Různé druhy nitroděložního tělíska- zkušenosti

2245
29.9.10 13:35

nitroděložní tělísko

Potřebovala bych poradit

ze zdravotních důvodů mi bylo doporučeno tělísko,ale doktorka mě dneska překvapila tím,že je jich více druhů já jsem si celou dobu myslela,že pouze jedno a to které se zavádí na 5let a stojí kolem 6000tisíc

ale jsou různé ve více cenových relacích dá se koupit prý za 700 na pět let

moc vás prosím pokud máte některá zkušenosti s tělísky napište mi své zkušenosti

abych pravdu řekla mám z toho docela strach

díky za reakce Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.9.10 13:37

Diskusí na téma nitroděložní tělísko je tu bezpočet. Řeší se tu každou chvíli. Zkus pohledat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
8707
29.9.10 13:40

za 700 na pět let nebrat já přes takové tělísko otěhotněla a nejsem sama znám několik případů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3870
29.9.10 13:42

Já mám tělísko Danu - stála mě 650,– Kč, je na 5 let.
Pak jsou hormonální tělíska a ty stojí kolem 7.000,– Kč a nevim, na jak dlouho se zavádějí.
S Danou jsem spokojená maximálně, doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
29.9.10 13:43

ahoj, tak já mám to na pět let, platila jsem 800, a to jste mi připoměli, že jsem si ho měla v červenci jít vytáhnout :oops:
problémy žádné, vše OK, takže ho můžu doporučit.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8707
29.9.10 13:45

závidím vám ,které jste neotěhotněly při tělísku :-D já měla v pořadí už druhé prvné v pohodě druh=é 3,5 roku a bum počatá trojčata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3870
29.9.10 13:49
Anik píše:
ahoj, tak já mám to na pět let, platila jsem 800, a to jste mi připoměli, že jsem si ho měla v červenci jít vytáhnout :oops:
problémy žádné, vše OK, takže ho můžu doporučit.
A.

Hele, mě doktor řekl, že když je všechno v pořádku, že tam může bejt i 7 let. Tak máš ještě čas :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
29.9.10 16:26

já mám Mirenu stále 6000kč, záleží jak u kterého dr. jsem spokojena. Do levné Dany bych nešla, mám kamarádky a hned tři co přes ní otěhotněly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9099
29.9.10 16:36

Ahoj mám Danu stála mě 1500,– na 5 let kámoška má taky danu za 800,– ale na dva roky.Chtěla jsem tuhle levnější z důvodu kdyby mi nesedla a musela by jít ven tak furt „lepší“ vyhodit 1500,– než třeba 6 táců…
Mám ji 5 měsíců a jsem spokojená mám normální menstruaci-u těch dražších (Mirena) ji většinou nemáš,nebo jen trochu špiníš.Moje mamka má už 3tí Danu a neotěhotněla přes ni.
A strach nemusíš mít zákrok jen trochu píchne,žádná hrůza :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
29.9.10 18:58

Mám levnou Danu bez hormonů a nikdy jsem neotěhotněla nechtěně. A neznám nikoho kdo ano.
To je opravdu různé.
Je to bezpečné, nemáš se čeho bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
1.10.10 09:12

Tak já mám po dvou dětech. Nyní funguji dva měsíce s tím nehormonálním tělískem (700,– Kč na 5 let). Lékařka mi jen řekla, že mám po cca 6 týdnech přijít na kontrolní ultrazvuk, zda sedí tam, kde má a zda ho tělo nevypuzuje. Pokud sedne, myslím, že je to pro mě (která hormony nemůže) nejkomfortnější cesta. Jediné negativum asi bude, že mi zesílila a prodloužila se menstruace. Délkou a intenzitou jsem zpátky tam, kde ve 14ti letech :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.10 13:10

Ahoj, já mela goldlily, uz nevim kolik jsem platila ale kazdopadne do 1000 na 5let a po 2 letech jsem otehotnela…

• Nahlásit
  • Citovat
lionshari
28.11.10 22:08

Ahoj dievcata, chcela by som si aj ja dat zaviest silver alebo gold lily, len je problem, ze tu v Prahe nemam ziadneho gynekologa… nemohli by ste mi niekoho doporucit?diik

• Nahlásit
  • Citovat
18.2.13 20:26

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat na pár otázek :) nemůžu brát antikoncepci v tabletách, mám špatné srážení krve, bylo mi doporučeno nitroděložní tělísko.. tudíž bych se chtěla zeptat, zda je zavedení bolestivé a zda je riziko otěhotnění v případě že přítel ejakuluje? Děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2730
18.2.13 20:58

Záleží jaké tělísko máte na mysli, pokud nehormonální, tak riziko otěhotnění je vyšší. Pokud typ mirena atd(hormonální) pak je 99% spolehlivost. Liší se cenou a vlivem na tělo. Nejlépe popovídat si o tom s gynekologem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama