Nočník (nemoc)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 05.10.18 12:45
Nočník (nemoc)

AHOJKY, má někdo zkušenost stím že malý je bez plenky už skoro měsíc, teď je nemocny a nočníku se docela vyhyba…myslíte že pak bude zase chodit nebo se to bude muset ucit odznovu to je blbost že??? docela mě to trápí díky Lenča

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10889 příspěvků 05.10.18 12:48

Malý byl před časem v nemocnici, do te doby na nocnik v klidu chodil, jen v noci měl plenku. Od hospitalizace každé ráno přinese plenku a chce ji nasadit, nocnik obchází obloukem. Takže u nás zřejmě nastane znovu období nácviku na nočník. Jsou mu dva roky

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 05.10.18 12:55
@Tichošlápek píše:
Malý byl před časem v nemocnici, do te doby na nocnik v klidu chodil, jen v noci měl plenku. Od hospitalizace každé ráno přinese plenku a chce ji nasadit, nocnik obchází obloukem. Takže u nás zřejmě nastane znovu období nácviku na nočník. Jsou mu dva roky

malému budou 10,10 2roky ach jo ja mela radost ze chodi na nočník

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 05.10.18 12:55
@Tichošlápek píše:
Malý byl před časem v nemocnici, do te doby na nocnik v klidu chodil, jen v noci měl plenku. Od hospitalizace každé ráno přinese plenku a chce ji nasadit, nocnik obchází obloukem. Takže u nás zřejmě nastane znovu období nácviku na nočník. Jsou mu dva roky

malému budou 10,10 2roky ach jo ja mela radost ze chodi na nočník

chaela
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 13:06

U nás podobně, už byl bez plinky téměř pořád a teď po nemoci jedeme skoro celé učení znovu. Taky mě to pěkně štve, ale co už. Jsou na světě i horší věci.

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 05.10.18 14:29

Tak to já mám zkušenost, že syn už byl bez plenek a asi po měsíci onemocněl a říkal si o plínky a nočník nechtěl ani vidět a jakmile se uzdravil, zase si začal chodit na nočník, jako dřív… Vždycky jsem ho za to strašně pochválila, jak je šikovný a tak ho to motivovalo a těšil se, jak mi udělá radost. Takže za mě je to tak, že je nemocný, tak je mu to příjemnější, pohodlnější a pak se vrátí k nočníku…

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 05.10.18 14:42

U mladšího nočník krom noci v pohodě, pak nemoc, nasadila jsem plíny, protože neustále čůral do postele a na gauč, po nemoci opět bez plen, sem tam byla nehoda, ale začal chodit rovnou na záchod.

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 16.10.18 12:43

Tak holky hlásím se , malý nocnik už neodchází ale přestal říkat č někdy automaticky svlekne kalhoty a jde a někdy se pocira( to jen málokdy ) raději ho prosazují já ..myslíte ze to zapomněl nebo nemá takovou potřebu ze by musel jít na nocnik akutně .ee do nocniku udělá i řekne tak nevím co si mám myslet ????

Pajuska88
Nováček 3 příspěvky 16.10.18 23:23
@Tichošlápek píše:

My to měli od 9esicu moje dcera chodila krásné na nočník asi měsíc ale pak byla hospitalizována v nemocnici tam mi nočník zakázali a od té doby s tím máme problémy vůbec na nočník už nechce hystericky řve když si tam má sednout vyhýbá se nočníku skousela jsem už i to že jsem si osobně na nočník sedla nepomohlo , tak jsem zkoušela i to něco za něco, taky do nočníku jsem dala i trochu vody taky nic už nevím co mám delat. Jsou ji 2 roky a 2 měsíce přítel mi řekl že ji nemám nutit a že na to přijde sama ale já se bojím že plenku bude mít do 3 let a do školky mi ji nevemou :nevim: :nevim: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >