponižující argumenty proč si mě nechce vzít typu : si moc tlustá, musíš zhubnout, nevim jestli si ta pravá, až se naučíš líp chovat, musiš si to zasloužit. Časteji se mi stává že jenom sedim, brečím a sama sebe prosím ať už to skončí. Na veřejnosti mezi přáteli je pro něj nemyslitelné aby mě objal nebo mi dal pusu dělá jako bych tam ani nebyla. Ani nevím jestli je mi pomoci spíš se asi potřebuji vypovídat, doufám, že mě tu někdo pochopí. Vím že je to u konce ale nevím jak to zvládnout a vyrovnat se s tím obávám se že to nedokážu :(  Děkuji za každý názor.

Je to jen zvyk. Také jsem to zažila. Rok jsem po rozchodu brečela. Dnes nechápu proč. Vztah byl strašný. Najdeš si někoho jiného. Nenech se ponižovat a urážet, zvedni kotvy a jdi od něj. Má pocit, že tě má jistou a tím víc si „může“ dovolit být na tebe beztrestně hnusný a vybíjet si své frustrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
1.11.19 06:31

Ale zvládneš. Kopni ho do p...…...

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35212
1.11.19 06:37

8o to je psychicke tyrani! Odejdi, udelej to pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6493
1.11.19 07:02

Odejdi. Včera bylo pozdě. Najdeš si někoho lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
1.11.19 07:25

Chová se k tobě tak, jak mu to dovolíš. Vztah s ním je zvyk, který ti ale nevyhovuje a ty se jen trápíš. Začni si žít svůj život, najdi si koníčky, choď mezi lidi a určitě mezi nimi potkáš někoho, kdo bude stát za to. Nezdržuj se s ním, to není partner pro život, zbytečně s ním jen ztrácíš čas. Vždyť on si tě vůbec neváží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 07:28

Je to jen zvyk. Nezasloužíš si, aby se k Tobě takto choval. Ne, že on si Tě nevezme, ale Tys mu měla dát kopačky už dávno, protože si Tě vůbec neváží a ani nezaslouží a je to jen ztráta času, který můžeš věnovat sobě, přátelům, koníčkům. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
35212
1.11.19 08:28

Přesně tak, zasloužíš si chlapa, co Tě bude mít rád. Já i v době, kdy nevypadám nejlépe, tak pro svýho chlapa jsem stejně nejhezčí. Kopni ho do zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat