Nízký tep, bolest hlavy, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xmaki
Povídálka 29 příspěvků 27.08.14 13:34
Nízký tep, co s tím?

Ahojte, mám dotaz, dnes jsem si naměřila puls 58 za minutu a strašně mě bolí hlava, jsem v 11+3 tt. Taky mě trápí takové ty návaly jakoby bušení srdce, ale nevím či je zrychlené nebo zpomalené :( Můžete mi prosím poradit? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
isp
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 27.08.14 13:38

To bych neřešila na emiminu ale u doktora! Tím spíš, kdybych byla těhotná. Je lepší jít jednou k doktorovi zbytečně, než vůbec a pak mít nějaký vážný problém. Já bych nepodceňovala nic. :nevim:

xmaki
Povídálka 29 příspěvků 27.08.14 13:42

Děkuji, jdu k dr. v pondělí, ale ptám se jen jestli má některá zkušenost.. :nevim:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 27.08.14 13:49

A jaký si měla tep předtím?
Já mám normálně bradykardii a taky možná sportem snížený tep cca 47-60 jak kdy jsem těhotná a zatím mě to problém nedělá.

xmaki
Povídálka 29 příspěvků 27.08.14 13:54

Jejda to ja nevim, vim jen, ze kdyz jsem chodila behta, tak jem nejvice spalovala pri 140 takze mozna jako ty.. mam rizikovku a mam klid na luzku, takze to je mozna i tim? kdyz neco delam, tak se zvysi.. ja uz nevim co je normal a co ne.. ale ta hlava me dost trapi :zed:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.14 13:56
@luciekal píše:
A jaký si měla tep předtím?
Já mám normálně bradykardii a taky možná sportem snížený tep cca 47-60 jak kdy jsem těhotná a zatím mě to problém nedělá.

sportem snizeny je navysost zdravy ;)

Verunecka289
Závislačka 3455 příspěvků 27.08.14 14:08
@xmaki píše:
Děkuji, jdu k dr. v pondělí, ale ptám se jen jestli má některá zkušenost.. :nevim:

Nevim na co čekáš, pokud máš návaly bušení srdce :nevim: 8o

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 27.08.14 14:39

@KackaDoup má to většina sportovců…A nevím proč by to mělo být jako nezdravé? To fakt nechápu…

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 27.08.14 14:45

@xmaki Sportem je to tím že dojde k hypertrofii (= zbytnění) levé srdeční komory a ke snížení klidové tepové frekvence. Je to u sportovců.
Já mám bradykardii zjištěnou už dlouho a sport mě k tomu asi z části přispěl.
Ale pokud si nikdy předtím bradykardii neměla( nekteří lidé ani nevědí jakou mají klidouv hodnotu) tak bych určitě kontaktovala lékaře. který tě pak vyšle na kardiologii kde ti udělají 24hodinový monitoring když se jim to nebude zdát. Ona ta hodnota podle mě u lékaře může být zkleslená stresem atd.
Jinak Tlak máš dobrý?
Někde jsem četla, že na začátku těhu může být bušení srdce, ale nevím kde.

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 27.08.14 14:46

@Verunecka289 snížený pulz nemusí být nutně spojen s palpitací.

Micink
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 27.08.14 15:15

@xmaki Normální pulz u dospělého člověka je kolem 60, mě to nepřijde divné, bušení rdce už bych řešila

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.14 15:26

@luciekal nizky tep je zdravy..cim zdravejsi a v kondici clovek tim ma nizsi tep i teplotu..rika se ze bud ei dyl ziv.

Verunecka289
Závislačka 3455 příspěvků 27.08.14 16:06
@luciekal píše:
@Verunecka289 snížený pulz nemusí být nutně spojen s palpitací.

A já někde píšu něco o pulsu? Ale pokud jí bolí hlava a má návaly bušení srdce, navíc asi jí nebude dobře, jinak by tu nic nezakládala, tak nevím na co by měla čekat :nevim: nebo ty přes písmenka poznáš, jestli, popř. jak moc je její stav vážnej? Asi ne že ;)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.14 16:10

Taky mivam takove zablbnuti srdce, pry je to normalni s tava se to, mivam temno pred ocima i nekdy…maminka rikala ze mam vzdycky kaslat…nizky tep jiste skodlivy neni, k zamysleni a obavam by vedl tep vysoky…spis me zajimalo jaky ma tlak…protoze hlava boli z vysokeho…takze k doktorovi svertit se a vpytat se…jinak me to v tehotenstvi blblo porad a nic to nebylo. A spousta kamosek to mela taky..

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 27.08.14 17:33

@Verunecka289 promin prehledla jsem ze autorka psala o buseni srdce

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama