Normální průběh ve vztahu?

6371
6.6.13 21:01

Normální průběh ve vztahu?

Ahojky všem!
Založila jsem tohle téma spíš ze zvědavosti…
S partnerem spolu budeme brzo dva roky…Ze začátku byli nějaké problémy, ale ted je nám spolu líp než dřív. Trávíme spolu volnej čas, když příjde z práce vítáme se s nadšením, v noci slyším, jak mi šeptá do ucha, že mě miluje(teda doufám, že se mi to jen nezdá :lol: ) apod…Ale vězí mi v hlavě, že ještě tak před měsícem mi psal každej den z práce, teď už ne…teda dneska ano, ale protože jsem mu to vytkla :mrgreen: sám mi řekl, že teď už na mě nemyslí tak často jako dřív, ale že to se dá čekat a já na to od včerejška myslím…Nebo jen jsme se kolem sobě ochomejtli a už bylo mazlení, sex, nebo alespon doteky…ted kolem něho schválně projdu nahá a skoro žádná reakce, moje ego tím trpí :lol:
Občas tady čtu, jak si i po několika letech stále píšete apod, tak mám pocit, že o něco přícházím a něco už teď kazíme :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.6.13 21:04

Anonymně, děkuji, mohlo by mě pár lidí poznat…

když jsme byli s mužem krátce, rozepla jsem si zip a málem jsme se v autě nabourali…teď, po skoro deseti letech se před ním projdu nahá a reakce skoro žádná :lol: :lol: :lol: SMSky píšeme, ale hodně, hodně málo…ale sex máme často a výborný, lepší jak na začátku. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Uju
6758
6.6.13 21:05

No, u nás to byklo vesměs podobný, řekal bych takový vlny které se po letech stávají spíš jen takovýma vlnkama :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
6.6.13 21:05

Dva roky, to je úplná klasika. Pokud ta změna není ze dne na den, tak je to normální. Zamilovanost trvá až dva roky. ;) Pak holt přijde rutina ve vztahu a motýli v břiše se moc nekonají. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13066
6.6.13 21:06

Člověk nemůže žít v permanentní počáteční zamilovanosti. Takhle to nefunguje, to by se za chvíli energeticky odrovnal a pošel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
6.6.13 21:07

Podle mě je to úplně normální :nevim: My jsme spolu 12 let a když projdu nahá, tak si toho kolikrát ani nevšimne :lol: Důležitější jsou ve vztahu jiné věci. A ty na něho myslíš celý den, nebo to musí jenom on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
cher
6.6.13 21:21

Jsme spolu 6 let a píšeme si denně, když teda nejsme spolu a né jen praktické věci, ale vyloženě jen takové, že chceme o sobě vědět. Ale myslím, že to každý může mít jinak, znám lidi, co by to nesnesli a v práci by je to rozptylovalo, takže psaní či volání během dne se nedá brát asi jako objektivní ukazatel, nicméně u nás to funguje ;)

• Citovat
  • Nahlásit
25866
6.6.13 21:27

Tak my jsme spolu asi 4 roky? Nevím :oops: :mrgreen: No každpádně si myslím, že je to normální. Teď už si píšem jen co koupit, co dítě, co bude k jídlu :mrgreen: Když projdu z koupelny do ložnice bez ničeho, tak mi buď řekne, že se vystavuju (máme okna do ulice a nemáme žaluzie), no a nebo teď si sedne vedle mě a zkoumá, jestli už se mi zvětšily prsa :roll: :lol: :lol: :lol: No a když ke mě večer přijde a jentak mi dá pusu, tak koukám, co se to děje, co zase potřebuje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
6.6.13 21:30

Ahoj tak my si voláme pořád, spíš on mě má na mě volání zdarma :)
Když okolo něj projdu nahá, většinou mi řekne, at neprovokuju :D
Máte to v pohodě, hezký vztah
Kéž by to bylo pořád tak krásné mazlení, milování plné doteků a líbání, psaní zamilovaných sms, když projdu nahá aby si mě hned ohnul a to :oops:
To by asi byla pěkná nuda si uvědomuji, kdyby to takto bylo furt :lol: Bez řešení že najednou nepíše, bez hádek, bez rychlého sexu, lezení na nervy a pod
I to je to hezké na vztahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
6.6.13 21:35

U nas staci pusa nebo objeti a uz je v pozoru :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
6.6.13 21:35

Jo jsme spolu 8 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6473
6.6.13 21:38

My si voláme jen organizační věci. Aby se na mě vrhl, to stačí se jen předklonit v teplákách :-D Ale do ucha mi nic nešeptá a celý den má v hlavě práci :-) (po 8 letech a 2 dětech)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
6.6.13 21:40

My spolu budeme 5 let a dneska když jsem se proběhla nahá po bytě, tak mi bylo řečeno, ať mu neděsím děti :mrgreen: :mrgreen:
Jinak nějaké zamilovane sms a podobně nehrozí, ale jsme každý den spolu, takže se k sobě občas pritulime jen tak a řekněme si, že se milujeme :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
6.6.13 21:41
@Lemuska píše:
U nas staci pusa nebo objeti a uz je v pozoru :oops:

Tak ze se mu postavi, to je v poradku :lol:.Jde dpis o ty ciny kolem ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
6.6.13 21:44

@wildcherry s cinama mam trochu problem ja…no lehnu a spim :oops: Chjo a ja neverila ze deti jsou maly kazi***suci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat