Únava a nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 06:22
Unava a nemoc

Ahoj vsem, chtela bych jen zapatrat, jestli tu na tom nekdo neni podobne jako ja.. jsem ve 38. tydnu, cele tehotenstvi mam problemy se spankem, ted ke konci se to jeste zhorsilo, spim treba jen 3 az 4 hodiny denne, pres den mne to nebavi ani nejde.. do toho jsem dostala nejakou silenou virozu, takze krome tezkeho bricha a oteklych koncetin jeste ani nemuzu dychat a boli me hlava. Jsem pres den jak matoha, mam kruhy pod ocima, porad tu muzi brecim, mam nervy, bojim se, abych takto vysilena nezacala rodit nebo pak neprisla o mlicko.. je tu nekdo na tom podobne nebo ma nejakou vlastni zkusenost? Pomohlo by mi vedet, ze v tom nejsem takhle vyrizena sama..

Reakce:
Halamka
Závislačka 3983 příspěvků 17.03.19 07:04

Jestli čekáš první, není nic jednoduššího, než odpočívat, pít čaj, koukat a pohádky a pospavat. Jako u každé nemoci. Těhotenství, zvlášť na konci, je zahul, povedená viróza taky. A když to dáš dohromady, není divu, že si přijdeš jako zombie. Udělej si pelíšek, hod nohy nahoru, manžel ať udělá silný kuřecí vývar a pohoda. Za dva, tři dny vylezis nemoc a pak naberes sílu k porodu. Nervovani jen prodlouží nemoc a uspíší porod. Jinak já je konci taky nespala. Asi je to příprava na noční buzení :mrgreen:

lachtanice86
Echt Kelišová 7638 příspěvků 17.03.19 07:11

Kolem 4hodin jsem spala celé těhotenství. A porod trvajici 38hodin jsem zvládla.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 17.03.19 07:49

Ten spánek je normální. Viróza zase přejde. Proste se valej a relaxuj, dokud to jde. K tomu mléku - byla jsem po porodu úplně mimo, na kapackach, neměla jsem energii ani na zvednutí se z postele, proste totální kolaps. A mléka jsem měla na kojení klidně tři děti. Ono po tom co bude doma miminko zjistíš, ze fungovat se dá i na dvou až třech hodinách prerusovaneho spánku :lol:

Natálka26
Kelišová 5725 příspěvků 17.03.19 08:51

Nehysterci, ještě nemáš důvod. Lehni do postele, odpocivej, dej si něco dobryho a užívej si pár posledních týdnů klidu :mrgreen: mliko ted neřeš, to by nekojila nikdo, kdyby to mělo souvislost s nespanim ;)

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 17.03.19 10:46

Zbytecne hystercis 2 tydny pred porodem. Hod se do klidu, odpocivej. A res tyhle veci az prijdou. Posledni mesic je proste narocny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 05:48

Dekuju moc za utechu! :) :srdce:

Váš příspěvek
Reklama