Reklama

Syn má 18 kilo ve dvou letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:56
Syn má 18 kilo ve dvou letech

Ahoj trápí mě váha syna. Porodní váha byla 3,5 kila ve třech měsících měl 9 kilo a v devíti měsících měl 13kilo… Upozorňuji že sladké syn neji a byl kojeny do roku a půl. Nyní má dva roky a 18kilo a 92 cm, pořád poslouchám narážky na jeho váhu jak jsou na tom vaše děti v jeho věku?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Ju21na
Kecalka 116 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 15:58

No to je pořízek :mavam: A tatínek s maminkou jsou na tom s váhou jak? Jinak syn ve 2,5 má 91 cm a 12 kg.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:59
@Ju21na píše:
No to je pořízek :mavam: A tatínek s maminkou jsou na tom s váhou jak?

Já mám 171 cm a 70 kilo , otec má 189cm a 90 kilo

P4ja
Kelišová 5774 příspěvků 28.09.18 16:00
@Anonymní píše:
Ahoj trápí mě váha syna. Porodní váha byla 3,5 kila ve třech měsících měl 9 kilo a v devíti měsících měl 13kilo… Upozorňuji že sladké syn neji a byl kojeny do roku a půl. Nyní má dva roky a 18kilo a 92 cm, pořád poslouchám narážky na jeho váhu jak jsou na tom vaše děti v jeho věku?

Člověk nepřibírá jen po sladkém. Takový kopec brambor, těstoviny, atd.dělají svoje.

dada85
Kecalka 263 příspěvků 28.09.18 16:00

V klidu, syn na tom byl stejne a pak se vaha zastavila a rok si drzi 20kg, ma 3 roky. A tehdy meril ve dvou letech 94cm a vazil 19kg…

Ennny
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 28.09.18 16:02

Můj syn má 28 měsíců má 18 kg a 98cm a nikdy mi nikdo na váhu nic neřekl ani doktorka :nevim:

Ju21na
Kecalka 116 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 16:03

Takže chodící kostry nejste :) Netrap se tím, on z toho vyroste. Pokud bude mít zdravou stravu a dost pohybu, nemáš se čeho obávat :mavam:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 28.09.18 16:04

Mám tří a půl letou s výškou 94 cm a asi 14 kg. Syn má v pěti letech 105 cm a 16 kg.
Dcera není hubeňour, je dobře osvalená, ale ne tlustá. Kluk je spíš hubený, ale ne rachetický.

Fonty
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 28.09.18 16:16

Náš má 20 a jsou mu tři.. měří cca 108cm. Ve dvou měl asi 18 cca

Billi
Nadpozemská drbna 25845 příspěvků 28.09.18 16:17

Přijde mi to dost.
Syn se narodil se 4 kg, 18 kg měl v 5,5 letech, k tomu měl 119 cm.
Mladší má 107 cm a 16 kg a má takové dobré základy, rozhodně není hubený.

janablizkova
Kecalka 426 příspěvků 28.09.18 16:25

Taky bych si neděla hlavu z toho všeho vyroste .

Capretta
Kecalka 383 příspěvků 28.09.18 16:26

Uprimne nenechala bych se chlacholit, ze z toho vyroste, obeznich deti je cim dal vic a v ranem veku definujes stravovaci navyky, neni to jen o genetice.

Nepribira se jen ze sladkeho, doktorka pri kontrole se nad tim nepozastavila? Sepsala bych si, co za tyden snedl a probrala to s ni- nema prilis velke porce - kolik prijima sacharidu (testoviny, ryze, kase..) vs. zelenina, lusteniny apod?

Russet
Extra třída :D 10974 příspěvků 28.09.18 16:29
@Anonymní píše:
Ahoj trápí mě váha syna. Porodní váha byla 3,5 kila ve třech měsících měl 9 kilo a v devíti měsících měl 13kilo… Upozorňuji že sladké syn neji a byl kojeny do roku a půl. Nyní má dva roky a 18kilo a 92 cm, pořád poslouchám narážky na jeho váhu jak jsou na tom vaše děti v jeho věku?

Náš má skoro 4 a asi 16 kilo. Při 105 cm. Vážil při porodu stejně a třech měsících měl pět. Na fotkách je pěkně buclatý a mně ani nepřišel buclatý. Byla jsem ráda, že konečně nabral, kojení byl horor.

Hlídala bych mu sladkosti a ovoce. Denně s ním byla venku, aby se hýbal. A mimo jídla bych mu nedávala křupky a jiné pochutiny. Nesladila bych mu pití.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 28.09.18 20:29

Zase stejna diskuze jako pred par dny, kdy mela 3 leta 105 cm a 23 kg 8o a všichni psali, jak je to v pohode a „neřeš“ . Kdyz 3 lete dite vazi jako 6,7 lete, neco v poradku neni. Pokud to neni hormonalni porucha, tak se to dite proste prezira. A neni to o sladkostech. 18 kilo na 92 cm je strasne moc. Nenech si mazat med kolem pusy. Res to. Nenech to dojit tak daleko, kdy uz to bude problem resit. Uvedom si, ze je to tvoje vina,pokud nema nemocnou stitnou zlazu. On sni, to co ty mu das. A evidentne ho krmis spatne, ze vzduchu nepribira :nevim: Zmensi porce, hodne zeleniny, masa, malo sacharidu, dojdi na endokrinologii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 20:33
@srpen89 píše:
Zase stejna diskuze jako pred par dny, kdy mela 3 leta 105 cm a 23 kg 8o a všichni psali, jak je to v pohode a „neřeš“ . Kdyz 3 lete dite vazi jako 6,7 lete, neco v poradku neni. Pokud to neni hormonalni porucha, tak se to dite proste prezira. A neni to o sladkostech. 18 kilo na 92 cm je strasne moc. Nenech si mazat med kolem pusy. Res to. Nenech to dojit tak daleko, kdy uz to bude problem resit. Uvedom si, ze je to tvoje vina,pokud nema nemocnou stitnou zlazu. On sni, to co ty mu das. A evidentne ho krmis spatne, ze vzduchu nepribira :nevim: Zmensi porce, hodne zeleniny, masa, malo sacharidu, dojdi na endokrinologii.

TAK TO PRAVE NENI . SAMOZREJME CHODIME NA KREV A NA OBEZITOLOGII.VSE OK. ZNOVU PISU NA TUHLR VAHU SE DOSTAL KOJENIM . POUZE KOJENIM … CO SE JODLA TYKA TAK ZELENINA A POLIVKY , NIKDY NEMEL ANI SLADKY JOGURT. ASI JSEM MELA SMETANU A NE MLIKO . PARADOXNE NOC NEJI A ANO MAM STRACH ZE Z TOHONEVYROSTE

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >