Noční buzení

847
9.12.03 12:43

Noční buzení

Ahoj,

mám 8,5 měsíční holčičku, která vzdy v noci dobře spala a budila se na kojení tak 2 - 3× za noc. Teď spí do půlnoci klidně a pak se budí zhruba po hodině a půl. Hlad určitě nemá - chce prso jen na dudání někdy chce napít čaje, jindy jí stačí dát dudlík a zase spí. Nebudí se s pláčem, ale když k ní včas nepřijdu, tak začne plakat. Mezi 3 a 4 hodinou ranní se probudí a hodinu nespí - chce lézt, žužlat prso a koulet se po posteli. Po hodině usne a s jednou přestávkou na kojení spí až do 7 hodin. Od mala spí sama v postýlce, ale teď si jí ve 4 hod. beru k sobě. V poslední době se intervaly zkracují a budí se i po 50 min. MOžná to jsou zoubky ale možná ne. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost ? Chtěla jsem zkusit metodu na spinkání celou noc, ale asi bych ten brekot neustála. Jsem už psychicky i fyzicky dost unavená, tak doufám, že mi snad někdo poradí.

Díky moc a ať vaše miminka spí celou noc.

Bubina :-P

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
9.12.03 18:20

Noční buzení

Ahoj,moje dcera se budila až do 2let i co 10 minut a budí se stále tak 1-2×za noc.Poradila bych vydržet,jednou se naučí spát,jsou to asi zuby,nebo roste.Hlavně ji nenechte vyřvat,jak by vám mohl někdo poradit.

Vím,že je to únavné.

šárka

  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.12.03 21:34

Noční buzení

Ahoj, máme osmiměsíčního „chlapáka“ a jedno podobné období jsme již absolvovali. Pak následovalo několik klidných nocí a nyní opět „žijeme nezřízeným nočním životem“.

Dnes jsme byli v poradně, tak jsem vznesla na pediatra dotaz. Lékař s úsměvem odvětil, že to jsou na 95% zuby. No a co těch zbývajících 5%, táži se já. Inu, dí lékař, to nikdo neví …

Každopádně je to zřejmě normální, jenom našeho mladýho nezvykám na pobyt v mé posteli. Má svoji postýlku a tam je jeho místo. Musím říct, že to plně akceptuje a ničeho se nedožaduje. Myslím, že není dobré dítě zvykat na postel rodičů. A když si chce mezi 4 a 5 hodinou ranní hrát, tak prostě nic, žádná hra. Na hraní je den a nikoli noc.

Pevné nervy a hodně štěstí všem mamuldám (a taťuldům také, abych jim nekřivdila)!

Evča

  • Nahlásit
  • Citovat
2
13.9.13 09:27

Naše malá 1 rok, spí se mnou v posteli od 10m, protože v postýlce dělala hysterii, tak jsem ji dala pryč. Do půl noci spí normálně a pak do rána buď kňoura ale u toho spí nebo to propláče. Někdy ji dám sunár, ale přesto to nezabere a kňourá až do rána. Jsem z toho nevyspala, taky bych potřebovala poradit. Doktorka mi řekla,,VYDRŽET".Zkoušela jsem i homeopatický sirup SEDALIA a nepomohlo, tak už nevím…

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama