Nohy nahoře a vliv v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Happy1911
Povídálka 11 příspěvků 17.03.19 13:07
Nohy nahoře

Ahoj :) zajímalo by mě, zda může mít nějaký vliv na miminko to, že mám skoro pořád nohy nahoru. Když si sednu na židli, gauč, kamkoliv, musím mít vždy nohy nahoře. Někdy je mám pokrčené až u břicha. I kdyz jdu spat ležím na brise a nohu mam pokrcenou az skoro k hlave ???? nedokazu jinak usnout. Jsem na toto zvyklá uz dlouho a prostě když mám nohy dole, bolí me. Takhle se mi ulevi a sedi se mi lepe ???? jsem ve 21. týdnu a tak se chci zeptat zda tam to dítě nejak timto neutlačuji, nebo to na nej nemůže mit špatný vliv ???? byla jsem u doktora a řekl mi ze mam miminko hlavu hrozně dole. Moje rodina i kolegove mi za toto nadávají, ze si porad tlacim na brisko ???? tak dekuji za případné odpovědi na tento zvláštní dotaz ????????

Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 11096 příspěvků 18 inzerátů 17.03.19 13:10

@Happy1911 no je spíš zvláštní, že je ti to pohodlné :nevim: podle mě za chvíli přestane…

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 17.03.19 13:18

Také jsem takhle sedávala a spala. :lol: Až potom jednoho dne už to přes bříško nešlo a ani mi to nebylo pohodlné. :mavam:

Uslava
Kecalka 377 příspěvků 17.03.19 13:20

@Happy1911
To i v práci, v restauraci, v kině? Takového člověka jsem ještě nikdy nikde neviděla. Myslím, že až ti pořádně naroste bříško, tak tam ty nohy prostě nedáš. :mavam:

Happy1911
Povídálka 11 příspěvků 17.03.19 13:23
@Uslava píše:
@Happy1911
To i v práci, v restauraci, v kině? Takového člověka jsem ještě nikdy nikde neviděla. Myslím, že až ti pořádně naroste bříško, tak tam ty nohy prostě nedáš. :mavam:

Ano, kdekoliv musím dat nohy aspon kousek vys nez je mit polozene na zemi :D jasne ze si je nedam v restaraci až k hlave ale kousek vys byt musi :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 13:26

Na břichu jsem spávala co nejdéle to šlo. Poté jsem měla polohu na půl na břichu a na půl na boku a nakonec tedy jen na boku. Po porodu určitou dobu poloha na břichu nešla - kvůli tlaku v prsou.
Jinak než u popisované polohy spaní na břichu s nohou skoro u hlavy - do dneška skoro neusnu, výjimka je úzká postel na chalupě, kde si tedy i tu nohu dávám do podobné polohy při spaní na boku jen tedy zapřenou o stěnu gauče.
Jen Ti doporučuji, pokud to jde, pokus se spát jinak, už je mi po čtyřicítce a ač je to moje oblíbená poloha stále, tak se to páteři nelíbí.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 17.03.19 14:07

Taky jsem spávala s nohou až pod bradou. Jak roste břicho, už to prostě přestává být proveditelné. Navíc, když nohy pokrčím, nebo břicho jakkoli utlačuju, tak už mimino docela intenzivně bojuje o prostor. Když se při usínání chci na břicho aspoň trochu navalit, tak dělá takovej cirkus, že bych stejně neusnula, musím mu ten prostor uvolnit. Jsem ve 28tt. Věřím, že i tvoje dítě ti dá znatelně vědět, až ho začneš utlačovat.

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 17.03.19 14:12

Spávala jsem na břiše jak popisuješ, co nejdéle mi břicho dovolilo, později jsem spala tak, jak popisuje anonymní nade mnou. Po porodu okamžitě na břiše, ačkoliv to nebylo pohodlné na prsa.

Váš příspěvek
Reklama