Nitroděložní tělíska - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 04.12.18 22:47
Nitrodelozni teliska

Ahoj vsem.
Premyslim nad nitrodeloznim teliskem. Po druhem porodu jsem zadnou antikoncepci nebrala a brat znovu ani nechci. Ma moc vedlejsich negativnich ucinku. Pouzivame s muzem kondom. Gynekolog mi doporucil Jaydess. V nabidce ma i Mirenu a novinku Uub ball. Nejdrive jsem o Jaydess uvazovala. Cetla jsem komentare na toto telisko a prislo mi, ze se po nem dlouho krvaci, zhorsi se plet, pribere na vaze, zhorsi se pri nem stitna zlaza, hormony delaji sve atd. Spise uvazuji o nehormonalnim uub ballu. Mate s nim nekdo zkusenost? Budu rada i za negativni komentare. Dekuji

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
Ollik
Kecalka 260 příspěvků 05.12.18 01:19

Já mám Mirenu. Špinila jsem po ní snad dva nebo tři měsíce, otrava. Ale teď už o ní rok vůbec nevím. Pleť stejná, sice jsem trochu po porodu přibrala, ale s tělískem to rozhodně nebylo. Jinak hormony… ani nevím. Stále kojím, takže to nedovedu objektivně posoudit.

Plmo
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 05.12.18 02:04

Já měla taky x let tělíso,prý nazývané zlatá mířená,otěhotněla jsem i s tím, teď mám tělísko, nevím jak se jmenuje, ale stalo přes 5500,ani to nedostám, spokojenost, ale musím říct že už naplánujeme děti.jsem spokojená :hug:

chaela
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 05.12.18 06:57

Já jsem mela nehormonalni telisko, funkci plnilo dobře, ale mela jsem pri nem dlluhe a silne krvaceni. Jaydess je lro ueny, co jeste nerodily, to bych si po 2 detech nedala, ale kamarádka ho má už podruhé a je maximálně spokojená. Napřed kráčela tak jednou za 3 měsíce, teď už vůbec. Asi se nejlíp vyplatí ta Mirena. Je tam říká, že ti následně, ale pokud ano, máš pokoj jak od nových kondomů, tak od krvácení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >