Může to být těhotenství?

32
27.9.20 12:35

Těhotenství,asi ?

Ahoj.. mám dotaz, jdu na gyndu až v úterý odpoledne.. ale 14. Jsem měla ovu, a s manželem jsme se trošku opily a on se pak zapoměl chránit.. mám pocit že kapička štěstí byla… :think: a zítra mám dostat ms..ale už od 24. Jsem začala malilinko špinit, myslela jsem že přišli ms, ale druhý den nic..pak až další den malinko krve hnědý a cerveno-růžový a od ty doby zase nic.. poradíte? Myslíte že to může být zahnizďovaní? Jediný co mě trápí je zacpa a žravá :,( včera jsem dělala test a byl neg. :? Děkuji za veškerý odpovědi, než pujdu na gyndu.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5295
27.9.20 12:44

Nemám rentgenový vidění na dálku :nevim: :nevim: :nevim: na gynde stejně nic neuvidí. Tak doufám, že tam jdeš kvůli něčemu jinymu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13690
27.9.20 12:47

@Pájíseek proc jdeš na gynekologii? Snad ne kvůli tomuhle. Počkej do zítra jestli přijde ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
27.9.20 12:49

Šmarjá, no to si na tuty těhotná 8o Vždyť to nemůže být náhoda, že máš žravou po nechráněném sexu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4297
27.9.20 12:50

Počkej na den MS, udělej další test. Pokud bude negativní a MS pořád nikde, tak vyčkej týden a pak teprve bych šla na gyne - a v případě nadále negativního testu bych si nechala píchnout Agolutin na spuštění MS. Ten mimochodem neublíží ani případnému těhotenství, takže bych z něj strach neměla - pak do cca 10 dní dostaneš MS a nebo se potvrdí tehotenství.

Každopádně dělat testy před předpokládanou MS nemá moc význam a jít na gyne již v úterý - tedy 2 dny po zpoždění MS také ne. Lékař nic neuvidí, i kdybys těhotná byla. Pokud jsi netrpělivá, zajdi si do laboratoře na krevní test jako samoplátce, ale i to musíš pak opakovaně, abys viděla, zda je případné těhotenství prosperující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
27.9.20 12:53

A na gyndu jdeš proč? Ms máš teprve dostat, zbytečně jančíš a na gyndu je ještě fakt brzo, doktor Ti stejně nic neřekne, protože tam ještě nic neuvidí. Na gyndě mají radost z takových, kterým ještě pořádně neuschnul test a už jim ťukájí na dveře. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
27.9.20 12:56

Ty joo to je dotaz. Já otěhotněla kolem 25.8 a na gynekologii jdu až týden po tobě. Co čekáš, že ti ten doktor asi řekne. Den před očekávanou MS jsem už ducha na testu měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
27.9.20 12:57

„Kapička štěstí“ pobavila :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
27.9.20 12:58

@toma0105 chci jen vědět, zda je to v pořádku, jestli to popř. Není cysta či zánět 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
27.9.20 12:59

@nonina díky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
27.9.20 13:00

@MrsNorris no budeš se divit, ale z tohodle mám 1.dceru :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17026
27.9.20 13:25
@Pájíseek píše:
@toma0105 chci jen vědět, zda je to v pořádku, jestli to popř. Není cysta či zánět 8o

Nic ti není, jen máš podezření na těhotenství. Na gynekologii nemáš co dělat. Počkej až nedorazí menzes, budeš mít pozitivní test a pak teprve volej, aby tě objednali. Někdy je mi fakt líto, že máme zdravotnictví zdarma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5295
27.9.20 13:30

A kvůli takovým, jsme platili jakou dobu 30 kč poplatek u doktoru. Možná to nebyl tak špatnej nápad :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13690
27.9.20 13:37

To mi chceš tvrdit, že ses objednala na gynekologii kdyz mas byt 2.den ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
27.9.20 13:38

@lachtanice86 nejsem objednana, chci jen vědět zda to není něco jiného než těhu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama