Styk v den menstruace

Anonymní
26.9.20 20:48

Styk v den menstruace

Možná blbý dotaz, nevím. V den před očekávanou menstruací jsem měla nechráněný přerušovaný styk. Vím, že mám pravidelnou ovulaci až v polovině cyklu. Ale je nějaká pravděpodobnost, že bych mohla být těhotná? Bolí mě v podbřišku. Může to být praskající folikul nebo prostě jen nervozita ze všeho. Pobolívá už třetí den. Děkuji za jakoukoli reakci

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12647
26.9.20 21:06

Miziva. Chtela bych rict zadna, ale tady se clovek docte takove pribehy, ze to obcas popira biologii :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 21:11

@beruska9 no právě :nevim: nekde jsem se i dočetla, že má někdo dvě ovulace, což sama nechápu.
Neplánuji být těhotná, proto se ptám. A též si myslím, že logicky bez ovulace a hlavně v den vyplavení neoplodněného vajíčka to přece přes tohle nejde, ne? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5203
26.9.20 21:11

No a ta menstruace ti teda dorazila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12647
26.9.20 21:21
@Anonymní píše:
@beruska9 no právě :nevim: nekde jsem se i dočetla, že má někdo dvě ovulace, což sama nechápu.
Neplánuji být těhotná, proto se ptám. A též si myslím, že logicky bez ovulace a hlavně v den vyplavení neoplodněného vajíčka to přece přes tohle nejde, ne? :nevim:

Ne, nemelo by.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 21:22

@JancaS84 ano, v ten den jsem ji dostala. Jen mi prostě někteří tvrdí, že těhotná být můžu. Ale tak logicky, když mi ovulace začíná v polovině cyklu, tak je to snad nepravděpodobné, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
6133
26.9.20 21:33

Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu. Jak bys chtěla otěhotnět 2 týdny po ovulaci? To už ti končí luteální fáze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6133
26.9.20 21:36
@Anonymní píše:
@JancaS84 ano, v ten den jsem ji dostala. Jen mi prostě někteří tvrdí, že těhotná být můžu. Ale tak logicky, když mi ovulace začíná v polovině cyklu, tak je to snad nepravděpodobné, ne?

Ti “někteří” by si měli zopakovat biologii. Jednotlivé fáze menstruačního cyklu jsou důležité a mají svůj důvod a význam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 21:50
@bartsch píše:
Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu. Jak bys chtěla otěhotnět 2 týdny po ovulaci? To už ti končí luteální fáze.

Mě to takhle přijde též logické. Hlavně když jsem si na 100% jistá, že mám v polovině cyklu ovulaci. Jen mě nikdy v době ovulace nebolelo v podbřišku, necítila jsem takové jakoby praskání. Ale to bude zřejmě ten folikul plus nervy, a nebo jsem tomu nevěnovala tolik pozornosti jako teď :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
88
27.9.20 00:24

V prvních dnech menstruace a těsně před ní je nebezpečí otěhotnění nejmenší z celého cyklu, téměř nemožné. Při kombinaci s přerušovanou souloží se otěhotnění nemusíš bát. Mnohé zkušené páry to pravidelně využívají a některé ani nepřerušují a bez zábran si naplno užívají společné orgazmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
27.9.20 09:31
@Anonymní píše:
Neplánuji být těhotná, proto se ptám. A též si myslím, že logicky bez ovulace a hlavně v den vyplavení neoplodněného vajíčka to přece přes tohle nejde, ne? :nevim:

Pokud opravdu NEplánuješ být těhotná, tak bys logicky měla mít vyřešenou antikoncepci :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama