Ovulace a sex - neotěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 08.12.03 17:42
Ovulace

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat jestli se vám některé už stalo,že jste se na 100% milovali v době ovulace a přesto jste neotěhotněli.Ale potom někdy jste otěhotněli přirozenou cestou.

Snažíme se s manželem o mimi a právě 2× jsme přesně trefili ovu,sliznice byla narostlá a mimi se nekonalo.Již jednou jsem těhotná byla,ale těhotenství jsme museli kvůli genetické vadě ukonči,takže by neměl být problém ani někde jinde.Vím,že psychika brání také v otěhotnění,ale myslela jsem,že špatný psychický stav ovlivňuje jen ovu(že k ní třeba potom nedochází.)Ale já měla ovu potvrzenou na UTZ a ono nic.Tímto se můj psych. stav ještě zhoršuje,protože se bojím,aby nebylo přeci jenom něco s mým tělěm v nepořádku(např. neprůchodné vejcovody),zkrátka můj mozek dokáže vymyslet spoustu kravin.Díky za odpovědi

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  09.12.03 09:32
Ovulace

ahoj, já už kolikrát měla styk či IUI v době ovu a mimi se nekonalo. Je to asi tím, že vajíčko zrovna není asi kvalitní či co. Na testu průchodnosti jsem také ještě nebyla. Trpěla jsem silnou hyperprolaktémií a ted je to již stabilizované, ale těhotná nejsem. Vím a chápu tě, že psychika je mrcha ale je fakt že my máme málo pohlavních styků, manžel je neaktivní a já ho musím furt přemlouvat. Moc mě to trápí, protože bych miminko moc chtěla. Kolikrát v měsíci to zkoušíte vy?? My třeba jen jednou, podle ultrazvuku, když je folikul dorostlý cca 20 mm. Napiš a měj se. Anna

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 09.12.03 11:26
Ovulace

Ahoj Ani, já mám manžela přes týden pryč,takže naše milování se konalo jen o víkendech.Ale teď jezdí manžel alespoň jednou v týdnu domů,takže se milujeme 3-4× týdně.No ale není to pokaždé to opravdové milování a to mě taky moc mrzí.Podle folikulometrie po ty 2 měsíce probíhalaOVU stejně o víkendu.

Lékařka se snažila mi po tom nezdařeném těhotenství zpravidelnit Utrogestanem MS,ale stal se opak.Snažíme se 7 měsíců a 5 měsíců z toho jsme díky Utrogestanu ztratili.Po tyto poslední 2 měsíce jsem brala Clomhexal,abychom měli větší šanci,když je manžel pryč,no a jak to dopadlo už víš.Jediné pozitivum na tom je,že jsem měla konečně normální MS,takže se v podstatě snažíme 2 měsíce.Tento měsíc chci všechny prášky vy:,–(it a zkusit to i s nepravidel, cyklem.Jsem asi ten případ co má ovu až hodně pozdě,takže MC je dlouhý.Jsem sama zvědavá jestli to vydržím třeba 50 dní čekat na MS.Poprvé se zadařilo i při nepravidelném MC,ale je fakt,že jsem na to vůbec nemyslela.Zato teď nemám v hlavě nic jiného než mimi a dny MC.

Anonymni  09.12.03 19:10
Ovulace

Držím Vám palce ať máme brzy vytoužené miminko,já jsem musela taky 3 roky čekat,ale nějak jsem se neléčila,pouze jsem změnila zaměstnání a byla jsem hned v tom.Přestala jsem taky na to myslet,že se to nedaří a povedlo se.

Š

Anonymni  12.12.03 15:44
Ovulace

Ahoj a chodíš do nákého car?? Zkus at ti zjistí, proč neovuluješ. Já brala clostibegit a uplně k ničemu, jen z něj mám dodnes cysty. ahoj Anna

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama