Nízkosacharidová dieta – jak na ni?

75
28.11.20 20:05

Nizkosacharidova dieta jak?

Ahoj holky, máte některá zkušenost, slyšela jsem že by mi to po zdravotní stránce mohlo pomoci. Jaká strava se Jiří u toho? A co se vynechává. Aby pomohla musí se držet úplně nebo když si vezmu semtam rohlík či málo cukru tak se nic nestane. Můžete mi s ní někdo poradit? Chci se uzdravit. Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3115
28.11.20 20:07

O low carb je na netu popsáno a natočeno fakt hrozně moc, dostaneš lepší info když budeš googlit, než z několika komentů na Emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4973
28.11.20 20:51
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
28.11.20 21:01

Stačí dát do googlu a najdeš toho mraky. Jen malé upozornění - s rohlíkem při nízkosacharidové dietě opravdu nepočítej :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
28.11.20 21:27

Dokud nebudeš v nízkosacharidové dietě naprosto zběhlá, tak s „občas rohlíkem“ a touto dietou budeš s největší pravděpodobností přibírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14703
28.11.20 21:28

@Lenka1213 dnes uz je toho na netu opravdu mraky, hledej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
28.11.20 21:50

Já to teď zkouším. Beru to ale jako hubnuti, případně zdravotní benefity jsou pro mě vedlejší.
Při té echt low carb můžeš na rohlík nebo cukr zapomenout.
Bude to víceméně: vejce, maso, ryby, vnitrnosti taky ok, sýry, tvaroh a jiné mléčné výrobky (pozor i ty mají sacharidy), nízkosacharidová zelenina a třeba večerní chlebik, můžeš ale všechny tuky.
Pokud si teď váhu držíš a nechceš vyloženě hubnout, spocitej si za pár dnů až týden kalorickych příjem a jen úprav stravu tak, abys měla cca 70-75% příjmu z tuků, 5-10% příjmu že sacharidů, zbytek z bilkovin.
Na začátek to chce trochu sedět u kalkulačky a hledat vhodné potraviny. A taky disciplínu, než si odvyknes chuti na sladké, a taky protože ti nemusí být dobre (já mám sacharidy kolem 50g, jsem trochu jakoby zpomalena, nic se mi nechce,..).
Určitě toho dost vygooglis, clanku v češtině i jiných jazycích je spousta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
28.11.20 21:57

Dekuji holky, snad se s tim brzy zziju. Ne ze bych byla tlusta vazim 63Kg.na 171cm.,ale chtela bych uzdravit sve zdravotni problemy-hormony a vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat