Norethisteron a častá menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mokan
Kecalka 240 příspěvků 19.10.14 18:28
Norethisteron a častá menstruace?

HOlky, jelikož jsem měla často cysty na vaječníku které mi hodně opožďovaly mensky, lékař mi nasadil na 3 měsíce Norethisteron. Brala jsem vždy 21-25.den a pak mi krásně přišly mensky vždy 3.den. Poslední po dobrání tablet byly 8.10 a dneska (19.10) mi přišly zase!!! Nevíte, co se děje? nikdy jsem tak často ještě neměla :(. Mám jít i s menskama k lékaři nebo čekat až odezní a jít až pak? díky za rady… PS: chceme miminko, ale fakt netuším jak na to, tělo si se mnou nějak zahrává…

Reakce:
Meteo
Kecalka 218 příspěvků 19.10.14 19:09

Ahoj, mě se někdy na jaře stalo, že jsem TO dostala po 18-ti dnech.Byla jsem z toho celá špatná protože jsme se s přítelem domluvili, že v létě by jsme začali dělat mimčo. Mudr. mě vyšetřil vše O. K. a upozornil mě, že TO dostanu asi opět dříve což se taky stalo. Zase po 18-ti dnech. To jsem strašně :,( Naštěstí se to upravilo a je vše tak jak má být. Ale určitě raději zajdi k lékaři.
Jo a žádné prášky neberu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >