Nízko položená placenta a špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 24.06.10 17:33
Nízko položená placenta a špinění

Ahoj holky,
jsem v 17tt a po hospitalizaci v nemocnici, kvůli zakrvácení a nízko položené placentě.
Chtěl ajsem se zeptat těch, co s tím máte zkušenost, jak dlouho a často jste špinili? Mám to třeba jeden den nic a pak další den si třeba jednou trošku zašpiním. Placentu mám od pravého cípu k levému cípu, takže od zadu dopředu. Mám klidový režim, jen jsem z toho trochu vyděšená, protože už jsme měli neúspěchy a tohle je po 1.IVF naše vytoužené mimčo.
Díky za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dalča
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 24.06.10 18:09

tak já měla úplně to samý,ale v 15tt,byla jsem týden v nemocnici,tam jsem týden brala zinek a pak už jsem vůbec nešpinila a ještě jsem prcka přenášela :-) akorát mě zakázali sex,tak to bylo nepříjemný.Taky ho máme po IVF,tak vím co prožíváš,já jsem taky ty dny probrečela,ale pak už bylo všechno v pohodě,tak se šetři a myslím,že se nemusíš bát :wink:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 24.06.10 18:13

Dalčo díky :-) a na co jsi brala zinek?????
Sex máme taky zakázaný, hlavně klid na lůžku, šetřit se.

dalča
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 24.06.10 18:16
lenous píše:
Sex máme taky zakázaný, hlavně klid na lůžku, šetřit se.

Ten zinek mě tam dávali ten týden,doma už jsem nic nebrala :think: ,ale proč mě ho dávali to už si nepamatuju,ono je to už skoro 9 roků :wink:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 24.06.10 18:23
dalča píše:
lenous píše:
Sex máme taky zakázaný, hlavně klid na lůžku, šetřit se.
Ten zinek mě tam dávali ten týden,doma už jsem nic nebrala :think: ,ale proč mě ho dávali to už si nepamatuju,ono je to už skoro 9 roků :wink:

Aha :palec: ale jinak díky

dalča
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 24.06.10 18:24

Nemáš zač,já ted čekám po dalším pokusu na testík,jestli to dopadne nebo ne :palec:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 24.06.10 18:40

Tak to moc moc držím palce, ať to vyjde :palec:

dalča
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 24.06.10 18:42

Díky :hug:

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 24.06.10 18:42

lenous-priprav se,ze se to muze opakovat castokrat a ne jen spineni,ale i opravdove(velke) krvaceni..Ja jsem ted 37+0tt,krvacela jsem nekolikrat(naposled minuly tyden,a pry cim se bude porod blizit,bude to jeste castejsi),ale zatim se drzime oba,uz jsem opitimista a verim,ze vydrzime do konce.
Placenta se mi nevytahla,rodit budu zkouset normalne v operativni pohotovosti a kdyz se to moc rozkrvaci,tak akutni CS.
Prakticky me krvaceni a spineni provazi vsemi trimestry :roll: ,ale uz jsem konecne u zdarneho konce.
Vim co je to za nervy,kdyz se to zas spusti,tak ti preju co nejmin prihod,co nejvic klidu a at ti to utika az do konce :kytka:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 24.06.10 18:47

Any teda taky pěkný. Ale 37 tt je už krásný, to už bude OK :-)
Uvidíme, snad se mi vytáhne. Aspoň v to budu věřit. :-D

dalča
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 24.06.10 18:53
Any píše:
lenous-priprav se,ze se to muze opakovat castokrat a ne jen spineni,ale i opravdove(velke) krvaceni..Ja jsem ted 37+0tt,krvacela jsem nekolikrat(naposled minuly tyden,a pry cim se bude porod blizit,bude to jeste castejsi),ale zatim se drzime oba,uz jsem opitimista a verim,ze vydrzime do konce.
Placenta se mi nevytahla,rodit budu zkouset normalne v operativni pohotovosti a kdyz se to moc rozkrvaci,tak akutni CS.
Prakticky me krvaceni a spineni provazi vsemi trimestry :roll: ,ale uz jsem konecne u zdarneho konce.
Vim co je to za nervy,kdyz se to zas spusti,tak ti preju co nejmin prihod,co nejvic klidu a at ti to utika az do konce :kytka:

Tak to je mě líto ,že to máš takhle :-( já měla průběh těhotenství už pak normální,a to špinění jsem měla jen jednou :think:

Marlenka11
Závislačka 3470 příspěvků 24.06.10 19:07

Já měla nízko placentu u obou těhotenství, v prvním krvácení od 8tt do 25tt, s klidovým režimem a dvakrát hospitalizace, poslední krvácení bylo velmi bolestivé a nepříjemné, ale zvládli jsme to do 38tt…

Druhé těhu lehké krvácení v 16tt a do konce nic -40tt, oba porody ovšem císařem, u prvního byli i jiné indikace, ale placenta se nevytáhla ani jednou, zasahovala do branky.

Chce to klid, nic netahat, nesexovat, nejezdit dlouho v autě… prostě klídeček do porodu, tak držím palce, ať to máš za sebou a mimi v pořádku u sebe :srdce:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 24.06.10 19:56

Marlenko díky

martice
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 24.06.10 21:44

Tak já měla ale úplně to samé, přesně v 17.tt, těhu po 3.IVF, takže vystrašená jsem byla neskonale.

Placenta se bohužel již nevytáhla, ale špinila jsem pouze jednou a potom již více zakrvácela v 37.tt. To jsem jela rovnou do porodnice, kde si mě nechali do 38+2 a rodila jsem CS. Vše proběhlo OK.

Sex jsme měli taktéž zakázaný, ale o dost dříve jsme si zkrátili šestinedělí :mrgreen:

Taktéž nařízený klid. V úpůném klidovém režimu jsem vydržela jen 14 dni (bylo to kolem vánoc, tak to celkem šlo). Ptom jsem už začala trochu více „hřešit“, ale určitě se hodně šetři a odpočívej.

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 25.06.10 12:01

Mě právě říkali, že se normálně pohybovat můžu, že nemusím jen ležet, ale znáte to. Raději budu pár dní jen ležet. V úterý jdu do rizikové poradny, je v nemocnici, kde jsem ležela, takže informace má dr z první ruky :-) . Do té doby chci fakt jen ležet, ať je vše co nejvíc OK. Akorát v pondělí jedeme do gennetu na odběr krve na triply.
Holky díky za infa, kdo má ještě zkušenosti, jen to sem napište, budu ráda

Teď vlasně jen ležím u pc :-D , tak si ráda počtu :-D :-D :-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >