Byl mi nevěrný, bojím se, že to udělá znovu

Anonymní
31.10.19 17:44

Co delat v teto situaci?

Zdravicko. Denně si nad tim lamu hlavu a budu lamat ještě vic. Partner mi byl neverny. Uz je to skoro rok. Ale nejak jsem to prekousla pac tam slo jen o sex a ne tajny vztah s ni. (blba bejvalka ktera toho i vyuzila a mela radost ze jsem na to prisla) Neomlouva ho ze byl opilej. Duvera z me strany sice trosku uz je spravena ale nikdy nebude na 100%. Od te doby je klid. Ale co resim momentalne. Za mesic ma partner firemni vecirek, kde teda jsou jen chlapi. Ale. Jeho bejvalka bydli ve stejnem meste a vymeta tam vse. Coz o to, muze jit i o jiny zensky.. Jenze ja mam averzi na ni. Pritel neni zvyklej pit a kdyz uz ma nejakou akci, tak bohuzel se zduni jako kazdej chlap tam. Jenze ja se bojim toho, ze ji zas nekde potka a ona ho svede. On to piti moc neovládá kdyz pije sam. Me tvrdi, ze uz by to nikdy neudelal. A ja uz si 2× i nechtene rejpla, stylem, ze tam zase bude ta k**** a on to nezvladne. Nemuzu mu zakazat nekam jit, jsem rada ze je porad se mnou a travime cas vsudemozne vsemoznejma aktivitama. Ja se proste strasne bojim zase nevery, zdaj se mi o tom sny, myslím na to. Strasne me to tenkrat ranilo a proto mam silenej strach. Prozivam to vic kor kdyz jsem v 5.mesici tehu. Co byste delali vy? Mam taky nekam jit a neco vyvadet(bez alka samozrejme) nebo bejt doma a uzirat se? Me i napadlo, ze ho necham sledovat nebo ze budu pobliz a koukat kam jde ale to bych na druhou stranu neudělala, jsou to jen bkby myslenky. Utvrzuje me, ze by to uz nikdy neudelal, at uz o tom nemluvim ze to je neprijemny ale ha si nemuzu pomoct. Stíhačka nejsem, nejak nezarlim, ale jak jde o tohle, tak hystercim proste.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31.10.19 18:03

Chápu tě trochu, ale tahle reakce normální není.. každopádně se mu v klidu můžeš svěřit, že je teď v tobě nedůvěra kvůli ní, ale podle toho jak reaguje tady, moc nevěřím, že to zvládneš říct v klidu bez výstupu.. na druhou stranu pokud tě bude chtít podvest nebo opustit, tak to udělá a k čemu ti bude, že ho necháš sledovat nebo budeš za hysterku.. jsi těhotná, snad se poučil a váží si tebe i budoucí rodiny :-) jde na večírek, ne se scházet s ex..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 18:10
@Martinka654 píše:
Chápu tě trochu, ale tahle reakce normální není.. každopádně se mu v klidu můžeš svěřit, že je teď v tobě nedůvěra kvůli ní, ale podle toho jak reaguje tady, moc nevěřím, že to zvládneš říct v klidu bez výstupu.. na druhou stranu pokud tě bude chtít podvest nebo opustit, tak to udělá a k čemu ti bude, že ho necháš sledovat nebo budeš za hysterku.. jsi těhotná, snad se poučil a váží si tebe i budoucí rodiny :-) jde na večírek, ne se scházet s ex..

No ja vim ze me neopusti, ja verim, ze me miluje ale ten blbej chlast v kombinaci kde nejaka koketa zacne svadet, tak i od kamaradu vim, ze proste pod vlivem podvedli a pak toho litovali. A uz jsem mu to prave rekla vickrat, ze se bojim a pak si rejpla, po case jsem videla ze ho tyhle reci i vytacej. Na mimi se tesi, jenze… To si v tu chvíli asi nevzpomene. Jako sledovat ho nenecham to je jasny ale ty myšlenky tam jsou, zdalo se mi ze me na tom vecirku podvedl. I kdyby, a ja na to prisla, neumim si predstavit ze by mimi bylo bez něj, ja bych to zvladla, ale chci rodinu kompletní. A to uz by znamenalo podruhy odpustit, no mele se to ve me hrozně.

• Nahlásit
  • Citovat
31.10.19 18:18

Proč tě vlastně nevezme s sebou? Nemusíš přeci pít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 18:28
@Martinka654 píše:
Proč tě vlastně nevezme s sebou? Nemusíš přeci pít

No je to jeho smena, kde makaj jen chlapi. Minulej rok jsem tam prisla o neco pozdeji jako jedina jeho partnerka a ostatni přítelkyně byly take doma. Tak resim co mam delat ja, vyrazit taky nebo na to myslet doma :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2110
31.10.19 18:51

Kdyz to neumi at nechlasta a jen si da par sklenicek vina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22761
31.10.19 18:57

Jsi stíhačka, nemůže pít, má rádius kam nesmi aby se tam nevyskytla, tak snad má mozek a neudělá to a pokud mu jen alkohol stačí aby ojel hned jinou, asi ten vztah asi nemá budoucnost :nevim: ještě ho sledovat nebo se na něj nalepit na pánský večírek. Buď mu budeš věřit nebo ti prostě nemá cenu. Do smrti ho asi u topení mít přivázaného mít nemůžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
31.10.19 19:15
@Anonymní píše: …Mam taky nekam jit a neco vyvadet(bez alka samozrejme)…

Jo, to bude nejlepší. Taky někam vyraž a přefikni půlku města (bez alka samozřejmě)… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 19:32
@pikola píše:
Jsi stíhačka, nemůže pít, má rádius kam nesmi aby se tam nevyskytla, tak snad má mozek a neudělá to a pokud mu jen alkohol stačí aby ojel hned jinou, asi ten vztah asi nemá budoucnost :nevim: ještě ho sledovat nebo se na něj nalepit na pánský večírek. Buď mu budeš věřit nebo ti prostě nemá cenu. Do smrti ho asi u topení mít přivázaného mít nemůžeš.

Nemyslim si ze by to nemelo budoucnost. Akci ma 1× za rok. Jindy je vse ok. A za stihacku se nepokladam, kdyz jde na pivo nekam at jde. Nehlidam ho. Ale proste mam s tou chlastackou uz neco spjato a proto mam strach konkretne u tohohle. A nemuzu mu rict nechlastej, to asi tezko tam bude o vode.

• Nahlásit
  • Citovat
31.10.19 19:47

Vidíš, jednou za rok, tak jestli si jednou za rok vrzne jinde, tak se přece nic neděje. Kašli na to, bože. Máš akorát zbytečný stresy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10249
31.10.19 20:15

Hele sledovat ho fakt nechceš. Takovou porci trapnosti vůči sobě samé fakt nepotřebuješ.

Jestli máš s kým se domluvit na nějaký večerní program, tak vypadni a zabav se.

A v mezičase trénuj sebedůvěru - pomůže ti to mírnit nejistotu projevovanou žárlivostí.
Navíc teda

https://www.grada.cz/…vladat-5288/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2984
31.10.19 21:06

Těhotná, nevdaná a podvedená. Chce si tě aspon vzít?? Ja bych se s ním domluvila, že ho vyzvednu ve dvě rano autem, nebo že dojede taxikem domů, pokud to není extrémně daleko. Pokud ano, budeš to muset zvladnout. Nemá to řešení. A jsi dobrá, že se mu aspoň snažís věřit. Já bych mu už nevěřila. Udělal jednou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 21:18
@sediza píše:
Těhotná, nevdaná a podvedená. Chce si tě aspon vzít?? Ja bych se s ním domluvila, že ho vyzvednu ve dvě rano autem, nebo že dojede taxikem domů, pokud to není extrémně daleko. Pokud ano, budeš to muset zvladnout. Nemá to řešení. A jsi dobrá, že se mu aspoň snažís věřit. Já bych mu už nevěřila. Udělal jednou…

Jo svatba v planu je. No, my mluvili o tom, ze az bude chtit, tak zavola a ja pro nej zajedu. Spis mam obavu aby treba nezapomel zavolat a nesel k ni, ja nevim me uz fakt napadaj ruzny myslenky. Jako snazim se ale obcas to ve me hloda. Nikam potaji nechodi. Jde rovnou do prace kde jsou jen chlapi, z prace taky na cas. Nema auto takze je zavislej na spojich, tudiz to odpovida jeho prichodum i odchodum. Kdyz rekne, ze jde na pivo, tak mu verim. Ta jeho bejvala nádhera akorát bydli tam kde maj tu akci, a vymeta tam kde co. A ja se bojim, ze ona toho zas vyuzije uz jen i kvuli tomu, ze vi ze tim ublizi me a z toho bude mit radost. Kdyby to meli aspon v normalni dobu, treba od 18 hod, ale oni to maj pozdeji, a navic vzdy v bande je nejakej mamlas kterej zacne lejt panaky tvrdyho a je mi jasny ze jak ten muj bhde v nalade a neodmitne. Ne jednou jsem slysela, ze kdyz chlasta sam chova se jinak. Ted teda nikam nechodi.. To vim z davnych dob.

• Nahlásit
  • Citovat
2984
31.10.19 21:22
@Anonymní píše:
Jo svatba v planu je. No, my mluvili o tom, ze az bude chtit, tak zavola a ja pro nej zajedu. Spis mam obavu aby treba nezapomel zavolat a nesel k ni, ja nevim me uz fakt napadaj ruzny myslenky. Jako snazim se ale obcas to ve me hloda. Nikam potaji nechodi. Jde rovnou do prace kde jsou jen chlapi, z prace taky na cas. Nema auto takze je zavislej na spojich, tudiz to odpovida jeho prichodum i odchodum. Kdyz rekne, ze jde na pivo, tak mu verim. Ta jeho bejvala nádhera akorát bydli tam kde maj tu akci, a vymeta tam kde co. A ja se bojim, ze ona toho zas vyuzije uz jen i kvuli tomu, ze vi ze tim ublizi me a z toho bude mit radost. Kdyby to meli aspon v normalni dobu, treba od 18 hod, ale oni to maj pozdeji, a navic vzdy v bande je nejakej mamlas kterej zacne lejt panaky tvrdyho a je mi jasny ze jak ten muj bhde v nalade a neodmitne. Ne jednou jsem slysela, ze kdyz chlasta sam chova se jinak. Ted teda nikam nechodi.. To vim z davnych dob.

Tak se s nim domluv, že ho vyzvednes v urcity cas na urcitem miste a kdyz tam nebude, tak ho zabiješ :) Musi na nej byt spoleh, i kdyz je opilý. At si nařídí budik na mobil 5 minut pred tvym prijezdem. Zvedne se a jde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 21:30
@sediza píše:
Tak se s nim domluv, že ho vyzvednes v urcity cas na urcitem miste a kdyz tam nebude, tak ho zabiješ :) Musi na nej byt spoleh, i kdyz je opilý. At si nařídí budik na mobil 5 minut pred tvym prijezdem. Zvedne se a jde..

Jako to je fajn. Jenze ono se toho da stihnout dost i vevnitr toho podniku ze jo. Ale takhle to bude dobry, diky za tip :palec: pac jinak se nemůže vymlouvat, ze me nechtel treba budit. :lol: no jeste je na to cas ale snad to klapne :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama