Reklama

Uzamčená kolena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajanab
Povídálka 33 příspěvků 03.10.18 10:01
uzamcena kolena

Mala si spatne stoupa, vytahuje obe nohy a nenakracuje pres rytire. doktorka nam ukazala cvik z vojtovky, ale ja ji v te poloze neudrzim a vzdy se mi rozplacne. nekde jsem ted cetla, ze zpocatku maji deti kolena uzamcena, myslite ze se sama nejak preuci? nebo nejaky jiny cvik na to? je pravda ze je uzamcene ma, protoze ani ze stoje se nedokaze dostat na zem, vyklapi se do boku a snazi se dostat ruku k zemi misto, aby si drepla. stoupa teprve treti tyden a samozrejme na spicky.ma 14 mesicu. desim se co rekne neuro.uz i obchazi u opory

Reklama

Reakce:

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 03.10.18 10:19

Zajděte si na fyzioterapii, kde vojtovku dělají a naučte se to dělat opravdu správně. Vojtovka bohužel je poněkud náročnější na psychiku rodičů, kteří potřebují překonat zábrany k tomu, aby svým dětem pomohli i když jim to není úplně příjemné.

zinna
Povídálka 48 příspěvků 03.10.18 10:49

Moje mala si takhle ze zacatku stoupala taky a kdyz chtela zas na zem proste zuchla na zadek :) .Zacala si stoupat na 7 mesicich,takze byla jeste takova hadrova..ukazovala jsem ji,ze musi pres koleno a asi za mesic uz ji to celkem slo,ale kdyz pospichala stejne kecla na zadek :mrgreen: .Jinak jsme nic necvicily a casem se naucila sama.Po spickach chodila asi 2 mesice a pak ji to taky preslo.

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 03.10.18 12:23

@ajanab A předtím dělala všechno správně? Symetricky? Otočky na bříško, plazení, lezení…??? Na Vojtu je velká, bude to problém, zkus v okolí zjistit kdo by ti ukázal bobatha, nebo jiné fyzio-metody.

ajanab
Povídálka 33 příspěvků 03.10.18 20:57

Ona moc neleze.jinak myslim ze ostatni delala dobre

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >