Reklama

Nosifol a bolest prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 08.01.18 19:26
Nosifol a bolest prsou

Ahoj holky,
Mám PCO, tak jsem zkusila koupit Nosifol..začala jsem ho užívat 1.12. a od 17.12.mě strašně bolí prsa..teďko to už budou pomalu tři týdny a je to už nesnesitelné, tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste neměla některá něco podobného…Myslíte, že je to tím nosifolem, že mi nějak spustil hormony?
Nejdříve jsem si myslela jestli to není těhotenství, protože mám zpoždění už 15 dni, ale to je u mě normální, mívám cykly dlouhé i 50 dni..a navíc poslední Ms byla 25.11. a to časově nevychází, aby byla ovulace a pak stihly bolet prsa kvůli těhotenství…tak už fakt nevím :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 08.01.18 20:21

@Didlinka33 me pomohl spustit ovulaci, najednou jsem mela ukazkovy hlen a prsa me zacala bolet tyden pred mesickama. Taky mam dlouhe cykly.

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 08.01.18 20:27

@Vicky1
Mě právě taky vždycky bolí týden max 11 dní před ms, ale tohle jsou už tři týdny :,( :nevim:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 08.01.18 20:35

@Didlinka33 treba to chybi nejaky hormon a nevis kdy si mela ovulku? Ja si ji hlidam a pak vim kdy ma dorazit menstruace, protoze jednou je 17 den, jednou 24 a nekdy 30 i 34, ale kdyz vim kdy je, tak pak nemam ani tech priznaku tolik, i ta hlava dela divy :(

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 08.01.18 20:42

@Vicky1
Já mám PCO, takže žádnou ovulaci nemám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 20:55

Já měla po Nosifolu extrémně silnou MS. Jeden cyklus mě prsa taky bolela, ale nějak nesnesitelně, spíš takové pnutí, zadne jine neprijemnosti nevyvolal. Jinak asi spustil ovu.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 08.01.18 21:43

@Didlinka33 a mas to potvrzene? To se zjisti jen laparoskopii ne?

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 08.01.18 22:13

@Vicky1 Řekl mi to gynekolog, i mi to ukazoval na ultrazvuku..říkal, že ovulace muže být, ale třeba jen dvakrát do roka :,(

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 3 inzeráty 08.01.18 22:23
@Didlinka33 píše:
@Vicky1 Řekl mi to gynekolog, i mi to ukazoval na ultrazvuku..říkal, že ovulace muže být, ale třeba jen dvakrát do roka :,(

Jj pan doktor toho z ultrazvuku hodně pozná :lol: bez provedení hormonalniho testu, případně laparky a dalších testů, PCO nikdo se 100% jistotou neurci, leda že by tvůj gynekolog byl vedma s kristalovou koulí. Pokud to tak je tak se k němu hned objednám. Předpokládám, že Tě hned ženě do IVF nebo alespoň IUI a předepisuje hormony. Uz mi vazne tohle straseni zen leze krkem. Radeji reknou holce ze ma PCO misto toho aby udelali testy a lecili. :cert: Omlouvam se za drsnejsi reakci, ale v poslední době mi přijde, že tuhle diagnózu říkají všem.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 08.01.18 22:27

@Didlinka33 prd na nej me doktor taky rekl ze mam anovulacni cykly bez ovu a hle ted delam ovu testy a najednou mi vse vychazi, proste jsou holky co to nemaji pravidelne a je tezky to vysledovat ja zacala ovu testama a diky nosifolu skoro nejsou treba objevi se hlen a do par dni prijde i s bolestmi. Drzim palecky. :hug:

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 08.01.18 23:02

@janickaIII
Hormonů už jsem brala spoustu a i jsme chodili do Pronatalu..
Ale teď naposled mi ukazoval, že mám vajíčka uspořádané do řetízkovitého tvaru a je jasně vidět, že se vajíčka neuvolňují :nevim:
Na hormonálním profilu jsem byla asi před 4 lety u jiné dr a ta mi nic o PCO neříkala a ani v Pronatalu.. s tím přišla minulý rok dr která dělala záskok za mého dr..byla to taková pipina, která mi doporučila dietu, při které shodím 20 kg za měsíc a pak že určo otěhotním, tak jsem řekla že už tam nejdu, když tam bude ona..
No a teď když jsem tam byla tak můj dr. kouknul do PC a říká..paní dr vám zjistila PCO a bylo..takže tak

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 3 inzeráty 08.01.18 23:17
@Didlinka33 píše:
@janickaIII
Hormonů už jsem brala spoustu a i jsme chodili do Pronatalu..
Ale teď naposled mi ukazoval, že mám vajíčka uspořádané do řetízkovitého tvaru a je jasně vidět, že se vajíčka neuvolňují :nevim:
Na hormonálním profilu jsem byla asi před 4 lety u jiné dr a ta mi nic o PCO neříkala a ani v Pronatalu.. s tím přišla minulý rok dr která dělala záskok za mého dr..byla to taková pipina, která mi doporučila dietu, při které shodím 20 kg za měsíc a pak že určo otěhotním, tak jsem řekla že už tam nejdu, když tam bude ona..
No a teď když jsem tam byla tak můj dr. kouknul do PC a říká..paní dr vám zjistila PCO a bylo..takže tak

aha 8o nejsem doktor takže se těžko vyjádřim odborně. Ale z okolí vím o 3 holkach, kterým tuhle diagnózu řekli. Jedné prý jen z utz a prý je moc chlupatá a má mužské rysy- mě tedy chlupatá nikdy nepřišla a abych na ni nasla muzsky rys musela bych byt hodne nalita s velkou fantazii, ale holt nejsem ženský doktor, který může posoudit ochlupení 1000 žen. Ty holky nemají ani jedna přes 30 let. Vsem hned cpali hormony a docela je tlačili do různých vyšetření…

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 08.01.18 23:21

Já prožívání pravé teď totéž, sice teda beru Inofolic, ale to je jedno, je to stejný složení a taky mě bolí prsa šíleně.. cítila jsem je lehce na dotek už při MS, asi dva dny po MS se to rozjelo na plno..normalně mě bolívají vždy druhý den od Ovulace. Myslím, ze probíhají nějaké změny hormonální, jelikož ovulaci jsem dřív měla 24-30DC a tento cyklus už 19DC.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 08.01.18 23:25

Jinak pozor s tou diagnostikou PCO, souhlasím co bylo psaný výše. Mně nejprve kdysi dávno gynekolog řekl podezření na PCO dle ultrazvuku(Byly tam ty retizky jak rikas ty), potom v CAR udělali hormonální profil - zvýšený LH-takže opět premysleli o PCO a taky se většina mudrů shoduje na tom ze takové dlouhé cykly(měla jsem 40dnů) jsou anovulační, ovšem já měřila bazalni teplotu a podle ni OVU byla každý měsíc a potom už i podle ultrazvuku potvrzeno ze probíhá..
No ale hlavně chci rict ze jsem podstoupila laparku a tam veskere domněnky vyvrátili, žádný PCO se nekoná u mě :) zkusila bych měřit BT

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 09.01.18 05:31

@Kristy90
Super, takže bolest prsou normální..ale doufám, že to tak nebude každý měsíc nebo mě z toho klepne..
Já pak chodila i každý měsíc na hlídání ovulace a podle utz opravdu neprobíhala

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >