Normální tělo, tlusté tváře

Anonymní
26.2.21 12:30

Normální tělo, tlusté tváře

Zdravím, nevím jestli jsem to zařadila do správné kategorie, pokud ne, omlouvám se. Ale k věci. Mám takový problém. I když nejsem podle BMI tlustá (163cm, 54kg), jsem holka a je mi 16 let a moje postava je celkem štíhlá, tak mám oplácané tváře. Je pravda, že jsem ještě před 4 měsíci vážila 63kg a byla jsem tlustá všude. Teď když jsem zhubla přes 9 kg, tak i ubylo tuku v obličeji. Ale pořád mám tváře nafouklé. Není to geneticky, co vím, tak nikdo z naší rodiny nic takového nikdy neměl. Chtěla bych ještě zhubnout alespoň 4 kg, ale bojím se, že budu mít podváhu. :zed: Dá se to nějak změnit? Díky moc za všechny rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
397
26.2.21 12:38

Ty jo, já bych to snad vůbec neřešila. Co já bych dala za to kdybych měla aspoň tváře, vždy jak zhubnu tak i ksicht mám jak kostlivec. Teď jsem přibrala po pár měsících asi 3 kg a ksicht furt stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2757
26.2.21 12:41

V 16 letech je u holek ještě normální, že mají dětsky buclatější tváře, časem se to změní. V pozdějším věku budeš za buclatější tváře, pokud ti náhodou vydrží, šťastná, protože budeš vypadat mladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
26.2.21 12:44

@ZuzaM
Přesně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10479
26.2.21 13:22

V tvém věku jsou buclaté tváře ještě normální, obličej se ti ještě změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
26.2.21 14:10

Nejsi oteklá? že bys třeba zadržovala vodu nebo tak něco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.2.21 14:20

@Taktinevím je to možné, že zadržuji vodu. Protože mi puberta ještě neskončila a hormony mám jak na houpačce. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
26.2.21 15:11

Ty máš především pokřivené vnímání sebe sama a někde nějakou hodně bolavou část ve své duši, to jak moc se nemáš ráda a máš pocit, že aby tě někdo mohl mít rád, tak musíš být hubená.

to je nesmysl a je to přímá cesta do poruch příjmu potravy.

Hele jestli se se cheš bránit těm lžím, co ti cpe do hlavy sebenenávist, zkus se mrknout na tenhle on-line kurz a případně se nestyď napsat že nemáš prachy a jestli to jde nějak vyřešit.

https://www.vnitrnibezpeci.cz/…avost-online

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
26.2.21 16:34
@Olla ilm píše:
@Taktinevím je to možné, že zadržuji vodu. Protože mi puberta ještě neskončila a hormony mám jak na houpačce. :?

To já mám taky a jsem 40+ :mrgreen:
Zatím to neřeš, zadržování by zjistil asi jen lékař, a ted´je zbytečný k němu chodit jen kvůli tomu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
5.3.21 09:57

Na zadržování vody ti můžu doporučit H2out. Mi to hodně pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu