Zhrzená milenka

Anonymní
6.6.13 09:58

Zhrzena milenka

Ahoj,

mate nekdo zkusenost se zhrzenou milenkou?

Muj pribeh ve zkratce: dve male deti, manzel si nasel milenku, nejdriv to bral jako ulet s dlouholetou kamardkou (se kterou meli blizky vztah uz 10let, ale jen kamaradsky), pak se do sebe oba zamilovali. Pomer trval 3/4 roku, pak jsem na to prisla, manzel vse priznal, zustal s nami, ale po 7mi mesicich milence (do te doby tvrdil, ze se nekontaktovali) opet zavolal, protozte ji nemohl vyhnat z hlavy. Mezi nami to uz vypadalo na dobre ceste, ze mame vse zasebou a zaciname opet znovu fungovat…ale pak velka zmena…obe jsme udelali radikalni krok. Ona to rekla svemu priteli (nasemu spolecnemu kamaradovi) a ja ho pozadala, aby odeme (a deti) odesel pryc a vratil se, az bude vedet, co chce a s kym chce zit. Za dva dny se vratil. Rozesel se s milenkou. Doma se snazi mi vse vynahradit. Jenze ONA mu pise ublizeny smsky…jaka to byla laska, jak to nedokaze pochopit, ze ji hrozne zklamal, ze ji musel hrozne lhat…ze jsem na nej udelala doma bububu a on se okamzite vratil…on ji na to vsechno znovu vysvetlil, omluvil se a zopakoval, at uz mu nepise, ale…bojim se, ze to jen tak nezkonci, a on to nakonec neustoji, je to ted cerstvy a zamilovany do ni byl!)..jak se chovat? Rekl mi to, ze nechce mit predemnou tajnosti, nechce mi lhat (dohodli jsme se na tom a cenim si toho, i kdyz vim, ze to muze byt i jen alibi, protoze mi muze ona kdykoli napsat, ze si s nim pise). Vyhrala jste nektera nad zhrzenou milenkou? Jak se v teto situaci chovat? Diky za kazdou radu..
Vime, ze chceme byt spolu…tohle uz mame vyreseno a stoji mi za to (a ja jemu)…

DEKUJU ZAKLADATELKA

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
177
6.6.13 10:01

A jak na to reagoval její přítel? Pokud se s ní kvůli tomu rozešel, tak chápu, že otravuje tvého muže a jen tak s tím asi nepřestane…:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
6.6.13 10:02

Pokud vám to za to stojí, tak jediné řešení je prostě ji ignorovat, ať si jí on blokne, nebo pořídí novou sim… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
cher
6.6.13 10:05

Dobře jí tak, ať si píše, co chce, pokud manžel nemá zájem, je naprosto jednoduché řešení, jak už tu bylo řečeno-bloknout ji nebo si koupit novou simku.

• Citovat
  • Nahlásit
24603
6.6.13 10:06

V prvním řade ti :potlesk: :potlesk:, žes mu dokázala odpustit, máš velké srdíčko :hug:
Ale co mě udivuje je, že odešle od Tebe a za dva dny se vrátil zpátky. Proč? Když ji miloval?
Aby se k ní pak zas nevrátil a ty netrpěla. Ale myslím by bylo dobré aby si změnil tel. číslo, aby ho ona neuháněla.. Za druhé, co se má co cítit ublíženě? To tys byla podváděná.¨
Držím palce, aby se tvůj manžel vzpamatoval a už ti nezahýbal. A doufám že se vrátil z lásky k Tobě, né kvůli rodině :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
6.6.13 10:08

Já bych se až tak nebála jsi opravdu nad vodou a ona se potápí… chlap tyto zhrzené a ublížené,,keci,, moc nemají rádi obzvlášť když už se nějak rozhodnou. A on se rozhodl zůstat. I když asi ani netuší kolik práce a času bude,,stát,, tvoje budoucí,,důvěra,, nebo to maximum co opět budeš schopna si vytvořit. Určitě bych doporučila Vám okořenit sexuální život… ona láska v podstatné části u chlapu je vyvolaná prve,,postelí,, a jídlem. Hodně štěstí a držím palec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
6.6.13 10:12

@pannacotta na otázku s proč když ji miloval bych možná zkusila odpovědět i já. Asi má chytrého chlapa který nejednal s horkou hlavou ale řekl si proti a možná pochopil že,,nohy smrdí každému stejně,, tím jsem chtěla říct, že jsme sice jiné ale tak moc si podobné…(Samozřejmě to platí i u chlapu) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
6.6.13 10:38

Já bych zvážila, zda mu po tom všem věřit. Pokud ale jsi silná a dokážeš to v sobě překonat, tak mu zatrhni jakýkoliv kontakt s exmilenkou-ignorace, blokace, změna čísla, jinak se v tom budete pořád plácat. Btw. Obdivuji tvojí bezmeznou důvěru až naivitu v oblasti trvání délky jejich vztahu respektive že tááák dlouho byli kamarádi a nic a pak až sex, to není moc obvyklé. Přeji pevné nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
chatwenna
6.6.13 10:44

A jsi si jista, ze ma jasno a ze mu sms od milenky nedelaji dobre???

• Citovat
  • Nahlásit
9192
6.6.13 11:00

Změnit číslo a zařídit to tak, aby jí ho nikdo nedal. Jinak hodně štěstí při opětovném získávání důvěry, osobně bych s tím měla hodně velký problém :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
6.6.13 11:29

Absolutně se odstřihnout od komunikace. Pokud tohle nedodrží, nemá smysl se v tom dál patlat. Mně se to nepovedlo, tak snad tvůj manžel předvede lepší výkon.

• Citovat
  • Nahlásit
3925
6.6.13 11:30

Velice Tě obdivuju že mu dokážeš po tom všem odpustit :hug: musíš bejt strašně silná ženská páč já bych ho asi nakopala do pr**le a šel by světem :zed: doufám že Tě už nesklame a budete opět šťastný :kytka:.

S tím že ho furt otravuje jak už holky psali nejni nic jenodušího nž si změnit číslo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.13 11:35

ZAKLADATELKA: Ano, placal se v tom neuveritelne dlouho…chodi i k psycholozce, malem se z toho slozil…byli situace, kdy jsem ho nepoznavala, moc se mi omlouval, brecel (tohle jsem u nej za 14let neznala), porad mi vysvetloval svuj stav a ze to sam nechape, protoze byl semnou stastny…pak tedy rekl, ze uz to nejde tak dal, ze se musi rozhodnout hned a ted…sesel se i sni a ze po tech 7mi mesicich zjistitl, ze vlastne nic moc neciti (ale k nikomu a k nicemu, jen na detech mu zalezi)…pak sel a sveril se tatovi, neco si spolu rekli a ten vecer mi napsal, ze mu tata otevrel v mnoha vecech oci, ze nechape, proc se mu nesveril driv, ze mu moc pomohl.
Ano, mmuze to znit i tak, ze jsem naivni, ze mu verim…ne, neverim, rekla jsem mu, ze to CELY bylo hrozne dlouhy a ze mi zasadil takovou ranu, ze mu nemuzu duverovat ze dne na den a vi, ze si me bude muset tezce ziskavat zpatky ale vzdycky jsme dosli k tomu, ze nam to za to stoji. Zmenit simku asi nebude moct, je firemni, ale to zablokovani kontaktu mu jeste doporucim, to by asi slo.Diky za typ! Silu v sobe mam, protoze ho porad miluju… i po tech 15ti letech, i po tom vsem a on mi ted rika to same, ze to zvladneme a budeme mit vztah silnejsi nez pred tim…a prvni moje podminka byla, ze jestli chce byt semnou, tak kvuli me, ne kvuli detem (i kdyz jsem si vedoma, ze ty deticky nam HLAVNE zachranili zadek aspon ze zacatku, nez po tak dlouhy dobe dosel k tomuto rozhodnuti)…

• Citovat
  • Nahlásit
24603
6.6.13 11:55

Zakladatelko, držím pěsti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
6.6.13 12:00

Vždycky strašně obdivuju toho, co dokáže nevěru odpustit. Já asi patřím mezi ty, kteří by kvůli tomu vše zahodili. Moc ti držím pěsti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat