Tlaky ve stydké kosti

Anonymní
26.9.20 20:01

Tlaky ve stydké kosti

Zdravím, jdu rovnou k věci. Jsem 26tt a poslední týden mám divné tlaky ve vagine, stydká kost. Pořád to bylo ale jen chvilkové, myslela jsem, že to je z toho, že třeba dlouho stojim, tak jsem si sedla a odpočinula. Dnes už je to dost nepříjemný a stát nemůžu vůbec. Nevím jestli plašit nebo je to normální? Četla jsem, že takové tlaky jsou spíše až ke konci těhotenství

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4683
26.9.20 20:06

Můžou se ti roztahovat svaly, vazy, upony.. To bolí hodně. Nicméně bych se radši nechala zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2890
26.9.20 20:08

Tlak je normální, zkus ve stoje trochu rovnat záda, bedra. Tlak se zvětšuje jak se víc prohýbaš v bedrech. Mohl by pomocí i podpůrný pás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60334
26.9.20 20:09

Mám to od cca 25 tt, je to hodně nepříjemné.. Vždy je lepší si zajet do porodnice na ko, než něco podcenit :think: já to nikdy dřív nezažila, teď 3.tehotenstvi a fakt trpím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
26.9.20 20:12

Měla jsem to s prvním synem, asi od 30. týdne to bývala fakt nesnesitelná bolest. Doktorka říkala, že je to tím, jak se to vše rozvolnuje. Ale radu jsem asi tenkrát žádnou nedostala, jestli se dobře pamatuji. Máš teď někdy kontrolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
26.9.20 20:13

Tohle jsem měla v minulém tehotenstvi a nic to nebylo, dost me tehdy pobolival i cely spodek, ale už si nevybavuju, odkdy. Chodilo mi to nárazově, že jsem kolikrat měla co dělat, abych se nějak nezkroutila u toho.

V tomhle mi zase mimco vrtá jakoby zevnitř v čípku, ze kolikrat už čekám, kdy vystrčí ruku :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 20:35
@solip píše:
Měla jsem to s prvním synem, asi od 30. týdne to bývala fakt nesnesitelná bolest. Doktorka říkala, že je to tím, jak se to vše rozvolnuje. Ale radu jsem asi tenkrát žádnou nedostala, jestli se dobře pamatuji. Máš teď někdy kontrolu?

Až 3. týdny právě.
Ale asi si zavolám v úterý doktorovi, abych se trochu uklidnila.

• Citovat
  • Nahlásit
12647
26.9.20 20:58

Jo, ja jednu dobu temer nemohla chodit, pak se prcek pretocil a ustoupilo to, bylo to z toho, jak mi tlacil na kost…ale konzultaci nic nezkazis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama