Níže uhnízděné vajíčko

Anonymní
10.9.20 16:27

Níže uhnízděné vajíčko

Ahoj holky,

citlivé téma, proto anonym. Dnes po kontrole u gynekologa. Těhotenství 5tt + 5 d. Srdíčko bije. Mám diagnózu PCOS a i přesto nečekaně takovýhle výsledek. Gynekolog dnes řekl, že (cituji): Gs 12,5 mm uložené poněkud níže, do oblasti hrdla nezasahuje. Říkal, že je jen trochu položené níže. Dal mi fotky z UTZ, řekl kdy a kam se mám objednat na screening, dal mi nějaké úložiště, kde najdu veškeré UTZ a videa a že se uvidíme za měsíc. Jsem z toho trochu víc v šoku. Na minulém UTZ jsem měla hematom a nyní prý nic. Žádná omezení mi nedal, nic neříkal. Já se teda vůbec zatím neraduju, přijde mi to rizikové a vlastně jsem i skeptik vůči těm fotkám z UTZ. Přijde mi to jako krmení falešnými nadějemi. Nejraději bych šla někam na konzultaci. Máte nějaká zkušenosti nebo byla jste některá i jinde? Jinak mě pobolívá sem tam břicho, nekrvácím, nešpiním. Samozřejmě bych byla ráda, kdyby to mělo dobrý konec, ale jsem spíš skeptik křížený s realistou. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3507
10.9.20 16:39

Máš embryo uhnízděné v děloze, srdce bije, dle lékaře je vše v pořádku. A ty si přijdeš riziková - na základě čeho?
Diagnóza PCOS není důvodem pro rizikové těhotenství, komplikuje otěhotnění, to ano, ale žádná rizika pro vzniklé těhotensvtí z toho neplynou.
Skeptikem klidně zůstaň, obavy o své děti už budeš mít po celý život. Ale v tuto chvíli žádné riziko nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7809
10.9.20 19:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky,citlivé téma, proto anonym. Dnes po kontrole u gynekologa. Těhotenství 5tt + 5 d. Srdíčko bije. Mám diagnózu PCOS a i přesto nečekaně takovýhle výsledek. Gynekolog dnes řekl, že (cituji): Gs 12,5 mm uložené poněkud níže, do oblasti hrdla nezasahuje. Říkal, že je jen trochu položené níže. Dal mi fotky z UTZ, řekl kdy a kam se mám objednat na screening, dal mi nějaké úložiště, kde najdu veškeré UTZ a videa a že se uvidíme za měsíc. Jsem z toho trochu víc v šoku. Na minulém UTZ jsem měla hematom a nyní prý nic. Žádná omezení mi nedal, nic neříkal. Já se teda vůbec zatím neraduju, přijde mi to rizikové a vlastně jsem i skeptik vůči těm fotkám z UTZ. Přijde mi to jako krmení falešnými nadějemi. Nejraději bych šla někam na konzultaci. Máte nějaká zkušenosti nebo byla jste některá i jinde? Jinak mě pobolívá sem tam břicho, nekrvácím, nešpiním. Samozřejmě bych byla ráda, kdyby to mělo dobrý konec, ale jsem spíš skeptik křížený s realistou. 8o

Přesně jak píše Whitedog..embryo uhnizdene, srdce bije.. není co řešit..kvůli čemu by to mělo být rizikové?? Není důvod, kdyby byla třeba placenta nízko, špinila nebo by si krvácela tak neřeknu ale níž uhnizdene embryo..to by byla riziková každá třeba třetí..já špinila, krvácela, placenta doteď nízko a malej je v pořádku..takže se nestresuj, hod se do klidu a užívej si zatím neblici období :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 19:32
@Skaiqy píše:
Přesně jak píše Whitedog..embryo uhnizdene, srdce bije.. není co řešit..kvůli čemu by to mělo být rizikové?? Není důvod, kdyby byla třeba placenta nízko, špinila nebo by si krvácela tak neřeknu ale níž uhnizdene embryo..to by byla riziková každá třeba třetí..já špinila, krvácela, placenta doteď nízko a malej je v pořádku..takže se nestresuj, hod se do klidu a užívej si zatím neblici období :mrgreen:

Já myslela, že už bych minimálně týden blila :lol: :lol: tak jsem si výskala předčasně :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7809
10.9.20 19:34
@Anonymní píše:
Já myslela, že už bych minimálně týden blila :lol: :lol: tak jsem si výskala předčasně :mrgreen:

Na to je ještě čas, věř mi :lol: :lol: budeš ještě vzpomínat na to jak sis mohla dát 🍰 s kávou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama