Právník v Pardubicích - svěření dítě do péče

Anonymní
6.6.13 00:12

Právník Pardu

Prosím o doporučení právníka nebo právničky v Pardubicích či v blízkém okolí. Jedná se o svěření dítěte do péče. Obávám se, že se tato záležitost neobejde bez špinavostí a že soud nakonec bude soubojem právníků. Proto prosím o kontakt a doporučení na někoho, kdo mi může skutečně pomoci. Zvažuji odchod od manipulativního partnera a potřebuji znát své možnosti. Tato situace je pro mne velice obtížná, partner mi vyhrožuje sebráním dítěte všemi prostředky a já vím, že prostředky k tomu má. Velice děkuji za reakce a doporučení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13950
6.6.13 07:14

Já jsem byla před 3 lety u JUDr. Aleny Novákové na Masarykáči, ale my měli rozvod a vše s ním spojené dohodou, tak netuším, jak moc dobrá „bitkařka“ to je :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
6.6.13 08:01

Máme dobrou zkušenost s JUDr. Klavíkem z Chrudimi;)
Nejednalo se o rozvod, ale za me je to opravdu schopny clovek.
At to dobre dopadne a pevne nervy:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.13 08:15

Já mám ještě dobré reference na právničku Dočekalovou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.13 09:26

JUDr Jarmial Černá je žralok:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.13 09:55

Velice Vám všem děkuji za příspěvky :kytka:. Chci věřit, že nakonec to nebude potřeba, ale o dítě také nechci přijít… život je kolikrát tak složitý… Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
126
2.4.15 12:51

Ahoj, na kolik vyjde právník, budeme mít soud o svěření syna do péče a nějak se mi nechce s bývalým to řešit sama, je možné aby mě právník u soudu zastupoval sám a jak probíhá jednání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat