Nízké HCG 4. týden těhotenství

142
4.2.16 15:00

Nízké hcg 4 tt

Ahojky holky,

poprvé se mi na TT objevily //. Byla jsem šťastná i manžel :mavam:
Podle výpočtu poslední menstruace bych měla být v 6+1 tt, ale podle oplodnění 4 tt (tím oplozením jsem si na 95 % jistá).
Včera jsem byla na gyndě a doktor nic na ultrazvuku neviděl. Viděla jsem jeho nejistý obličej. Naznačil, že se může jednat o mimoděložní těhotenství, ať se připravím na vše. Poslal mě dnes na krev a hcg jsem měla 180. Což podle načtených zdejších diskuzí je málo :roll: :,(. Na kontrolu jdu zase za týden.
Teď jsem plná nejistoty, smutku, obav… Už jsem se smířila s nejhorším.
nemáte podobnou zkušenost? Nebo pište Vaše názory, i negativní… Musela jsem se někomu svěřit, pač před všemi to zatím tutláme. Moc děkuji :mavam: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58543
4.2.16 15:04

@RennyVa proč tam chodíš tak brzy, co by měl v tom 4 tt vidět? To samé - kolik hcg očekáváš? Je strašně brzy, neplaš… Kdyby to bylo mimoděložní, tak je většinou hcg mnohem vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
4.2.16 15:05

Já měla hcg 117 a mám dvojčata… v klidu bych čekala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
4.2.16 15:07

Já se holky omlouvám za neznalost :(… S pojmem hcg jsem se setkala poprvé před týdnem. Netušila jsem, že se chodí na prohlídky od určitého týdne :nevim:. Prostě jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem myslela, že je to normální postup… jít k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50055
4.2.16 15:08

Takže jsi cca 14 dní od oplodnění, doktor na utz nic nevidí a hCG je 180? Na tom není nic divného, nečekala bych to jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
4.2.16 15:09

@martina.se dle MS je v 7tt, to uz by na UZ melo jit neco videt. Ja uz mela i srdicko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
4.2.16 15:10
@ugluk píše:
Takže jsi cca 14 dní od oplodnění, doktor na utz nic nevidí a hCG je 180? Na tom není nic divného, nečekala bych to jinak.

Už bych měla být 28 dní od oplodnění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
4.2.16 15:10
@RennyVa píše:
Já se holky omlouvám za neznalost :(… S pojmem hcg jsem se setkala poprvé před týdnem. Netušila jsem, že se chodí na prohlídky od určitého týdne :nevim:. Prostě jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem myslela, že je to normální postup… jít k doktorovi.

klid, je to prostě moc brzy.. ideál je tam jít tak 7-8 tt, dřív opravdu ne, akorát se budeš stresovat. V tomhle tt nebývá nic vidět, max dutinka a pod.. ;) vydrž a nevěš hlavu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
4.2.16 15:11

Já měla u obou těhotenství HCG na začátku kolem 200,myslím, že je to norma a záleží, jak se ti bude zvyšovat a ve 4.tt doktor na ultrazvuku ani nic vidět nemůže, je to brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50055
4.2.16 15:12

@RennyVa pokud jsi 28 dní od oplodnění, tak jsi právě ukončila 6.tt. To už by hCG mělo být vážně vyšší, ale jeden odběr nic moc nepoví, je potřeba to za 2-3 dny zkontrolovat a posoudit nárůst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
4.2.16 15:13
@marfra píše:
@martina.se dle MS je v 7tt, to uz by na UZ melo jit neco videt. Ja uz mela i srdicko :nevim:

já byla dle ms 12 tt a ono ne.. tohle je dost nejisté :think: týden sem, týden tam..mmchdm, ani není uvedeno, jak dlouhý cyklus, zda pravidelný atd.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
4.2.16 15:13

@RennyVa HCG ma každý jiny…
Ale ja bych hlavne tak brzy k dr nesla…Uz jen protože většina tehu konci potratem aniz by to i zena postřehla, proste to odejde s MS. Lepsi je chodit k dr tak v 7+tt-8+tt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
4.2.16 15:15
@Jaja87 píše:
@RennyVa HCG ma každý jiny…
Ale ja bych hlavne tak brzy k dr nesla…Uz jen protože většina tehu konci potratem aniz by to i zena postřehla, proste to odejde s MS. Lepsi je chodit k dr tak v 7+tt-8+tt :)

Holky, kdybych to věděla, tak tam vůůůbec nelezu!!! :( Já to brala, že je to normální jít hned k doktorovi… Teď se tluču do hlavy :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
4.2.16 15:16

@martina.se ja myslim, ze zakladatelka to blbe napsala, dle MS je v 7tt a proste k oplodneni doslo 14dni po MS (coz je uplne bezne, 14 dni po MS byva ovulace) a ona to bere ze po oplodneni je tak v 5tt…myslim, ze vas tady zmatla. @RennyVa kolikaty tt jsi dle ultrazvuku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
4.2.16 15:16
@RennyVa píše:
Holky, kdybych to věděla, tak tam vůůůbec nelezu!!! :( Já to brala, že je to normální jít hned k doktorovi… Teď se tluču do hlavy :zed: :zed: :zed:

ještě se blbě zeptám - 28 dní od styku či jak to bereš - oplodnění? :think: protože aji tyto „formality“ chvilku trvají.. navíc cyklus máš pravidelný či jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama