Po víc jak roce snažení jsem konečně našla dvě čárky

38
19.11.20 21:22

No konečně

Ahoj holky chci se Svámí podělit. Po více jak roce snažení jsem v pátek 13teho našla konečně ty proklate dvě čárky 😁 😁
V Úterý toho týdne jsem to měla dostat ale nedostala a v pátek už takova dálnice. Potom clearblue potvrdil v co sem doufala. V pondělí mám ultrazvuk snad už tam něco uvidí myslíte že ano? Řeknete mamky co mě čeká za příznaky? Měla bych už nějaké mít? Kromě únavy asi nic nemám 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
241
19.11.20 21:25

Moc gratuluji :kytka: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
19.11.20 21:26

Gratuluji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
19.11.20 21:28

Moc gratuluji. :) Já jsem jen nemohla cítit některé potraviny. A od té doby mi přestala oblíbená jídla chutnat. Například koprovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
19.11.20 21:29

Děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 21:37

@AnupAtum gratulace. ja to měla dostat minule pondělí, tedy 9.11. Pozitivní test mam taky, ale k dr jsem ještě nevolala, ze je to brzy. Budu volat v pondělí, chci jít tak aby byla rovnou srdeční akce. Priznaky nemam žádné.

• Citovat
  • Nahlásit
16
19.11.20 21:45

Velká gratulace. Ať je vše v pořádku :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
19.11.20 21:46

Gratuluji. Snad příští pátek naleznu taky takové překvapení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
19.11.20 21:58

@FraDeu držím palce napiš mi tu potom jak to dopadlo 🙂 :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
19.11.20 22:04

@AnupAtum gratuluji.. Každopádně byhc ještě úplně nejasala.. Tohle je teprve začátek.. Čekat tě nemusí nic, já měla 2 těhotenství zcela bez příznaků.. Teď se za cca 3 týdny objednej k dr a uvidíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
19.11.20 22:12

Ahoj, gratuluji :)
Já potřebovala potvrdit těhotenství brzy kvůli lékům, co beru. Šla jsem 5+2tt podle MS a neviděl v podstatě nic. 6+3tt žloutkový váček a 8+3tt už bilo i srdíčko :srdce:. Takže ideálně běž až v tom 7.,8. týdnu, ať se zbytečně nenervuješ, kdyby tam nic nebylo.
Jinak já mám extrémně citlivá prsa a chodím hodně čůrat, ale to je víceméně vše. Zvracela jsem jen párkrát, pachy a chutě nic. Každý to má jinak. Aktuálně jsem 9+2tt a doufám, že první trimestr doklepeme :)
Ale jak tu už někdo říkal, raduj se opatrně a neupínej se na to, první trim je opravdu vabank a kdykoliv se to může podělat…
Přeju hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 22:19

Dnes je to 8 let co mě na gynde řekla Mudr že jsem těhotná… Do té doby žádné příznaky!!! Další 6 let se snažíme zažít to co ty…
Moc moc gratuluji.!!!

• Citovat
  • Nahlásit
12724
19.11.20 22:22

Gratuluji, ale na ten ultrazvuk jdes zbytecne brzy, moc videt nejspis nebude. Priznaky jsou hodne individualni, nekdo nema temer zadne, nekdo silene. Hlavne se obrn velkoi davkou trpelivosti, bude se ti hodit. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 01:54

Já jsem měla šílený chutě, ms i 2 týdny po očekávaném datu nikde, 3 pozitivní testy. Ale těhotenství se (pro mě naštěstí) vůbec žádné nekonalo. Tím ti to nechci zakřiknout, ale aby ses neradovala předčasně..

• Citovat
  • Nahlásit
20.11.20 12:47

@AnupAtum Já jsem to měla dostat 9.11.,digital mi ukázal stejně jako tobě, už v to pondělí…Na prvni ultrazvuk jdu 24.11.Držím pěsti, ať máš vše v pořádku 🌷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama