Kočárek pro dvouletou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Llůca84
Nováček 6 příspěvků 29.09.18 14:06
kočárek pro dvouletou

Dcerce se blíží druhé narozeniny a přišel čas na kočárek pro panenky.
Hledám nějaký hlavně stabilní, lehce ovladatelný, polohovatelná rukojeť (1. dcerka je prcek, 2. chci aby ji pár let vydržel), nejlépe kombinace 2 v 1 (korbička + sporťák), aby byl lehce čistitelný a gumová kolečka (což není nutnost).
Preferuji osobní zkušenosti. Na internetu jsem si toho načetla dost a dost, ale k rozhodnutí mi to nijak nepomohlo.
Mnohokrát děkuji za rady :srdce: :srdce: :srdce:

Reakce:
Uživatel je onlineweyky
Neúnavná pisatelka 19216 příspěvků 65 inzerátů 29.09.18 14:32

Dcera má kočárek Doris,dvojkom­binaci+ve stejném designu i vajíčko pro miminko a jsme s ním spokojené.Ovládá se snadno,je lehoučký a dosáhne na něj i syn,má rok a půl a jezdí s ním v pohodě(rukojeť se dá nastavit) a nepřeklopí ho.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 29.09.18 14:35

Zatím nemáme kočárek, ale jen mě tak napadlo… V herničkách jich mívají několik (aspoň teda u nás), tak třeba byste tam některé mohly s malou očíhnout, vyzkoušet…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >