Nesnáším přítele sestry >:/

1185
6.6.13 13:22

Neznášam sestrinho priateľa >:/

Zakladám tému, pretože už nemám silu byť na to sama… :( potrebujem, aby ma aspoň niekto vypočul a uistil že nie som blázon, a nemám „len“ predsudky a chcem počuť vaše názory, (s mojim priateľom - ktorý tento názor zdieľa - sa o tom občas bavíme ale je to asi jediný človek, s ktorým som to riešila dopodrobna), tu proste nejde poradiť. Ide o to, sestra má nového chlapa… po tom, ako jej to s bývalým prestávalo klapať po 5 rokoch a už sa len čoraz častejšie hádali, si našla úplného magora a ona je očividne zaslepená zamilovanosťou, pretože to nevidí! :zed:

So sestrou máme zopár spoločných kamarátok, s ktorými som sa o ňom zo začiatku bavila - spýtala som sa na názor a „pocit“ z neho. Ani jedna mi neprotirečila, že na ňom proste niečo nesedí a že z neho nemáme dobrý pocit… :? Asi najhoršia skúsenosť (myslím že to bolo 2-3 stretnutie s ním a zároveň zoznámenie s mojim chlapom) bola, keď sme oslavovali niekoho narodky…asi moje, už presne neviem. Boli sme na SK aj s malou, mala v tej dobe 5 mesiacov a všetci sa dosť opili (ja nie, ešte som kojila). Začalo to tým, že všetci postupne odpadli, alebo išli domov, ja som si išla ľahnúť k malej a hore zostali len tí dvaja (chlap odo mňa a sestry), sestra zaspala na gauči pri nich. Ráno mi chlap rozprával, že chvíľu myslel, že ho udrie aké mal blbé reči - typu „oni sú obidve také pekné, že by som ich ošukal obe…“ atď. Pritom sestra spala vedľa neho 8o

Ďalej to pokračovalo ráno - ešte mal očividne „v krvi“, prišiel za nami do izby - pozrieť sa na malú a kým som ju kŕmila, spustil: aké má nádherné oči, a že si na ňu počká škoda že ešte nemá 18 a znova že má krásne oči a pozor perlička - niečo v tom zmysle že by ju ošukal keby mala 18 8o 8o 8o :pocitac: :pocitac: Vedela som, že chlap nespí, bol hneď vedľa nás a tak som radšej malú uložila do postieľky s tým, že mu urobím kávu a necháme tých dvoch ešte spať. Bola som taká vykulená, že som nevedela ako reagovať. Časom som ale pochopila, že toto človek, ktorý je „len“ opitý, nepovie :zed: Keď som sa vrátila k chlapovi, tak mi poďakoval, že som ho odviedla, inak by mu z otočky jednu peknú vzduchom chladenú uštedril (na čo som zareagovala že by nebol sám).

Je tu ešte jedna vec - jeho minulosť. Dosť sa riešilo to, že pred pár rokmi skúsil kadečo. Jeden krát, keď sme sa o tom začali všetci nejak baviť, tak to priznal, že skúsil bol proste mladý a blbý atď atď.. ale že je už (rok-dva?) čistý a že sestra to vie, že mu verí, bla bla bla. Proste keci. Ja NEVERÍM že niekto, kto púšťa z pusy takéto perly, je čistý. Ale dokázať to nejde a povedať sestre? Ani omylom… tá by sa so mnou do konca života nebavila (baran) a ešte by som JA bola tá zlá.

Toto však nie je všetko, to by bolo príliš jednoduché. O tom, že sme ich viezli cestou z ČR k nám domov, a cestou sa bavili o kadečom a len on sedel a pozeral do neznáma, ani nehovorím a to, že nevedel povedať, kam okrem Grécka jazdí ich cestovka :zed: :zed: nech mi nikto nepovie, že v sebe niečo nemal.
No toto všetko dorazila ešte sestra, keď mi včera napísala z Grécka a hrdo oznámila, že to nemám nikomu hovoriť, no oni spolu skúsili extázu. 8o :poblion: :zed: :pocitac: Keď som si predstavila, ako ten jej idiot ťahá nejaký bordel cez hranice (išli autobusom), stúpol mi inak nízky tlak z 90/60 na asi 300/200. :nevim: Už neviem, či som ja ten blbec, alebo mám fakt PREDSUDKY pre jeho „minulosť“ ako to nazvala sestra :zed: alebo skorej prítomnosť… ale ja som jej včera proste musela napísať že som to vedela, že sa niečo podobné stane a že ho proste nemám rada. Samozrejme že sa urazila. Nakoniec som to zakecala, že mi nejak nesadol už od začiatku…samozrejme nič z tohto ona nevie (tie jeho reči a moje podozrenie že čistý rozhodne nie je), no a bol pokoj…ale, pýtam sa: Je možné nejak docieliť to, aby sa sestre otvorili oči aj bez pričinenia iných, a tak aby jej to ublížilo čo najmenej? Keď pravdu jej nikto neni schopný povedať, len my s chlapom sme jej pár krát niečo naznačili.. ale mne už dochádzajú sily tŕpnuť aby sa jej pri ňom niečo nestalo alebo aby ju „nenaviedol“ na zlé chodníčky. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13073
6.6.13 13:38

.

Příspěvek upraven 30.01.14 v 20:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
6.6.13 13:39

Možná mu měl ten tvůj jednu ubalit, aby se vzpamatoval… Jinak nevím, svůj názor jsi ji řekla, víc pro to asi udělat nemůžeš. Protože tvoje sestra si na to musí přijít sama…
Co je to kadeco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
6.6.13 13:43

@bjetuschka kadečo znamená všetko možné :)
@tamata mne je to jasné, že povedať jej to narovinu asi nebudem vedieť ja. Ale nejaký iný sposob predsa musí existovať, ako by zistila, že je to obyčajný feťák…ešte stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
6.6.13 13:47

Já to teda vemu trošku z tý druhý stránky, nebyla jsem u toho, tak nevím, jak to probíhalo, ale u nás kamarádi taky občas pronesou nějakej vtípek o tom, že si na dcerku počkaj, až vyroste, ale vim, že je to jen vtípek a nemyslí to vážně ani oni, v tomhle ohledu bych se ho možná trošku zastala, ale jak říkam, nebyla sem u toho a pokud to řek a opravdu myslel vážně, tak přes tu hubu měl dostat hned, teď už to nemá smysl…
Sestra si na to musí přijít sama, ony ty růžový brejle vždycky opadnou, někdy dřív, někdy později, ale vždycky k tomu dojde a člověk vidí i ty horší věci…
A ještě jedna věc, co je to kadeco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
6.6.13 13:52

Bohužel, obávám se, že sestru musíš nechat, ať si na realitu přijde sama. Taky jsem byla kdysi slepě (a dost hloupě) zamilovaná. A oči se jí otevřít samy určitě můžou, neboj. Neznám její hranice, kam až to nechá zajít, těžko říct, ale pokud se Tvé podezření potvrdí, určitě to sama pozná. Jestli měli „jen“ extázi, nemusí to nic znamenat, možná to sehnali tam. Zase pro fetku je extáze čajíček. Třeba „jen“ hulí, což by mi z toho, co jsi psala tak vycházelo. Nesnižuju Tvé obavy, ale bylo by to to nejmenší zlo, neviděla jsem ho, ale podle popisu si fakt myslím, že byl zhulenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124
6.6.13 13:52

Řekla bych, že ten tvůj na něj měl okamžitě vystartovat, když měl blblé kecy na tebe a když už to neudělal, tak neměl zaváhat a vystartovat když měl kecy na malou. Takovým se musí ukázat, kde je jejich místo - i kdyby s tebou sestra neměla pak mluvit. Sestře bych řekla, že je blbá a že jestli chce brát drogy, daleko to nedotáhne. Ale spíš bych řekla, že pokud ji do toho stáhne, nemáte šanci - možná si pár chlapů na něj počkat a dát mu najevo, že takhle ne… ale jinak… držela bych si ho od své rodiny (manžel, ty, dítě) hodně daleko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
6.6.13 13:55

Já bych se s ním přestala stýkat, třeba to sestře docvakne, ona ta první zamilovanost je vážně slepá

• Citovat
  • Nahlásit
1185
6.6.13 13:55

@mařenkaa kadečo je všetko možné :D nevedela som, že tomuto slovu nebude veľa ľudí rozumieť, použila by som iné. :)

Ja by som tiež hneď tak nikoho nezaškatuľkovala len pre jednu hlášku. Ale ten jeho výraz ako sa pri tom tváril, keď to hovoril, „ona má také krásne oči…že by som ju ošukal…“ a nevyzeralo to akoby si robil srandu. Proste :pocitac: :pocitac: :pocitac: Toto nie je jediná vec, ktorá svedčí o tom, že ešte stále fetuje.. (teda aspoň podľa mňa ešte stále) Keď sa pred mojim chlapom chvastal svojim výkonom v posteli a tým, že dokáže vydržať niekoľko hodín + ešte po 10 minútach by mohol znova - bol to jasný dôkaz, chlap mi tvrdí že toto dokáže snáď len kokaín alebo nejaká podobná sračka. :zed: Je toho viac, ešte by som si spomenula…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
6.6.13 13:56

@Sebinah Ty vtípky bych asi brala tak, že je to debil a má debilní smysl pro humor. Znám pár lidí, kteří tohle považujou za srandu a myslí si, jak jsou vtipní :roll:
Ten zbytek - sestra si na to musí přijít sama. Ty jí klidně řekni svůj názor, řekni jí, že jejího chlapa nemáš ráda, třeba i proč, ale nepřesvědčuj ji, stejně by to nemělo smysl. A s ním bych se už nestýkala

@mařenkaa píše:
A ještě jedna věc, co je to kadeco?

Všechno možné ;)

Příspěvek upraven 06.06.13 v 13:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
6.6.13 13:58

Pochopila jsem, co je kadečo, jen jestli víš, co to znamená, jestli kokain, pervitin, heroin, nebo „jen“ rekreační drogy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
6.6.13 13:59

Jo a dobrým vodítkem jsou oči, nevšimla sis zorniček? (rozšířené, naopak zúžené nebo červené bělmo?), pohyby-nebyl jakoby hypreraktivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
6.6.13 14:01
@Sebinah píše:
Keď sa pred mojim chlapom chvastal svojim výkonom v posteli a tým, že dokáže vydržať niekoľko hodín + ešte po 10 minútach by mohol znova - bol to jasný dôkaz, chlap mi tvrdí že toto dokáže snáď len kokaín alebo nejaká podobná sračka. :zed: Je toho viac, ešte by som si spomenula…

Tak mě napadl jako první pervitin, ne že bych to někdy zkoušela, ale prý po tom člověk s prominutím š. ká jako stroj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
6.6.13 14:01

@Sebinah došlo mi to hne dpotom, co jsme to napsala :mrgreen: ale v tom příspěvku mi to vyznělo jako třeba nějaká konkrétní neznáma droga :andel:
Sestra si an to musí přijít asi vážně sama, taky jsem měla podobnej vztah a všechno mi došlo až dlouho potom, co jsme ho ukončili a já přehrála všechny ty divný chvilky, který sem přehlížela, snad má ale rozum a nenechá se stáhnout k něčemu horšímu, pokud tu extázi jenom vyzkoušela a nehodlá v tom pokračovat, tak bych to nějak extrémě neřešila, ale i tak bych se jí snažila častějš vídat, kdyby náhodou se do něčeho namočila, tak aby jsi to včas mohla odhlalit a zasáhnout, v tomhle případě jí i klidně násilim od něj odvést pryč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
6.6.13 14:04

@Ester13 no, to práve si nespomínam, čo presne nám tam vymenoval, len viem že toho bolo celkom dosť. :? To práve, hyperaktívny nie, sedel v aute vedľa mňa a pozeral do neznáma. Neviem, možno bol len zhúlený, oči som si nevšimla, alebo sa mu to darí po toľkých rokoch už dosť dobre maskovať. :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat