Vánoce a batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vegy
Nováček 1 příspěvek 04.10.18 10:50
Vánoce a batolete

Zdravím, vím že je ještě dost času :roll:, ale bude někdo slavit Vánoce s ročním prckem? Naše malá rošťanda je hrozná všetečka. Co stromek? Budete dávat někam třeba na stůl? Co cukroví? Budete dělat pár kousků extra pro prcka? No a dárky? Nějaká inspirace? :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 04.10.18 11:01

Budeme mit stromecek i cukrovi. Mame 6ti leteho kluka a rocni (bude ji rok 22.12.) holku. Stromek bude v obyvaku normalne na zemi (mame umely). Cukrovi zadne specialni pect nebudeme. Darky? Tak to netusim. Hlavne nechci zase kupovat miliardu hracek jako jsme to delali u syna. Stejne si s nicim nehrajou. Rocni deti milujou hlavne obaly od darku, takze je mi jasny, ze se bude sustit a trhat ve velkem :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5922 příspěvků 04.10.18 11:04

Měla jsem menší plastovy stromek, a neškodné ozdoby, takže plastové, co se nerozbijou, kdyby je náhodou malej tahal :mrgreen: dárků tak pár měl, akorát si roztrhnul pár papírů jinak z toho neměl rozum. Cukroví sem speciální nedělala, dr mi říkala že třeba kousek lineckého si může dát s náma, ale jinak sem neřešila.

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 04.10.18 11:11

Stromek byl na zemi, cukroví na stole, extra jsem nedělala a dali jsme ho spát, ještě než přišel Ježíšek. Dárky od nás neměl, od příbuzných ano.
Stromku si nevšímal, cukroví ho nezajímalo.

Mirenka
Stálice 95 příspěvků 04.10.18 11:14

Stromek budeme mít normální, místo baněk dám perníčky. Cukroví pro mimino péct nebudu, on to jíst nebude. Dárky pro něho nijak zvlášť řešit nebudu, jednu hračku, plus mu zabalim oblečení, aby neměl starší pocit, ze mimino nic nemá. 27. 12. má narozeniny, tak spis dostane něco k narozeninám.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 04.10.18 11:15

Maly v ty dobe bude rok a ctvr. Stromek dame bud na stul a nebo se na to vyprdnem a dame ho jako normalne na zem,kdyz bude vetsi :D a cukrovi asi udelam neco zdravejsiho ne tak sladkyho pro malou a jinak par druhu pro nas. Darecky-od nas dostane jen drobnosti a hlavne to bude zabaleny, at si papir roztrha :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8760 příspěvků 04.10.18 11:18

Syn měl rok na loňské Vánoce - stromek byl normálně na zemi, řekla jsem že ho tahat nesmí a neudělal to ani jednou, moc se mu líbila světýlka, cukroví jsem zvlášť nepekla, měl kdyžtak kousek lineckého nebo perníčku, ale nebralo ho to. Jinak dárky, dostal nějakou knížku, velkou Tatru, nějaké to oblečení, plyšáka od babičky - stejně z toho neměl rozum :)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 04.10.18 11:22

Malá měla rok o loňských vánocích, dárků dostala kopec a hrozně se jí to líbilo, stromek jsme měli malej v květináči na stolku, bavily ji světýlka ale jinak se o něj nezajímala, cukroví si zobla s náma (s mírou). Vypadala, že ji to baví, hlavně ta hromada hraček a balicích papírů :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 04.10.18 11:27

My máme už několik let stromek na polici (veliká, rohová, nad televizí, tam se stromek vejde s přehledem. Udělali sme to už když byl syn miminko (a kvůli kočkám) a od té doby to tak máme, je to šikovný, nehrozí, že stromek kdokoliv, včetně nás dospělých, srazí, Jehličí nepadá na podlahu, ale na tu polici, takže míň bordýlku.

Syn v roce dostal klasiku - tatru, knihu, myslím, že nějaké pastelky, lego duplo a odrážedlo - po celé rodině, nejen doma. My si na velký haldy dárků nikdy nepotrpěli ;)
Cukroví sem měla normálně na stole, roční už s námi jedlo kde co, takže cukroví (v rozumný dávce) normálně jedl s námi - perníčky, linecké s domácí marmeládou, vanilkové rohlíčky i ořechové, nedávám velký ořech nahoru, takže v pohodě. K večeři měl trochu rybí polévky, bramborovou kaši a důkladně obraný kousek z řízku z kapra ;)

Beztak ho nejvíc zajímala světýlka na stromku a vánoční obaly :mrgreen: :mrgreen:

blumen
Hvězda diskuse 42587 příspěvků 04.10.18 11:30

Stromek byl na zemi, cukrovi ji nezajimalo. 2-3 darky celkove bohate staci, stejne ji nezajimaly, hlavni je papir. :)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 04.10.18 11:32

At s detmi, nebo bez deti, nic jsme nikdy nemeli. Proc jako ? :think: Roční dite uz ji vse tak na co specialni cukrovi ? Co se tyce stromku, pokud mas stabilni, pevny, tezky stojan tak proc ho nenechat na zemi ? Darky drobnosti, cim vic, tim lip, nejradeji stejne jenom rozbaluji. Nejak postradam smysl teto diskuze, ale kazdeho vec. ;)

elen-ka
Extra třída :D 12524 příspěvků 23 inzerátů 04.10.18 11:36

@vegy první vánoce jsem řešila, když bylo dceři 10 měsíců. Večeři sice dostala svou chvíli před společnou, ale i u té měla něco na stole - upečenou zeleninu. Seděla s námi u stolu ve své židličce. Cukroví jsem dělala normální, stromeček jsme měli daný na malinkém stolečku, aby byl výše, ale kdyby mooc chtěla, zhodí ho. Nestalo se nic. Pár kousku si vzala.

Co se týče dárků, dali jsme jí tak jeden či dva, více ne. Neměla tu pozornost. Vidím to i nyní, když jsou už děti starší, tak přece jen ta pozornost a soustředěnost je omezená.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 04.10.18 11:37

@srpen89 protoze je normalni cukrovi zbytecne sladke a tucne? Me teda neprijde normalni davat rocnimu diteti normalni vanocni cukrovi :nevim:

LindaPraha
Extra třída :D 13766 příspěvků 04.10.18 11:39

@vegy uz pred 4 lety s narozenim starsiho jsem uklidila na neurcito krasne sklenene ozdoby na stromek a koupila plastaky. Jsou jak micek. Bohuzel na ne budu muset jeste par svatku koukat :) V prosinci bude mit mladsi rok. Na veceri dostane lososa a kasi uz, mel to tak i starsi. V roce uz jsem davala vhodne „dospele“ jidlo, mene slane, nekorenene

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 11:40

@srpen89 to je tedy zase příspěvek :roll: není pravda, že roční dítě jí vše, záleží na rodiči a já rozhodně malou necpu čokoládou, cukrovím a bramborovým salátem :nevim: myslím, že je tady dost nesmyslných diskuzí a tuto mezi ně opravdu neřadím :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >