Chce mě nebo ne?

Anonymní
5.6.13 14:37

Chce me nebo ne?

Ahoj holky, chtela bych se jenom sverit se svyma pocitma. S pritelem jsme spolu 7 let, mame 2 deti -4 letou a 2-letou holku-obe planovany.Me je 31 a priteli 38 let.Asi tim ze uz mam nejaky ten vek tak posledni dobou mam velkou chut myt svadbu.Vadi mi, ze holky nemaj moji jmeno, ze kdyz chodil se svoji byvalkou tak v tomhle casu uz byly dlouho zasnoubeni a planovali svadbu, a ja nejsem ani jen zasnoubena, nic…Uz se stalo ze padlo aj slovo svadba, ale vzdy zustalo jenom u slov. Rekla jsem mu ze se chci vdavat, on na to ze se pujde zeptat na matriku co k tomu potrebujem, protoze ja jsem cizinka.Uz jsou to 2 mesice,2-krat byl na radnici kvuli jinym papirum a ani ho tohle nenapadlo.Nebo jsem mu rekla, ze si v srpnu budu menit OP, protoze my rodice zmenili bydliste. A on mi rekl iba dobre, zadne ze je to uz zbytecny, takze s tou svadbou vubec nepocita.Rika ze me miluje, a ja vim ze je to pravda, ale proc nechce i vic…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3168
5.6.13 14:48

Možná se bojí - jestli s bývalkou byl zasnoubený, plánovali svatbu a nakonec se rozešli, tak už to podruhý nechce? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.13 14:50

@jajda32 vzdyt mame 2 deti a vi ze ho taky miluju.

• Citovat
  • Nahlásit
9648
5.6.13 14:55

Svatba s tim jestli tě miluje myslím moc nesouvisí, my taky plánovali s ex svatbu, už jsmě měli termín, já prstýnek, ale nějak na to nedošlo, s mojim současným přítelem máme holčičku, miluju ho jako nikdy nikoho, ale po svatbě nijak netoužím… jinak co se týká toho, že nevyzvedl, žádný papíry na matrice, oni se do toho chlapi musí víc pošťouchnout a nebo to nejlíp musí zařídit ženská :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maorka
5.6.13 14:55

Tak na tu matriku pro ty papíry dojdi ty :think: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
6832
5.6.13 14:59

Já nevím jak ten tvůj, ale já toho svéhu musím takhle kamkoliv odtáhnout sama :roll: a říct, tady to podepiš

Je to prostě jen chlap a vidí vše jinak než ty, takže nevěš hlavu a trochu mu to podstrč, najdi si informace na netu, nebo si na matriku zajdi sama a rovnou domů přines papíry nutné ke svatbě, pokud tě chce, tak bude jen rád a podepíše to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
5.6.13 15:09

Zajdi na matriku, vyzvedni papíry, udělejte si pěkný večer a ve chvíli kdy by to nejméně čekal bych mu to dala podepsat :pankac:. I když podle mě je svatba ztráta času, nač si kazit sobotu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
5.6.13 15:12

Ja bych teda svatbu nemyla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kolik
5.6.13 15:13

@Háta_x Rozhodne ne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
5.6.13 15:16

@Háta_x @kolik sa smejte :mrgreen:.Ked je niekto cudzinec tak obcas urobi nejaky preklep.

• Citovat
  • Nahlásit
5462
5.6.13 15:17
@Háta_x píše:
Ja bych teda svatbu nemyla :think:

Zakladatelka píše, že je cizinka, tudíž myslím, že není nutné tady takhle pošťuchovat kvůli pitomé chybě :zed:

Zakladatelko, chlap se musí umět pořádně pošťouchnout, tak dojdi na matriku sama, zjisti, jak by to bylo, dones domů papíry.
A pak už jen si udělat ten hezký večer, jak už tady někdo psal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5462
5.6.13 15:21

@Háta_x @kolik
Nepřipadá vám trochu ujeté kritizovat tady cizinku kvůli pravopisu a přitom sami psát bez diakritiky?
(Jen doufám, že kolík je chlap, abych to neslízla kvůli špatnému i/y) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
5.6.13 15:28

V poradku, ja to dal necetla :lol: A jsem rada, ze to berete tak, jak to bylo mysleno- jako nadsazku. :pankac:

@Anonymní píše:
@Háta_x @kolik sa smejte :mrgreen:.Ked je niekto cudzinec tak obcas urobi nejaky preklep.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3894
5.6.13 15:29

Zakladatelko, ptáš se proč chlap nechce víc? Co víc mu svatba přinese? Chlap tohle k životu nepotřebuje, má ženu, která se o něho stará, má děti, který mají jeho jméno.. tak co mu chybí… :D
A to vůbec nemusí znamenat, že tě nemá rád, nebo že tě nechce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kolik
5.6.13 15:31
@Háta_x píše:
V poradku, ja to dal necetla :lol: A jsem rada, ze to berete tak, jak to bylo mysleno- jako nadsazku. :pankac:

Presne, nadsazku :pankac: A jsem chlap :dance:

Jinak zakladatelko proste tomu jdi trochu naproti. Chlapa musis postrkovat, i kdyz zrovna v takove veci bych cekal i aktivitu od neho. Zjisti, co je treba, udelej veceri a pokecejte o tom, rekni co si zjistila, jak by to cele probihalo a domluvte se na spolecnem planu. Konkretni veci, konkretni data. Jinak to zase vysumi, kdyz druha strana rika „nekdy“ nebo klidne i „co nejdriv“, tak je to vzdy riziko. Budte konkretni :)

Příspěvek upraven 05.06.13 v 15:33

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat