Kratší doba krvácení při MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dooma
Stálice 54 příspěvků 17.10.14 00:36
kratší doba krvácení při MS

Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat, poslední dobou se mi zkracuje krvácení při MS. Na přelomu května/června jsem po domluvě s přítelem vysadila HA a začali jsme používat kondomy+spermicidy. Menstruace chodí jako hodinky, akorát před měsícem jsem krvácela asi o 5 dní dříve, ale to jen kvůli tomu že jsme byli na dovolené u moře. No to mě netrápí, ale trápí mě to zkracování krvácení.. cyklus mám těch 27 dní a dříve jsem krvácela tak ty 4 dny (i po vysazení HA) no ale dva měsíce zpět bylo krvácení o den kratší a teď dokonce jsem krvácela ty dny 2, plus teď (3.tí den) ještě špiním. prosím o radu, co by to mohlo být? :)

Reakce:
Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 17.10.14 05:20

Podle me to nemusi znamenat vubec nic :nevim: jestli o den vic nebo min, to bych vubec neresila, pokud nemas jine problemy.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 17.10.14 07:26

Taky jsem po vysazení HA krvácela méně než dřív a zůstalo to mi to do teď (už HA neberu více než 4 roky). Byly i MS, kdy jsem krvácela jen jeden den. Dle Dr. je to v naprostém pořádku, a co si budem povídat, není to nepříjemné, krvácet málo :)

Dooma
Stálice 54 příspěvků 17.10.14 12:01

Děkuji za reakce :) no já jsem říkala že ještě měsíc počkám a pak uvidíme jak to bude vypadat :) no jako jsem ráda, že nekrvácím celý týden :) :D a jiné problémy na sobě nepozoruji ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >