Nitroděložní tělíska - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 04.12.18 22:47
Nitrodelozni teliska

Ahoj vsem.
Premyslim nad nitrodeloznim teliskem. Po druhem porodu jsem zadnou antikoncepci nebrala a brat znovu ani nechci. Ma moc vedlejsich negativnich ucinku. Pouzivame s muzem kondom. Gynekolog mi doporucil Jaydess. V nabidce ma i Mirenu a novinku Uub ball. Nejdrive jsem o Jaydess uvazovala. Cetla jsem komentare na toto telisko a prislo mi, ze se po nem dlouho krvaci, zhorsi se plet, pribere na vaze, zhorsi se pri nem stitna zlaza, hormony delaji sve atd. Spise uvazuji o nehormonalnim uub ballu. Mate s nim nekdo zkusenost? Budu rada i za negativni komentare. Dekuji

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:

Ollik
Kecalka 240 příspěvků 05.12.18 01:19

Já mám Mirenu. Špinila jsem po ní snad dva nebo tři měsíce, otrava. Ale teď už o ní rok vůbec nevím. Pleť stejná, sice jsem trochu po porodu přibrala, ale s tělískem to rozhodně nebylo. Jinak hormony… ani nevím. Stále kojím, takže to nedovedu objektivně posoudit.

Plmo
Povídálka 28 příspěvků 05.12.18 02:04

Já měla taky x let tělíso,prý nazývané zlatá mířená,otěhotněla jsem i s tím, teď mám tělísko, nevím jak se jmenuje, ale stalo přes 5500,ani to nedostám, spokojenost, ale musím říct že už naplánujeme děti.jsem spokojená :hug:

chaela
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 2 inzeráty 05.12.18 06:57

Já jsem mela nehormonalni telisko, funkci plnilo dobře, ale mela jsem pri nem dlluhe a silne krvaceni. Jaydess je lro ueny, co jeste nerodily, to bych si po 2 detech nedala, ale kamarádka ho má už podruhé a je maximálně spokojená. Napřed kráčela tak jednou za 3 měsíce, teď už vůbec. Asi se nejlíp vyplatí ta Mirena. Je tam říká, že ti následně, ale pokud ano, máš pokoj jak od nových kondomů, tak od krvácení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >