Nízko položené embryo

23
27.9.20 14:00

Nízko položené embryo

Ahoj holky..dnes jsem 6tt ve čtvrtek sem byla u Dr a když dělala utz, tak mi oznámila že je embryo uložené nízko a je těsně nad děložním hrdlem. Měla jste to některá taky tak a jak jste dopadli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23
28.9.20 10:46

Nikdo nic? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.20 22:25

Ahoj, já mám to same. Moc nízko uhnizdene. Jsem teď v 6+6. Další kontrolu mám pristi týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.10.20 08:10

@Malej melounek tak to budem bojovat společně. Já jsem 6+2. Příští týden jdu do nemocnice na vyšetření jaká rizika hrozi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 10:31

@gambrinkax já teda furt ležím, max jednou denně na vycházku a snažím se myslet pozitivně. Prej záleží jakým směrem pak fazolka poroste, neboj určitě to bude dobré. Nic nenosit, nic moc nedělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.10.20 10:51

@Malej melounek taky stále ležím, protože už jsem během té doby 2× krvácela, ale máme bojovnicka a drží se. Taky mi bylo řečeno, že záleží jakým směrem poroste. Tak snad to spolu dotahneme do konce. Sem ráda že v tom nejsem sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 11:08

@gambrinkax neboj zvládnete to, ty jo až tak, ja teda nekrvacim, budes mít teda bojovnícka. Jsem rada, ze to mám teď s kým řešit 😊 no tak já mám jen bolesti podbrisku a je mi spatne, ale začátky nic moc, nevěděla jsem co dřív delat na wc a skončila na kapackach. No ve čtvrtek pristi týden jdu na ultrazvuk a má být už srdíčko. Známa mi říkala, ze pokud budu ležet, tak by to mělo dobre dopadnout. Ale dnes mne teda pekelne bolí břicho a sval na břiše, měla jsem poněkud naruzivejsi sen až mne vzbudil a od te doby je mi blbě. Je to tve první?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.10.20 11:12

@Malej melounek já už jednu dceru mám a je jí 9 let. Pak jsme odruhe přišli a museli mi ukončit tehu ve 13tt kvůli vývojovým vadám. No a teď se nám zadařilo a stalo se zrovna tohle :roll: ale nevzdám to a vybojují si to a dotahnu to do konce ;) já byla na utz právě včera to sem byla 6+1 a srdíčko už bilo :dance: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 11:19

@gambrinkax to mne mrzi, muselo to být těžké, ale teď ses dočkala a určitě to bude silák a bojovník ❤️ Jeeee fakt už mas srdíčko, no super. Já byla 5+6 a ještě nic a mělo 2 mm 😁 tak ze jdu za týden, to budu 7+6 😊 je to me první tehu, tak jsem ze všeho vyplasena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.10.20 11:27

@Malej melounek ničeho se neboj, a pořádně si to uzivej ;) společně to s našimi drobečky bříšku obě zvládneme ;) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.10.20 11:28

@Malej melounek a kolik ti je a jak dlouho jste se snažili o první?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 11:34

@gambrinkax je mi 34 a prave ze jsme se nesnazili, nebylo to vůbec plánované a přes antikoncepci. Ale nejsem už nejmladší, tak ze si určitě nechávám a ani mne jiná možnost nenapadla. Už se těším a zároveň bojím a děsím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.10.20 11:41

@Malej melounek tak to jsme i věkově nastejno..mě je taky 34 :lol: vážně se není čeho bát…počkej až ucitis první kopanecky, to je to nejkrásnější co.muze být, ale samozřejmě až po porodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.10.20 11:43

@Malej melounek hlavně aby jsme obě dvě měli vše v pořádku a dotáhli to do zdárného konce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 11:47

@gambrinkax no tak to je fakt náhoda, ze jsme stejně mladé 😁 😁 moc děkuji za uklidnění. Přesně tak, to je nejdůležitější, dotáhnout to zdárně do konce 😊 našla jsem pak tady nějaké stare diskuze a tam to také holky zdárně dotahly do konce. Drobeckove jsou silní a my musíme být také 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama