Uzamčená kolena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajanab
Povídálka 33 příspěvků 03.10.18 10:01
uzamcena kolena

Mala si spatne stoupa, vytahuje obe nohy a nenakracuje pres rytire. doktorka nam ukazala cvik z vojtovky, ale ja ji v te poloze neudrzim a vzdy se mi rozplacne. nekde jsem ted cetla, ze zpocatku maji deti kolena uzamcena, myslite ze se sama nejak preuci? nebo nejaky jiny cvik na to? je pravda ze je uzamcene ma, protoze ani ze stoje se nedokaze dostat na zem, vyklapi se do boku a snazi se dostat ruku k zemi misto, aby si drepla. stoupa teprve treti tyden a samozrejme na spicky.ma 14 mesicu. desim se co rekne neuro.uz i obchazi u opory

Reakce:
Ou
Kelišová 5405 příspěvků 03.10.18 10:19

Zajděte si na fyzioterapii, kde vojtovku dělají a naučte se to dělat opravdu správně. Vojtovka bohužel je poněkud náročnější na psychiku rodičů, kteří potřebují překonat zábrany k tomu, aby svým dětem pomohli i když jim to není úplně příjemné.

zinna
Stálice 68 příspěvků 03.10.18 10:49

Moje mala si takhle ze zacatku stoupala taky a kdyz chtela zas na zem proste zuchla na zadek :) .Zacala si stoupat na 7 mesicich,takze byla jeste takova hadrova..ukazovala jsem ji,ze musi pres koleno a asi za mesic uz ji to celkem slo,ale kdyz pospichala stejne kecla na zadek :mrgreen: .Jinak jsme nic necvicily a casem se naucila sama.Po spickach chodila asi 2 mesice a pak ji to taky preslo.

BaMaK
Závislačka 2826 příspěvků 37 inzerátů 03.10.18 12:23

@ajanab A předtím dělala všechno správně? Symetricky? Otočky na bříško, plazení, lezení…??? Na Vojtu je velká, bude to problém, zkus v okolí zjistit kdo by ti ukázal bobatha, nebo jiné fyzio-metody.

ajanab
Povídálka 33 příspěvků 03.10.18 20:57

Ona moc neleze.jinak myslim ze ostatni delala dobre

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >